31 255 грн/міс
350
грн/м²
офісне приміщення
89.3 м²
3 дні тому
7 міс. тому
41 (сьогодні 0,
вчора 0)
Опис
Здається в оренду офісне приміщення. 89,3 м², на 3 кабінети: один великий і два маленькі (близько 6 м² кожен). Два входи — з коридору та з вулиці (вхід з вулиці з балкончиком).
Власна парковка. 350 грн/м² + 80 грн (експлуатаційні) + комунальні послуги.
Деталі
Об'єкт комерційної нерухомості, Офісне приміщення. Об'єкт на 2 поверсі, У будівлі 2 поверхи. Комісія за послуги 75 %