Найпопулярніші орієнтири міста
Орієнтири Дніпра
Топ оголошень Дніпра
5 000 грн/міс
Виконкомівська вул., 81
ПРЕМІУМ
Довга балка
1 кімната
50 / 30 / 10 м²
поверх 2 з 2
сьогодні
Для однієї людини!!! Без тварин.
Сплата:
5000 гривень за місяць.
5000 гривень комісія ріелтора.
Без залога!
Квартира в приватному будинку.
Повністю 2-й поверх в вашому розпорядженні.
Центр, м.Дніпро.
вул. Виконкомівська 81.
+ 2/2 поверх,
(на першому поверсі).
На першому поверсі проживають 2 людини:
жінка та військовий.

83 000 $
1 677 $/м²
Миколи Різоля вул. (Маршала Судця), 30
2 кімнати
49.5 / 34.5 / 15 м²
поверх 7 з 9
2023 рік побудови
сьогодні
Цегляний будинок (2023) — теплий та енергоефективний
1 усі роботи виконувалися без економії на матеріалах та технічних рішеннях — ремонт робився для себе
2. кухня-вітальня + окрема спальня ,санвузол, коридор
3.2 гардеробні
4.якісний дизайнерський ремонт ( 2026 р.)
5. повна шумоізоляція
6.продумане освітлення та сценарії
7. готова до заселення
Техніка та оснащення
1 холодильник Samsung
2. посудомийна машина Samsung
3.духова шафа Bosch
4.індукційна варильна поверхня Bosch
5. витяжка Hansa
6.ТВ Samsung Frame
7.прально-сушильна машина Samsung
8. 2 кондиціонери Cooper&Hunter
9. система безпеки Ajax Systems
10. італійский матрац Mollyflex
Комфорт та інженерія
1. індивідуальне газове опале...

69 000 $
1 255 $/м²
Набережна Перемоги вул., 48
2 кімнати
55 / 28.3 / 7.6 м²
поверх 5 з 9
1990 рік побудови
сьогодні
Затишна 2-кімнатна квартира з нестандартним плануванням та якісним ремонтом розташована на комфортному 5 поверсі з 9. Загальна площа 55 м2 Квартира двостороння, некутова, дуже тепла! Спланована на кухню, вітальню, затишну спальню.
Є балкон та велика квадратна лоджія у спальні. Поєднаний санвузол, передпокій. Закритий тамбур на 3 квартири
Перепланування узаконено. Свіжий ремонт, який робився собі. Замінено всі комунікації, радіатори опалення, мідну електропроводку. Загальний фільтр грубої очистки Honeywell зі скиданням у каналізацію, зворотний осмос.
Підлоги - передпокій, ванна, кухня, лоджія та балкон - керамічна плитка, в кімнатах - паркетна дошка (1 см сосна + дубовий шпон)
Тепла електричн...

53 000 $
791 $/м²
Набережна Перемоги вул., 104
3 кімнати
67 / 59 / 8 м²
поверх 1 з 9
1990 рік побудови
сьогодні
Продаж 3 кімнатна квартира, 1 поверх, 67м2 - загальна площа.
Набережна Перемоги 140.
Варіант як для себе так і під інвестицію ( на даний час живуть орендарі).
Можно безготівковий розрахунок.

61 000 $
1 564 $/м²
Зоряний бульв., 1м
1 кімната
39 / 15 / 12 м²
поверх 4 з 24
2020 рік побудови
сьогодні
ЖК Грані
1 секція, 4/24 поверх
39 м², студія + спальня
Понад 3 роки у власності
Будь-яка форма оплати
Квартира в оренді.
25 000 грн/міс
Олеся Гончара вул., 40
ПРЕМІУМ
Доступна на короткий термін
Табірний
ЖК вул. Гончара, 38-42
Можна з дітьми
Можна з тваринами
2 кімнати
40 / 25 / 10 м²
поверх 5 з 10
2022 рік побудови
сьогодні
В оренді квартира в центрі міста, район Нагірки. Спланована в кухню вітальню та окремо спальня. Виконано новий та дуже якісний дизайнерський ремонт. Середній поверх. Індивідуальне електроопалення, тепла підлога. Все в піші доступності.
Діти, тварини та всі деталі обговорюється.
Є відео огляд
9 000 грн/міс
Незалежності вул. (Титова), 12-А
3 кімнати
57 / 45 / 6 м²
поверх 7 з 9
вчора
В рахунок оренди можна покращити умови квартири.
Докупити диван, покриття на підлогу тощо…

578 578 $
1 697 $/м²
Баскетбольна вул., 8
341 / 139 / 27 м²
2 поверхи
5 сот
5 кімнат
2015 рік побудови
4 дні тому
Эксклюзивный дом в престижном районе Гагарина ✨
Дом 2015 года постройки, в самом центре города.
Общая площадь – 341 м², участок – 5 соток.
🏡 Основные преимущества:
• Монолит + кирпич, перекрытия железобетонные, потолки 3,5 м, утепление по принципу «термос».
• Дизайнерский ремонт, мебель и элементы из дорогих пород дерева.
• Панорамные окна, гранитные подоконники, 2 террасы, 3 балкона.
• 4 спальни, 6 санузлов, кабинет, гостиная, столовая, кухня с каморкой.
• Спортзона/массажная комната, постирочная, гардеробная на пол-этажа.
• Отдельная комната под сауну/хамам, чердачный этаж – зона отдыха с выходом на крышу.
🔐 Технологичность и безопасность:
• Две охранные системы (Ajax и Phoenix-M...

55 000 $
1 019 $/м²
Шодуарівська вул. (Людмили Сталь), 1
2 кімнати
54 / 29 / 8 м²
поверх 12 з 14
сьогодні
Продажа двухкомнатной квартиры на ж/м Красный Камень.
Квартира подходит под покупку по сертификатам и ваучерам.
Кирпичный дом. Общая площадь — 56 м².
Удобная планировка: две раздельные комнаты, отдельная кухня, раздельный санузел.
Квартира в жилом состоянии, при продаже остаётся всё необходимое для проживания.
Хороший вариант как для жизни, так и под инвестицию.
Цена — 55 000 $
25 000 грн/міс
Науки просп. (Гагаріна), 112-А
2 кімнати
58 / 38 / 20 м²
поверх 7 з 13
2021 рік побудови
вчора
ЖК Рибінський.
Оренда 2-к квартири
7 пов. / 58 м² / 25 000 грн
Кухня-вітальня, окрема спальня з великою гардеробною, санвузол з ванною, передпокій.
Повністю укомплектована та готова до проживання.
Квартира дуже світла і тепла! Як за відчуттями, так і візуально.
Підстанція. Район з чудово розвиненою інфраструктурою та транспортною розв'язкою. Усе поруч. Усе в пішій доступності.
До ТРЦ Дафі 3 хвилини.
Комплекс закритого типу зі своїм затишним внутрішнім двориком та дитячим майданчиком.
Спокійний, тихий та комфортний.
Ціна квартири 25 000 грн.

13 000 грн/міс
Січеславська Набережна вул., 8
1 кімната
33 / 20 / 8 м²
поверх 3 з 5
сьогодні
Оренда квартири студії в Центрі міста Дніпро.
Квартира знаходиться на середньому поверху в цегляному будинку. Квартира з усіма необхідними меблями, кондиціонером та побутовою технікою. Заходь та живи! Квартира чекає порядних орендарів без тварин.
Ваш ріелтор Наталя Агенція нерухомості Резидент.

32 000 грн/міс
Костомарівська вул. (Щорса), 1-А
1 кімната
46 / 28 / 10 м²
поверх 1 з 12
2022 рік побудови
сьогодні
Перша здача, новий ремонт! Довготривала оренда 2-к квартири в ЖК Женева, вулиця Костомарівська, 1А.
Квартира розташована на 1/12 поверсі, 1 секція, 46 м2, вид на гостьовий паркінг.
Спланована в окрему спальню, кухню-вітальню, гардероб. Вся техніка в наявності, квартира готова до заселення, чекаємо тільки дзеркало в санвузол, стіл/стільці доставимо.
Телефонуйте !

114 000 $
1 500 $/м²
Слави бульв., 45-Б
3 кімнати
76 / 32 / 14 м²
поверх 8 з 12
2018 рік побудови
сьогодні
Продам 3-ком квартиру.
Жить в тишине, но в городе.
Просыпаться в светлой квартире, где всё уже продумано до мелочей.
Возвращаться туда, где действительно комфортно.
B ЖК SokolovSky
Закрытая территория, ухоженный двор, детская площадка, зона отдыха и летняя зона с мангалом для встреч с близкими. Без лишнего шума, без случайных людей - только своё пространство.
О квартире:
• 3-комнатная, 76 мг
• Две отдельные спальни
• Просторная гостиная с кухней
• Гардеробная
• Полноценный санузел
• Качественный ремонт
• Автономное газовое отопление
• Водяные тёплые полы по всей квартире (с отдельной гребёнкой)
• Полная шумоизоляция
• Сигнализация и охрана
Квартира светлая, уютная, с очень хорошей энергетик...

38 000 $
585 $/м²
Марії Лисиченко вул. (Героїв Громадянської Війни), 3
ПРЕМІУМ
Лівобережний
3 кімнати
65 / 38 / 7.4 м²
поверх 2 з 9
сьогодні
Продаж 3-кімнатної квартири 🏡✨
📍 вул. Марії Лисиченко, 3
🏢 2 поверх із 9
📐 Загальна площа — 65 м²
🛋 Житлова — 38 м²
🍽 Кухня — 7,4 м²
Продається 3-кімнатна квартира під ремонт — чудовий варіант для тих, хто хоче зробити ремонт під себе.
✔ Вікна замінені (металопластикові профіль Rehau)
✔ Зручний 2 поверх
✔ Гарне планування
✔ Поруч вся необхідна інфраструктура
✅ Продаж можливий під державні програми
ПН-220505

60 000 $
1 333 $/м²
Науки просп. (Гагаріна), 169
ПРЕМІУМ
Підстанція
2 кімнати
45 / 26 / 9 м²
поверх 3 з 9
1980 рік побудови
сьогодні
Продам 2-кімнатну квартиру, верх Гагаріна, цегляний будинок, ОСББ, зручний поверх, 3/9, капітальний ремонт із заміною всіх комунікацій, ремонту один рік, продається з усіма новими меблями та технікою, балкон утеплений і засклений, вікна на південь і на захід, повністю утеплена по периметру, окремий тамбур, ліфт працює, під'їзд на кодовому замку. Покази за домовленістю, живуть квартиранти!
ПН-220504

42 500 $
1 250 $/м²
3 Штурмової Бригади вул. (6-ї Стрілецької Дивізії), (Будинок)
1 кімната
34 / 25 / 6 м²
поверх 5 з 24
2026 рік побудови
сьогодні
Продам смарт-квартиру з видом на Дніпро та доглянутий двір у ЖК Mont Blan.
5/24 поверх, 34 м², 2 вікна. Переуступка. Скоро введення в експлуатацію.
ЖК Mont Blan — сучасний комплекс преміумкласу в центрі Дніпра з архітектурою європейського рівня та панорамним склінням.
• 3 секції по 24 поверхи
• Монолітно-каркасна технологія будівництва
• Вентильований фасад з утепленням мінеральною ватою
• Енергоощадні вікна та панорамне скління
• Висота стелі — 2,75–2,8 м
• Власна дахова котельня
• Підземний та багаторівневий паркінг
• Закрита територія «двір без машин»
• Відеоспостереження та контроль доступу
• Власна інфраструктура: фітнес, кафе, комерція, зони відпочинку
Mont Blan — це поєднання стату...

68 000 $
1 333 $/м²
Виконкомівська вул., 24-Б
1 кімната
51 / 35 / 10 м²
поверх 18 з 20
2019 рік побудови
сьогодні
У продажу видова та дуже світла 1-к квартира в ЖК Чкаловський, вул. Виконкомівська, 24Б, забудовник Созидатель
Площа — 51 м²
Поверх — 18/21
Квартира з унікальним плануванням, завдяки якому простір грамотно зонований і максимально комфортний для життя.
Інтер’єр виконаний у стильній кольоровій гамі, що додає квартирі характеру та вигідно вирізняє її серед інших пропозицій.
У квартирі:
• панорамні вікна з видовим краєвидом
• вінілова підлога
• жалюзі на всіх вікнах
• ліжко з балдахіном, що повністю закривається
• інверторний кондиціонер
• бойлер 80 л
• прально-сушильна машина
• телевізор 50″
• оптоволоконний інтернет 300 Мбіт/с
Будинок повністю електрифікований та належить до критичної і...

215 000 $
2 468 $/м²
Короленка вул. (Первозванівська), 22-А
4 кімнати
87.1 / 60 / 15 м²
поверх 2 з 12
2021 рік побудови
вчора
У продажу 4-кімнатна квартира з рідкісним плануванням на 6 вікон у ЖК Женева, вулиця Костомарівська, 1 а
2 секція (перша черга), 2/12 поверх, 87,1 м²
Новий дизайнерський ремонт, який робили для себе — без економії на матеріалах і рішеннях.
Продумане планування:
• кухня-вітальня
• три окремі кімнати (спальня, дитяча, кабінет/гостьова)
• два санвузли
• гардеробна
Дизайнерські та технічні акценти квартири:
• master-вимикач біля входу — вимикає все світло одним натисканням
• тепла підлога в санвузлах і кухонній зоні
• система захисту від протікань Ajax (7 датчиків), керування через мобільний додаток
• підготовка під бойлер (приховано)
• виведені комунікації під резервне живлення
• кухня з...

68 000 $
1 001 $/м²
Запорізьке шосе, 56
3 кімнати
67.9 / 39 / 6.8 м²
поверх 5 з 16
1983 рік побудови
вчора

36 000 $
739 $/м²
Євгена Чикаленка вул. (Аржанова), 3
Вільне планування
48.7 / 40.7 / 8 м²
поверх 10 з 10
2024 рік побудови
сьогодні
Новобудова від забудовника. Продаж по переуступці.
Квартира розташована на 10 поверсі з 10, сучасний будинок із комфортним плануванням та зручною квадратурою, що дозволяє реалізувати ремонт на власний смак.
Переваги об’єкта:
новий житловий комплекс
зручна квадратура та продумане планування