Запитання та відповіді

Платні послуги

Які переваги платних послуг?

1) Можливість підняти свої оголошення на будь-яку позицію в списку по місту.

Щодня на сайті rieltor.ua з’являються тисячі нових оголошень. Звісно, що максимально ефективними є оголошення, розміщенні зверху у списку. Для цього вони повинні мати найбільший рейтинг, який можна підвищити за допомогою послуги  «Підняти оголошення».

Незалежно від суми поповнення і  встановленого рейтингу, всі підняті оголошення знаходяться в списку вище, ніж безкоштовні.
1 монета = 10 копійок
Підняття

2) Можливість виділити свої оголошення серед загальної маси.

Сайт rieltor.ua містить десятки тисяч оголошень. Навіть якщо скористатись пошуком і фільтрацією по параметрах – їх кількість буде вимірюватись сотнями. Щоб привернути увагу саме до свого об’єкту нерухомості, ви завжди можете скористатись послугою «Преміум оголошення», яка виділяє оголошення у списку і дозволяє йому лишатись завжди на видному місці. Адже, згідно статистики, виділені оголошення переглядають втричі частіше, а отже - ефективність такої реклами збільшується пропорційно кількості переглядів.

Виділене

Зверніть увагу!
Користувачі, які використовують рекламні послуги і мають власне фото в профілі потрапляють у рекламний рейтинг. Також ми рекомендуємо їх власникам припублікації оголошення. 


 

Окрім цього, під оголошеннями зі ставкою більше мінімальної у блоці "Рекомендовані"  відображаються тільки ваші пропозиції, а не пропозиції конкурентів.

  • Запитання та відповіді
  • Платні послуги
  • Які переваги платних послуг?