Запитання та відповіді

Платні послуги

Способи оплати

При поповненні рахунку на нашому сайті діє система бонусів. В залежності від суми поповнення ви можете отримати до 30%  бонусних монет на ваш рахунок. 
Розрахувати бонус можна на сторінці поповнення
 

Оплату можна здійснити за допомогою електронних платежів liqpay наступними способами:

Оплата через Приват24
Після вказання суми поповнення, ви потрапляєте на сторінку входу в систему Приват 24. Там необхідно вказати свій логін – це номер вашого мобільного телефон і пароль. Після цього введіть код авторизації Приват 24, який прийде вам через sms. На сторінці оплати необхідно вказати, з якого рахунку будуть зняті кошти.

Оплата готівкою через термінал ПриватБанку:
Після вказання суми поповнення, ви потрапляєте на сторінку сервісу liqpay, де вам буде необхідно ввести номер мобільного телефону. Після вводу номеру ви отримаєте SMS з паролем, котрий необхідно буде ввести на сайті для продовження операції оплати. Після уточнення суми поповнення – натисніть кнопку «Оплатити». Після цього вам необхідно буде знайти термінал ПриватБанку, обрати в ньому розділ «Банківські операції» і в ньому ввести номер мобільного телефону, після чого оплатити необхідну суму.

Оплата карткою VISA чи MasterCard
Після вказання суми поповнення, ви потрапляєте на сторінку сервісу liqpay, де вам буде необхідно ввести номер мобільного телефону. Після вводу номера ви отримаєте SMS з паролем, котрий необхідно буде ввести на сайті для продовження операції оплати. Наступним кроком потрібно буде вказати номер вашої картки, термін її дії та CVV2 / CVC2 код. Якщо всі дані введені коректно - система повідомить вас про успішну оплату.

Apple Pay

Ви можете поповнити рахунок на сайті в один клік за допомогою Apple Pay. Для цього введіть потрібну суму на нашому сайті і після натискання кнопки "Поповнити" на сайті liqpay натисніть кнопку Apple Pay

Зверніть увагу!

Після поповнення рахунку повернення коштів неможливе. Нараховані кошти можна використовувати для просування оголошень на сайті.

 

 

  • Запитання та відповіді
  • Платні послуги
  • Способи оплати