1
11 000 грн/міс
Комісія 50%
Лісовий масив
Цегляна
1972 рік побудови
2 дні тому
6 днів тому
95 (сьогодні 1,
вчора 15)
Опис
Оренда вул. Кубанської України 24. Гарна локація будинку на Лісовому масиві. піша доступність озера,всіх продуктових магазинів . зупинка транспорту від якої 12 хвилин метро. Другий, комфортний поверх , є двокамерний холодильник та морозильна камера , велика шафа, розкладний диван та в іншій кімнаті ліжко , всі необхідне для проживання , з питань переглядів телефонуйте
Деталі
В квартирі 2 кімнати, висота стелі 2.5 метра, Технологія будівництва - Цегляна. Є газ, кухонна плита газова. Є балкон. У квартирі є Пральна машина, Ванна, Холодильник, Мікрохвильовка. Будинок побудований в 1972 році. Загальний стан квартири - З ремонтом. Гаряча вода - централізована. Кількість санвузлів: 1. Тип кухні - окрема кухня. Кількість спален: 2. Комісія за послуги 50 %
У квартирі є

Птуха Валерій
Рієлтор
| Активних оголошень | 23 |
| Ексклюзивних об'єктів | 0 |
| Рекламна активність | 23192 |
| Останній візит на сайт | 2 дні тому |
Рекомендувати
Історія зміни ціни
| 19.05.2026 | - 300 грн | 11 000 грн |
| 18.05.2026 | 11 300 грн |