19
29 500 $
1 341
$/м²
Леся Курбаса просп., 9-Б
Цегляна
1965 рік побудови
сьогодні
10 міс. тому
1186 (сьогодні 6,
вчора 15)
Опис
Продаєтся квартира на Борщагівці. Будинок кірпічний, з газом, тихий двір, сусіди хороші. Поруч школи, садочки, парк Юність, магазини, аптеки, кафе. Гарна транспортна розвязка, поруч швидкісний трамвай. Стан квартири на фото. Потребує ремонту але стан житловий. Прекрасний варіант під здачу в аренду, після косметичного ремонту.
Деталі
В квартирі 1 кімната, Технологія будівництва - Цегляна. Планування кімнат Роздільне. Є газ, кухонна плита газова. У квартирі є Пральна машина, Холодильник. Будинок побудований в 1965 році. Загальний стан квартири - Частковий ремонт. Гаряча вода - електричний бойлер. Працює без світла - газ, опалення. Без комісії
У квартирі є
Історія зміни ціни
| 17.04.2026 | - 1 400 $ | 29 500 $ |
| 09.09.2025 | - 1 100 $ | 30 900 $ |
| 17.07.2025 | 32 000 $ |