87 500 $
2 365  $/м²
БЕЗ КОМІСІЇ єОселя єВідновлення ЖК Перший квартал
37 / 20 / 7 м²
поверх 4 з 9
Новобудова
2025 рік побудови
4 дні тому
4 дні тому
4 (сьогодні 1, вчора 0)
Опис
🏡 Продаж сучасної 1-кімнатної квартири
📍 ЖК «Перший квартал», район «Епіцентр»
✨ Стильна квартира з дизайнерським ремонтом у сучасному житловому комплексі, де активно розвивається інфраструктура та все необхідне поруч.
📐 Площа: 37 м²
🏢 Поверх: 4/10
🔹 Автономне опалення
🔹 Тепла підлога
🔹 Панорамні вікна
🔹 Вихід на балкон
🔹 Свіжий сучасний ремонт
🔹 Перше проживання — ще ніхто не мешкав
🔹 Окрема спальня
🔹 Повністю укомплектована меблями та технікою

⚡ Зарядка для електромобілів
🛍 Поруч магазини, McDonald’s, активно розвивається комерція району
👶 Відкривається приватний дитячий садочок
🏙 Плануються нові торгові центри та інфраструктура
Деталі
В квартирі 1 кімната, Тип будинку - Новобудова. Є газ. У квартирі є Телевізор, Підігрів підлоги, Кондиціонер, Пральна машина, Холодильник, Мікрохвильовка, Посудомийна машина. Будинок побудований в 2025 році. Загальний стан квартири - З ремонтом. Гаряча вода - газовий котел. Власник погоджується продати по програмі єОселя. Власник погоджується продати по програмі єВідновлення. Без комісії
Верифікований профіль
1
Рік досвіду
1
Рік на сайті
Активних оголошень 21
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 0
Останній візит на сайт 4 дні тому
Рекомендувати
Адреса
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.