97 500 грн/міс
650  грн/м²
офісне приміщення
150 м²
3 дні тому
6 міс. тому
95 (сьогодні 0, вчора 0)
Опис
Оренда офісного приміщення 150 кв.м.
Пропонується сучасне та частково обмебльоване офісне приміщення площею 150 кв.м., розташоване за адресою: площа Є. Петрушевича,
3.
Ліфт для зручного доступу на поверхи
Приміщення частково оснащене базовим меблюванням, готове до роботи та дозволяє ефективно організувати робочий простір.
Додатково оплачується електроенергія, по окремому лічильнику, інші комунальні входять у вартість оренди!
За деталями та для огляду телефонуйте!
Деталі
Об'єкт комерційної нерухомості, Приміщення в офісному центрі, Офісне приміщення. Об'єкт на 5 поверсі, У будівлі 7 поверхів. У приміщенні 4 кімнати. Комісія за послуги 100 %
Верифікований профіль
1
Верифікована рекомендація
1
Рік на сайті
Активних оголошень 53
Ексклюзивних об'єктів 1
Рекламна активність 0
Останній візит на сайт 2 дні тому
Рекомендувати
Історія зміни ціни
26.02.2026 + 15 000 грн 97 500 грн
31.10.2025 82 500 грн
Адреса
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом