125 000 $
2 359 $/м²
Вірменська вул., 33
53 / 22 / 18 м²
поверх 3 з 3
Дореволюційний
Роздільне
Чудовий стан
вчора
2 міс. тому
83 (сьогодні 0, вчора 1)
Опис
Продаж. Вулиця Вірменська. Двокімнатна квартира на третьому поверсі в центрі Львова в австрійському будинку на третьому поверсі.

Загальна площа квартири 53 кв.м. Житлова 21 кв.м. Кухня 18 кв.м.

У квартирі проведено капітальний ремонт. Оздоблення та дизайн в сучасному стилі з використанням якісних матералів. Дві ізольовані спальні кімнати з двоспальними ліжками, вікна на вулицю Вірменську. Кухня студіо - вікно виходить у двір. Замінені сантехнічні та каналізаційні вузли, кераміка якісна - нова. Встановлені металопластикові вікна. Є вихід на балкон. Опалення індивідуальне - газовий котел. Паркет - автентичний відреставрований.

На поверсі дві квартири.
Чудовий варіант як для проживання так і під інвестування для подобової та довготривалої оренди.

Код об"єкта 9437
Будинок і двір
Будинок на вулиці Вірменській, 30 житловий будинок XVII століття, пам'ятка архітектури місцевого значення. Розташований в історичному центрі Львова, на вулиці Вірменській. В історичних документах фігурує як кам'яниця Фаруховичівська, кам'яниця Граціанівська
Інфраструктура
Центр міста Львів
Деталі
Будинок - дореволюційний, в квартирі 2 кімнати. Планування кімнат роздільне. В квартире есть кабельне тб, інтернет, шафа, холодильник, ліжко, пральна машина. Загальний стан квартири - чудовий стан
Оздоблення та дизайн в сучасному стилі з використанням якісних матералів. Дві ізольовані спальні кімнати з двоспальними ліжками, вікна на вулицю Вірменську. Кухня студіо - вікно виходить у двір.
В квартирі є
  • Пральна машина
  • Ліжко
  • Холодильник
  • Шафа
  • Інтернет
  • Кабельне ТБ
Sitalo Real Estate Lviv
Верифікований BankID
3
Роки досвіду
2
Роки на сайті
Активних оголошень 2
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 105
Останній візит на сайт 1 день тому
Адреса
Вірменська вул., 33, Галицький р-н