85 000 $
1 215 $/м²
Кульпарківська вул., 230
70 / 28 / 28 м²
поверх 11 з 12
Українська цегла
Кухня-вітальня
Євроремонт
3 тиж. тому
3 тиж. тому
20 (сьогодні 0, вчора 1)
Опис
Пропоную придбати 3-кімнатну квартиру у Львові та стати її власником

* сучасна новобудова комфорт класу

* підігрів підлоги

* якісний ремонт

* меблі та техніка

* гарна інфраструктураТакож пропоную сервіс купівлі для Вас або продажу Вашої нерухомості:

* on-line огляд ринку нерухомості створює розуміння ринку нерухомості всього за 20-40 хвилин;

* рекомендації експерта як правильно діяти за поточних умов;

* допомога у прийнятті рішень;

* забезпечення безпечної угоди.

При виборі нового житла більшість громадян звертають увагу не тільки на вартість, але і на рівень комфорту. Тому бажання купити квартиру в ЖК Фамілія в м. Львів є цілком зрозумілим. Комплекс пропонує житло комфорт класу, розташований новий ЖК на вул. Кульпарківська, 230а в м. Львів – на одній з головних вулиць міста.

Фамілія – житловий комплекс, який складається з одного 12-поверхового будинку на 8 секцій. Основна мета забудовника – звести якісне житло з використанням новітніх технологій. В якості основного будівельного матеріалу використовується цегла, додаткове утеплення стін проводиться мінеральною ватою. В будинку передбачена індивідуальна система опалення, встановлені вхідні двері в під’їзди та квартири, встановлені металопластикові вікна та радіатори. Майбутнім мешканцям пропонуються одно- та двокімнатні квартири з детально продуманим та зручним плануванням.

Серед переваг, якими може похвалитись житловий комплекс Фамілія у Львові, варто відмітити увагу забудовника до комфорту майбутніх мешканців. Перш за все, мова йде про розвинену інфраструктуру – в будинку передбачені комерційні приміщення. Крім того, біля комплексу знаходиться великий торгівельний центр. Територія ЖК озеленена, передбачено майданчик для дітей, є наземний паркінг.
Деталі
Будинок введено в експлуатацію - українська цегла, в квартирі 2 кімнати. Планування кімнат кухня-вітальня. Загальний стан квартири - євроремонт. Можливе розтермінування
Верифікований BankID
8
Років досвіду
1
Рік на сайті
Активних оголошень 44
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 1375
Останній візит на сайт 4 дні тому
Адреса
Кульпарківська вул., 230, Залізничний р-н