89 500 $
2 072  $/м²
Роксоляни вул., (Будинок 2)
Комісія 5% єОселя ЖК CONTINENT GREEN
43.2 / 16.1 / 16.1 м²
поверх 9 з 9
Новобудова
4 дні тому
1 міс. тому
56 (сьогодні 0, вчора 0)
Опис
🔵Продаж 1 кімнатної квартири в ЖК Континент Грін по вул Роксоляни

Здана та заселена новобудова. Загальна площа- 43,2м2, житлова-16,1м2, кухня-16,1м2. Квартира знаходиться на 9-му поверсі 9-ти поверхового будинку. Квартира складається з просторої кімнати, кухні, санвузла та балкону. Не кутова.

Зроблений якісний ремонт. Квартира обладнана усіма необхідними меблями та побутовою технікою. Опалення-індивідуальне, є підігрів підлоги.

Район з добре розвиненою інфраструктурою: поруч магазини, супермаркети, школа, дитячий садок, зупинка громадського транспорту.

Чудовий варіант як для власного проживання, так і для здачі в оренду.
Залишаються усі меблі та побутова техніка. Чистий продаж

Можливий продаж по перерахунку та по державних програмах(єОселя та ін)

ФОТО У ПРИВАТНІ ПОВІДОМЛЕННЯ

Вартість 89500$
Деталі
В квартирі 1 кімната, Тип будинку - Новобудова. Є газ, кухонна плита газова. Є балкон. Загальний стан квартири - З ремонтом. Гаряча вода - газова колонка. Кількість санвузлів: 1. Власник погоджується продати по програмі єОселя. Тип кухні - кухня-студія. Кількість спален: 1. Комісія за послуги 5 %
Golden City
Верифікований профіль
7
Років досвіду
3
Роки на сайті
Активних оголошень 10
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 4541
Останній візит на сайт 2 дні тому
Рекомендувати
Історія зміни ціни
23.04.2026 - 1 500 $ 89 500 $
01.04.2026 91 000 $
Адреса
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?