125 000 $
1 437  $/м²
Комісія 5% ПЕРЕУСТУПКА Боднарівка
ЖК на Стрийській
87 / 63.8 / 23.2 м²
поверх 6 з 7
Цегляна
Новобудова
2016 рік побудови
2 дні тому
1 міс. тому
49 (сьогодні 0, вчора 0)
Опис
Продається простора 3-кімнатна квартира по вул. Стрийська, 115.
Забудовник — Креатор Буд.

Загальна площа — 87 м², житлова — 63,8 м², кухня — 23,2 м². Квартира розташована на 6 поверсі з 7.

Продумане планування: велика кухня-студія, три ізольовані кімнати та два санвузли — ідеальний варіант для сім’ї або для комфортного зонування простору.

Стан — чорнові роботи від забудовника, що дає можливість реалізувати власний дизайн та облаштувати житло під себе.

Переуступку оплачує продавець.

Встановлено двоконтурний котел
Всі комунікації вже підведені.

Будинок та характеристики

Монолітно-каркасна технологія будівництва
Утеплення мінеральною ватою
Висота стелі — 2,7 м
Сучасний будинок з паркінгом

Локація

Зручне розташування: поруч вул. Мікльоша та Вернадського, розвинена інфраструктура, зручна транспортна розв’язка.
Деталі
В квартирі 3 кімнати, висота стелі 2.7 метра, Технологія будівництва - Цегляна, Тип будинку - Новобудова. Є газ. Є балкон. Будинок побудований в 2016 році. Загальний стан квартири - Частковий ремонт. Гаряча вода - газовий котел. Кількість санвузлів: 2. Тип кухні - кухня-студія. Кількість спален: 3. Є підземний паркінг, доступний як укриття. Інфраструктура території: дитячий майданчик, спортивний майданчик. Комісія за послуги 5 %
Metrum Estate
Верифікований профіль
4
Місяці досвіду
1
Верифікована рекомендація
4
Місяці на сайті
Активних оголошень 31
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 12677
Останній візит на сайт сьогодні
Рекомендувати
Адреса
ЖК на Стрийській
будинків здано 48
рік заснування 2006
будинків в процесі 28
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження