108 000 $
1 862
$/м²
Блочна
Новобудова
2022 рік побудови
2 дні тому
1 тиж. тому
19 (сьогодні 0,
вчора 1)
Опис
Новабудова❗️
Нова на ринку ❗️
Продаж 1 кімнатної квартири ❗️
Продаж розкішної 1 кімнатної квартири у Залізничному районі по вул. Рудненській. Гарне планування : кухня та ізольована кімната, суміжний санвузол. Квартира двостороння , світла та тепла. Опалення дахова котельня.
Всі меблі та побутова техніка залишається при продажі( є посудомийна машина).Будинок зданий та заселений. Продаж по пепеуступці, можна зразу оформляти право власності.
Чудовий район. Поруч парк Білогорща, магазини, супермаркети, аптеки, кафе, школа, садок, відділення пошти, зупинки транспорту. Чудова транспортна розв'язка.
11/12 ц. Площа: 58/19/25 кв.м. Квартира світла та тепла. Чудова інвестиція, як для власного проживання, так і під здачу в оренду. При потребі можна докупити кладовку.
Не зволікайте ❗️Саме Ви можете стати власником цієї чудової квартири🤗Розглядають продаж по перерахунку.
Ціна- 108 000 S 🔥🔥🔥
Романія АН «Golden City”
[телефон приховано]
Нова на ринку ❗️
Продаж 1 кімнатної квартири ❗️
Ціна- 108 000 S 🔥🔥🔥
Романія АН «Golden City”
[телефон приховано]
Деталі
В квартирі 1 кімната, висота стелі 2.5 метра, Технологія будівництва - Блочна, Тип будинку - Новобудова. Будинок побудований в 2022 році. Загальний стан квартири - З ремонтом. Власник погоджується продати по програмі єОселя. Власник погоджується продати по програмі єВідновлення. Комісія за послуги 5 %
Історія зміни ціни
| 22.05.2026 | + 5 000 $ | 108 000 $ |
| 12.05.2026 | 103 000 $ |
Адреса
ЖК Riel City
будинків здано
87
рік заснування
2003
будинків в процесі
58