79 700 $
1 398  $/м²
Богдана Хмельницького вул., (ЖК Брама (будинок 2))
57 / 16 / 18 м²
поверх 8 з 8
Новобудова
2024 рік побудови
3 дні тому
5 днів тому
6 (сьогодні 0, вчора 1)
Опис
ПРОДАЖ КВАРТИРИ В 0-ЦИКЛІ

Адреса - місто Львів, вулиця Богдана Хмельницького 116
Кількість кімнат - однокімнатна квартира
Поверх - 8 з 8
Квартира в 0-циклі, тобто ще без ремонту.
Тип будинку - новобудова.
Матеріал стін - газоблок.

Загальна площа - 56,97 м2, житлова - 16,74 м2, кухня-вітальня 18,29 м2.
Опалення - індивідуальне газове.
Тераса - 10,79 м2.

Санвузол - один, суміжний.
Будинок вводиться в експлуатацію 3 кварталі 2026 року.
Продаж по переуступці прав.

Особливості квартири - це світла та простора квартира з терасою.

Поруч з будинком: школа, дитячий садок, супермаркети, парк, відділення нової пошти, аптеки, зупинка громадського транспорту, магазини.

Код об'єкта 5659
Деталі
В квартирі 1 кімната, висота стелі 2.7 метра, Тип будинку - Новобудова. Є газ, кухонна плита газова. Будинок побудований в 2024 році. Загальний стан квартири - Без ремонту. Гаряча вода - газовий котел. Кількість санвузлів: 1. Тип кухні - кухня-студія. Кількість спален: 1. Є підземний паркінг, доступний як укриття. Інфраструктура території: дитячий майданчик, двір без авто. Комісія за послуги 5 %
Malinka Real Estate
Верифікований профіль
3
Роки досвіду
4
Верифіковані рекомендації
2
Роки на сайті
Активних оголошень 72
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 3102
Останній візит на сайт 3 дні тому
Рекомендувати
Планування

Адреса
ЖК Містечко Підзамче
будинків здано 87
рік заснування 2003
будинків в процесі 58
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію