9 999 грн/міс
Академіка Заболотного вул., (Будинок)
Цегляна
Новобудова
2021 рік побудови
3 дні тому
2 тиж. тому
76 (сьогодні 0,
вчора 2)
Опис
Первая сдача в аренду
+балкон
Лифт работает всегда на резерном источнике питания
Центральное отопление
Вода есть всегда
Квартира полностью укомплектованна мебелью и бытовой техникой
+Машина автомат, холодильник
И шкаф все новое
+балкон
Лифт работает всегда на резерном источнике питания
Центральное отопление
Вода есть всегда
+Машина автомат, холодильник
И шкаф все новое
Деталі
В квартирі 1 кімната, висота стелі 2.9 метра, Технологія будівництва - Цегляна, Тип будинку - Новобудова. Кухонна плита електрична. Є балкон. У квартирі є Пральна машина, Душова кабіна, Холодильник, Мікрохвильовка. Будинок побудований в 2021 році. Загальний стан квартири - З ремонтом. Гаряча вода - електричний бойлер. Кількість санвузлів: 1. Працює без світла - вода, опалення, ліфт. Тип кухні - кухня-студія. Кількість спален: 1. Комісія за послуги 50 %
У квартирі є

Буракова Юлія
Рієлтор
| Активних оголошень | 5 |
| Ексклюзивних об'єктів | 0 |
| Рекламна активність | 0 |
| Останній візит на сайт | 3 дні тому |
Рекомендувати
Історія зміни ціни
| 21.05.2026 | + 1 000 грн | 9 999 грн |
| 07.05.2026 | 8 999 грн |