2
11 000 грн/мес
Симферопольская ул., 5/1
Цегляна
Сталінка
1962 год постройки
сегодня
1 нед. назад
260 (сегодня 10,
вчера 12)
Описание
Дарницький район, житломасив Нова Дарниця, вул.Сімферопольська,5/1. Сталінка. В довгострокову оренду пропонується двокімнатна квартира на 3поверсі 4поверхового цегляного будинку. Загальна.площа 52м.кв/ житлова 30м.кв/ кухня 7м.кв.Кімнати роздільні. Квартира укомплектована необхідними меблями та побутовою технікою: кухонна стінка, холодильник, газова плита з духовкою, пральна машина автомат, бойлер, кухонний стіл, диван-книжка , софа, крісло не розкладне, стінка з антресолями, містка шафа-купе , стінка- прихожа. Санвузол роздільний в кахелі є лічильники води і газу. Висота стелі 3м. Балкон засклений дерев'яний, вікна пластикові. На підлозі паркет. Фотографії реальні. 11000грн + ком.платежі. Можливий торг. Тихий зелений район. Хороша інфраструктура будинку. Неподалік Дарницький вокзал і базар, зупинка транспорту, заклади побуту і освіти, супермаркет і т.д.Наталія Василівна, рієлтор 095272898.
Детали
В квартире 2 комнаты, высота потолков 3 метра, Технологія будівництва - Цегляна, Тип будинку - Сталінка. Есть газ, кухонная плита газовая. Есть балкон. В квартире есть Стиральная машина, Ванна, Холодильник. Дом построен в 1962 году. Общее состояние квартиры - Частичный ремонт. Горячая вода - электрический бойлер. Количество санузлов: 1. Интернет проводной (кабельный). Тип кухни - отдельная кухня. Комиссия за услуги 50 %
В квартире есть

Плахотнюк Наталія
Риелтор
| Активных объявлений | 5 |
| Эксклюзивных объектов | 0 |
| Рекламная активность | 4917 |
| Последний визит на сайт | сегодня |
Рекомендовать
История изменения цены
| 19.05.2026 | - 500 грн | 11 000 грн |
| 15.05.2026 | - 500 грн | 11 500 грн |
| 12.05.2026 | 12 000 грн |