110 000 $
1 326 $/м²
Глубочицкая ул., 73-79
Шевченковский р-н
83 / 40 / 20 м²
этаж 17 из 22
Смежно-раздельная
От строителей свободная планировка
5 дней назад
1 нед. назад
12 (сегодня 0, вчера 1)
Описание
Продаж 2-кімнатної квартири в ЖК Podil Plaza & Residence, 2-секція. Квартира розташована на 17 поверсі, загальною площею 82.3 кв.

Podil Plaza & Residence - це житловий комплекс, який поєднує в собі житлові квартири та соціально-комерційну інфраструктуру. Комплекс має окремі вхідні групи, щоб відвідувачі торгових площ не створювали дискомфорту мешканцям.

Архітектурна особливість комплексу – поєднання неокласичних елементів з панорамними фасадними системами та напівкруглими заскленими еркерами, які урізноманітнять варіанти дизайнерських рішень для квартир. Колірну палітру комплексу підбирали виходячи з кольорів забудови історичної частини подола: переважають м'які тони, відтінки коричневого та бежевого.

Прибудинкова територія комплексу буде захищена від проїжджої частини та закрита для автомобілів. У дворі Podil Plaza & Residence буде свій міні-парк з дитячою ігровою зоною, спортивним майданчиком, ландшафтним дизайном та архітектурним підсвічуванням вечорами. Також у дворі комплексу буде збудовано невелику церкву.
Детали
В квартире 2 комнаты. Планировка комнат смежно-раздельная. Общее состояние квартиры - от строителей свободная планировка
THE YARD
Верифицированный BankID
3
Года опыта
1
Рекомендация
2
Года на сайте
Активных объявлений 40
Эксклюзивных объектов 0
Рекламная активность 9306
Последний визит на сайт 2 дня назад
Адрес
Глубочицкая ул., 73-79, Шевченковский р-н