ЖК Новая Англия , ул . Михаила Максимовича д. 26б , закрытая , охраняемая территория , на территории - детские площадки , спортивные площадки с уличными фирменными тренажерами , фонтаны , кафе , пабы , магазинчики , барбершопы , салоны красоты и все , что нужно для жизни. А также детский сад и школа Европейский коллегиум с высоким рейтингом в Киеве. 8 этаж 16 - ти этажного дома , 36,6 кв. м.
Право собственности меньше 3-х лет , налоги пополам с покупателем .
В квартире теплый пол по всему периметру . Остается все , что на фото .
Нова пропозиція без комісії для Покупця.
Продаж нової унікальної 2 кімнатної квартири загальною площею 76,6 м2, на 6 поверсі 14 поверхового будинку в ЖК Нова Англія за адресою Михайла Максимовича (Онуфрія Трутенка) 28б у Голосіївському районі.
Бездоганне планування квартири: простора кухня-вітальня (27 м2), дві спальних кімнати 16.7 м2 та 12,1 м2, вбиральня 7 м2, суміжний санвузол з ванною та душовою 6.9 м2, висота стель H-2,85 м. Повна комплектація, стильний якісний дизайнерський ремонт із використанням дорогих преміальних матеріалів у світлих тонах, гармонійні поєднання кольорів та фактур матеріалів.
Підігрів підлоги кожної зони (5) із сенсорними терморегуляторами фірми Devi; встановле...
Без % Продається 1-кімнатна квартира 51 м2 в ЖК Нова Англія.
Квартира розташована у будинку Манчестер на 17-му поверсі 19-ти поверхового будинку.
Вікна виходять у сторону зони з фонтанами (без машин).
Сучасний ремонт в світлих тонах. Панорамні вікна.
Планування: кухня - вітальня, спальна кімната, суміжна вбиральня з душовою кабіною та гардеробна кімната.
В квартирі зроблена додаткова звукоізоляція.
У ванній кімнаті бойлер на 80 літрів, прально-сушильна машина та підігрів підлоги.
Встановлена система фільтрації води (на всю квартиру), система захисту від протікання. Якісна мідна проводка з системою захисту від перепадів напруги. Два безшумні інверторні енергоефективні кондиціонери.
Будин...
Без комиссии для покупателя.
Продается квартира с ремонтом в ЖК Новая Англия Голосеевский район Максимовича 24Б. Дом Бристоль.
Квартира общей площадью 38,7 м2, жилая 15м2, площадь кухни 12,7.
Находится на 6 этаже 16 этажного дома.
В квартире выполнен качественный ремонт. В квартире есть вся необходимая техника и мебель. Установлены энергосберегающие, панорамные стеклопакеты в три стекла. Благодаря этому в квартире очень светло, тихо, зимой тепло, летом прохладно. Индивидуальные счетчики на всё. Готовый бизнес аренды
ЖК Новая Англия это первоклассный, современный, новый комплекс "Город в городе"
-закрытая территория, видеонаблюдение, пропускная система, охрана 24/7;
-своя котельная;
-зона...
Терміново!Продаж 1к великої світлої квартири з чудовим видом на Голосіївський парк.
Проспект Голосіївський , будинок 108/2,
Спецпроект 1970 р для працівників Мінстату ( капремонт 2020), цегла. Дом обкладено плиткою, домофон.
7 поверх/13-типоверхівки.
Два нових ліфти( вантажний і пасажирський).
Охайний підʼїзд. В будинку ЖБК( житлово-будівельний кооператив).
Унікальне планування ( фото планування в оголошенні ).
Перед будинком сквер, дитячий майданчик.
Метро Васильківська 10 хв. пішки. Також поруч м.Голосіївська.
Технічні характеристики:
Загальна площа з лоджією 46,5 кв.м
кухня 8.3 кв.м
кімната 19.8 кв.м.
Лічильники - газ, вода, електрика .
Вікна металопластикові.
Зроблено косметичний р...
Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК "Нова Англія", Будинок "Лондон" на 12 поверсі, загальна площа 41,11.
Житловий комплекс «Нова Англія» розташований за адресою вулиця Михайла Максимовича, 24. Новобудова знаходиться в Голосіївському районі столиці.
"Нова Англія" - житловий комплекс, що відноситься до нерухомості комфорт-класу і спроектований в сучасному британському стилі. Новобудова є одинадцять будинків від чотирнадцяти до шістнадцяти поверхів.
У процесі будівництва використовуються екологічно безпечні матеріали. Невелика вартість комунальних послуг досягається застосуванням сучасних енергозберігаючих технологій та ретельним проектуванням планувань.
Зовнішні стіни будинків зводяться із спе...
Продаж однокімнатної квартири в ЖК «Нова Англія». Вітражні вікна виходять біля двору кварталу Родзинкою є вид на «Батьківщину-Матір». Квартира після ремонту Повністю укомплектована всіма необхідними меблями та технікою для комфортного проживання. ЖК Нова Англія – цей комплекс має закриту територію. Поруч продуктові магазини, кафе, ресторани, салони краси, фітнес-клуби, аптеки, спортивні та ігрові майданчики. До центру міста 15 хв на машині, 25 хв громадським транспортом, 10 хв пішки до метро «Васильківська».
Продаж 1к квартирі с сучасним ремонтом, та цікавим плануванням. Спальня поділена дзеркальною перегородкою яку можливо закрити, кухня-вітальня, санвузол. Квартира оснащена всією необхідною технікою та меблями для комфортного проживання. Розвиненою інфраструктурою пішою доступністю до м. Васильківська, закрита територія із своєю охороною та відеонаглядом, всі види паркінгу, багато дитячих площадок та садків, спортивних зон та територій для домашніх улюбленців.
Продаж кухні-студії ЖК ПаркЛенд Parkland. Квартира світла та функціональна, зі всіма необхідними меблями і технікою.Будинок введений в експлуатацію.
ЖК закритого типу, розвинута самостіна інфраструктура, є усе необхідне для комфортного проживання.
83,4м2, 3 этаж, (с 2мя террасами).
Две спальни, ванная комната с отдельным туалетом и стиральной, санузел, большая туалет, кладовая, кухня-гостиная 12 м2!
В квартире 2 больших балкона-террасы, которые можно накрыть маркизами. Вид на уютную аллею внутреннего двора, а также сторону новой школы.
Из окон так же видны невероятно красивые закаты и рассветы! :)
С ремонтом.
В комплексе своя котельная.
Закрытая территория, видеонаблюдение, охрана – 24/7.
Заезд машин только по пропускам!
Зона барбекю
Укрытие
Красивая аллея фонтанов, мини-парк, удобные скамейки, гамаки.
Место для выгула собак
На территории расположены продуктовые магазины, кафе, салоны красоты, детский сад, школа, рядом ост...
Без комиссии!!! Стильная квартира с новым ремонтом, которая находится на 17 этаже 19 этажного дома в ЖК Новая Англия, Голосеевском районе улица Михаила Максимовича 26В.
Новый дом Манчестер 2021 г. Квартира 51.1 м2 с дизайнерским ремонтом, большими окнами, светлой кухней-студией, отдельной спальней и гардеробной комнатой.
В квартире сделана дополнительная теплошума изоляция. Отделка дома – только с использованием качественных материалов ведущих производителей. Кухня-гостиная оборудована качественной мебелью и техникой (встроенный холодильник, духовой шкаф с функцией СВЧ и посудомоечная машина). Отдельная спальня с гардеробной комнатой с удобной открытой системой хранения и большим зеркалом. В...
Без %. Продажа 5к. квартири вул. Васильківська, 38, Голосіївський р-н., М. Васильківська.
Поверх 1 з 9.
Площа 102 кв. м., 68.7 кв.м. житлова, 9.5 кв.м. кухня.
Квартира в гарному стані, вільна. Чудово підійде, як для великої родини так і під офіс.
Ідеальний варіант для салона - кожен майстер буде працювати в своєму кабінеті ( з водою не проблема в квартирі два окремих стояка з лічильниками), а це 5 окремих кімнат і велийкий прийомний хол!
Великий тихий двір з місцем для парковки.
Поряд з будинком знаходиться відділення нової пошти, банк.
2 хвилин пішки до метро Васильківська.
Розглянемо продаж під кредитні програми.
Телефонуйте.
Ціна 140 000 у.о.
Продам 1-к сучасну смарт-квартиру з ремонтом, технікою та усім наповненням в ЖК Паркленд, вул. Промениста 42.
Комфортна квартира з якісною шумоізоляцією, брьоньованими дверима на 2 замки, балконом. Обладнана смарт ТВ, інвенторним кондиціонером; є тепла підлога в сан вузлі, отоплення індивідуальне; ортопедичне ліжко з нішею, шафа купе, пральна машина, бойлер.
Придбання цієї квартири у сучасному новому ЖК, є вигідною інвестицією як для себе, так і для готового бізнесу під здачу в оренду.
ЖК Паркленд один із найкомфортніших та озеленених закритих житлових комплексів, з розвиненою інфраструктурою, садочками, спорт залом, кафе, салонами краси, дитячими, спорт майданчиками та зонами для твари...
Продам сучасну смарт-квартиру з ремонтом та усім наповненням. Комфортна квартира з якісною шумоізоляцією, броньованими дверми на 2 замки, обладнана смарт ТВ, є роутер, інверторний кондиціонер; тепла підлога в сан вузлі, отоплення індивідуальне; тропічний душ, зміщувач на 3 режими, пральна машина, бойлер; ортопедичне якісний диван з нішею, шафа купе.
Придбання цієї квартири у комфортному новому ЖК, є вигідною інвестицією як для себе, так і як готовий бізнес для здачі в оренду.
ЖК Паркленд один із найкомфортніших та озеленених закритих житлових комплексів, з розвиненою інфраструктурою, садочками, спорт залами, кафе, дитячими, спорт майданчиками та зонами для тварин.
Піша доступність до...
Видова та простора двохкімнатна квартира, в ЖК ParkLand, вул. Юнацька 1. Квартира з дизайнерським ремонтом, 2 окремі кімнати, спальна з гардеробною, в вітальня має вхід з коридору та кухні, на кухні втонтовані якісні меблі та техніка, просторий санвузол, є окреме місце під пральну кімнату, з пралкою, сушильною машиною та встановленим електричним бойлером.
ЖК "Нова Англія", будинок "Лондон". Зданий в експлуатацію в 2023 році. Можна заходити на ремонт. Під будинком паркінг бомбосховище. Квартира площею 41.11 кв.м. Кухня-вітальня - 15.21 кв.м. Житлова кімната - 14.30 кв.м. Лоджія - 3.60 кв.м. Санвузел - 4.16 кв.м. Житловий комплекс закритого типу.
Документам меньш 3 років, податки сплачуємо. Є-оселя можлива
Квартира у дуже комфортному житловому комплексі «Park Land» - зі своїми магазинами, кафе, дитячими садками, фітнес залами та прогулянковими зеленими зонами! Квартира під оздоблення, витрати на ремонт мінімальні, стіни з машинною штукатркою! Воду та електрику заведено та встановлено лічильники. Опалення індивідуальне! Гарні видові характеристики. Поруч із комплексом гарна транспортна розв'язка у напрямку центру та зупинки громадського транспорту. Близько Епіцентр, будівельні магазини та інші мегамаркети, ВДНГ, Голосіївський ліс, парк ім. М. Рильського. До ст. М "Васильківська" - 15хв. пішим ходом
Квартира 28,7 м2, двобічна, видова, вільного планування, розташована на 5 поверсі. Завдяки 3 вікнам ділиться на окремі кухню 10 м2 і кімнату 12 м2. Панорамні вікна.
Закритий житловий комплекс зі своєю інфраструктурою: на території чинна приватна школа та дитячий садок, кафе, магазини, салони, дитячі майданчики, спортивні, місця для вигулу собак, фонтани. Карткова система проходу на територію та в під'їзд.
На території знаходиться Розетка, Нова Пошта, міні Ашан.
Біля ЖК зупинки транспорту. Метро Васильківська 12 хвилин пішки.
Надійний забудовник Здано 10 із 14 будинків у цьому житловому комплексі. ЖК активно будується.
Продаж квартири з двома спальнями, новий будинок, ТИХИЙ РАЙОН; РОЗВИНЕНА ІНФРАСТРУКТУРА.
ЖК ЗІ СВОЄЮ ПАРКОВКОЮ, закритою територією та індивідуальним газовим отопленням.
Пропоную до продажу класну квартиру з новим ремонтом, закритий комплекс SKYLEND-2, своя Парковка, де завжди є місце; відеонагляд, своє ОСББ; охорона; сквер для вигулу собак; два дитячих майданчики.
Квартира спроектована та укомплектована для себе, наповнена позитивною енергією.
*2 окремі кімнати;
*кухня вітальня;
*індивідуальне газове отоплення;
*встановлено НОВИЙ газовий
котел;
*газова плита;
*квартира по периметру ШУМОІЗОЛЬОВАНА;
*тепла підлога( коридор, кухня, с/в)
*побутова техніка Bosch;
*посудомиюча машинка;
*підлог...
#18949 До вашої уваги пропонується 1 кімнатна студія на продаж за адресою: вул.Максимовича 24, ЖК "Нова Англія",будинок Ліверпуль, яка розташована на 2 поверсі 13 поверхового будинку. Вікна виходять у двір. Будинок 2018 року
Чудовий варін для орендного бізнесу.
Квартира з якісним ремонтом. Обладнана меблями і всією необхідною технікою: Холодильник, Варильна панель, Мікрохвильова піч, Пральна машина, Бойлер.
Для комфортного проживання пропонується:Кондиціонер, Підземний паркінг, Грузовий ліфт, Душова кабіна, Відеоспостереження, Пожежна сигналізація, Охорона території, Гардероб, Меблі на кухні, Ліфт, Паркувальне місце, Госп. приміщення, комора, Балкон, лоджія, Підігрів підлоги, Панорамні вікна...