2
72 500 $
1 422
$/м²
Описание
Зданий будинок, можна приступати до ремонтів.
Пропоную вашій увазі квартиру в сучасному житловому комплексі Містечко Підзамче "Брама".
Велика кухня-вітальня + спальня з унікальним краєвидом на Високий Замок та Лису гору.
Параметри квартири:
• Площа: 51 м²
• Кількість кімнат: 1
• Поверх: 5/7
• Планування: одне з найкращих у комплексі
• Орієнтація вікон: південний захід — багато сонця
Характеристики ЖК Підзамче "Брама":
Клас - Комфорт
Висота стелі - 2,8 м
Стіни зовнішні цегла
Стіни внутрішні газоблок
Утеплення - пінополістирол
Будинок з автономним будинковим опаленням
Технологія будівництва монолітно-каркасна
Параметри квартири:
• Площа: 51 м²
• Кількість кімнат: 1
• Поверх: 5/7
• Планування: одне з найкращих у комплексі
• Орієнтація вікон: південний захід — багато сонця
Характеристики ЖК Підзамче "Брама":
Клас - Комфорт
Висота стелі - 2,8 м
Стіни зовнішні цегла
Стіни внутрішні газоблок
Утеплення - пінополістирол
Будинок з автономним будинковим опаленням
Технологія будівництва монолітно-каркасна
Детали
В квартире 1 комната, Тип будинку - Новобудова. Планировка комнат Кухня-гостиная. В квартире есть Подогрев полов, Ванна. Общее состояние квартиры - Без ремонта. Комиссия за услуги 3 %
В квартире есть

Петрів Володимир
Риелтор
| Активных объявлений | 11 |
| Эксклюзивных объектов | 0 |
| Рекламная активность | 4611 |
| Последний визит на сайт | вчера |
Рекомендовать
История изменения цены
| 09.03.2026 | + 600 $ | 72 500 $ |
| 27.02.2026 | + 900 $ | 71 900 $ |
| 23.11.2025 | 71 000 $ |
Адрес
ЖК Містечко Підзамче
домов сдано
87
год основания
2003
домов в процессе
58