Описание
Продається простора 3 кімнатна квартира м. Вишгорода по вул. Симоненка, 7.
Перший поверх у п’ятиповерховому будинку.
Дуже зручна локація недалеко від центру міста, Усе що потрібно для життя знаходиться поруч із будинком. Лікарня, аптеки, дитячі майданчикі, супермаркет АТБ, багато магазинчиків та кав’ярень, школи, бассейн, зупинки громадського транспорту та багато іншого.
До метро Почайна 15-20 хвилин маршруткою
Будинок залізобетонний, теплий та газифікований
Зелений двір, асфальтований під'їзд, поряд з кожним під'їздом лави.
Вхід в будинок по кодовому замку.
Квартира загальною площею 64,1 м2, житлова 39,8 м2 , простора кухня 8,1 м2
Квартира світла та простора, з роздільним плануванням в житловому стані.
Квартира продається зі всіма меблями і технікою
Санвузол роздільний.
Встановлені лічильники на електроенергію та воду. Опалення централізоване.
Квартира готова до переглядів
Ключи на руках, перегляд у зручний для вас час!
Без комісії для покупця!
Перший поверх у п’ятиповерховому будинку.
До метро Почайна 15-20 хвилин маршруткою
Будинок залізобетонний, теплий та газифікований
Вхід в будинок по кодовому замку.
Квартира продається зі всіма меблями і технікою
Санвузол роздільний.
Квартира готова до переглядів
Ключи на руках, перегляд у зручний для вас час!
Без комісії для покупця!
Детали
В квартире 3 комнаты. Планировка комнат Раздельная. В квартире есть Ванна, Холодильник. Общее состояние квартиры - Частичный ремонт. Владелец соглашается продать по программе єВідновлення. Комиссия за услуги 2 %
В квартире есть
-
Ванна
-
Холодильник

История изменения цены
| 18.05.2026 | + 1 000 $ | 65 000 $ |
| 10.03.2026 | - 500 $ | 64 000 $ |
| 04.02.2026 | - 500 $ | 64 500 $ |
| 06.01.2026 | - 500 $ | 65 000 $ |
| 22.12.2025 | - 500 $ | 65 500 $ |
| 15.12.2025 | - 500 $ | 66 000 $ |
| 05.12.2025 | - 200 $ | 66 500 $ |
| 01.12.2025 | - 300 $ | 66 700 $ |
| 24.11.2025 | 67 000 $ |