Найпопулярніші вулиці міста
Вулиці Вишгорода
Топ оголошень Вишгорода
61 000 $
1 848 $/м²
Набережна вул., 8д
1 кімната
33 / 15 / 14 м²
поверх 12 з 17
2003 рік побудови
сьогодні
Продається світла та затишна квартира в ЖК Сіті Парк - у пішій доступності до центру міста.
З вікон відкривається красивий краєвид і неймовірні заходи сонця, які щовечора створюють особливу атмосферу вдома.
Квартира з якісним ремонтом, повністю укомплектована меблями та технікою - можна одразу заїжджати та жити без додаткових витрат.
Будинок обладнаний власним генератором - ліфти працюють навіть під час відключень світла.
Це комфорт і спокій для всієї родини в будь-якій ситуації.
Зелений двір із зонами відпочинку, поруч магазини, кафе, аптеки.
Продається вперше
Один власник
Документи готові до швидкої угоди
Запрошуємо на перегляд - можливо, саме тут почнеться ваша нова сімейна історія.
80 000 $
1 333 $/м²
Борисо-Глібська вул. (Ватутіна), 111
2 кімнати
60 / 36 / 11 м²
поверх 8 з 11
2016 рік побудови
сьогодні
Продається двокімнатна квартира з сучасним ремонтом в ЖК «Велесгард» м.Вишгород вул. Борисо-Глібська 111
Будинок комфорт класу, монолітно-каркасний, стіни цегляні, збудований в 2018 році.
Площа квартири - 58 кв.м., дві спальні, кухня- 11 кв.м.
Квартира з неймовірним краєвидом на ліс та Київське море, розташована на 8 поверсі.
В квартирі встановлені лічильники на електроенергію, воду та теплопостачання.
ЖК із закритою територією, великим паркінгом, відеонаглядом та охороною. На території комплексу є продуктові магазини, салон краси.
Додатково до квартири продається комора для зберігання речей.
Щодо перегляду квартири телефонуйте або пишіть на телеграм.

36 468 $
889 $/м²
Шкільна вул., (Будинок)
1 кімната
41 / 14 / 14 м²
поверх 5 з 17
2026 рік побудови
вчора
Старт продажу секції №3 в ЖК «Борисо-Глібський2»
Найвигідніша ціна саме на старті продажу — далі ціни зростатимуть.
Даруємо неймовірну знижку -25% та доступне розтермінування на 4 роки з першим внеском від 30%
Наші переваги:
Автономність: світло, вода та ліфти працюють безперебійно.
Безпека: надійне протирадіаційне укриття (ПРУ) прямо в будинку.
Доступність: Розтермінуваня до 4 років - комфортні умови для вашого бюджету.
Зручність: сучасний підземний паркінг та розвинена інфраструктура центра міста Вишгород.
Загальна площа квартири — 40 м²
• простора кухня — 14,32 м²
• окрема кімната — 14,25 м²
• великий санвузол — 5,6 м²
• зручний коридор — 6,04 м²
• лоджія
Будинок розташований у центрі...

42 000 $
913 $/м²
Набережна вул., (Будинок)
1 кімната
46 / 12 / 19 м²
поверх 12 з 19
2026 рік побудови
сьогодні
Продаж 1к квартири в місті Вишгород, Київська обл , вулиця Набережна, 6.
Загальна площа 46 м2, житлова 12 м2 ( спальня) і 19 м2 ( кухня-вітальня). Квартира від будівельників знаходиться на 12 поверсі восімнадцяти поверхового будинку в ЖК Вишгород Плаза. На тринадцятому поверсі, над цією квартирою, знаходиться така ж квартира, яка теж продається у нас. Це зручний, ультрасучасний житловий комплекс.
- Будівля монолітно каркасна.
- Стіни - керамічна цегла.
- Фундамент – монолітна плита.
- Перегородки – газобетонні 100 мм.
- Опалення – міське.
- Вікна з двокамерним склопакетом та енергозберігаючим склом.
- Утеплення – мінеральна вата.
Для власників машин є своє зручне паркування. Є охорона та...
50 999 $
2 125 $/м²
Набережна вул., 8д
1 кімната
24 / 13 / 3 м²
поверх 13 з 17
2019 рік побудови
вчора
БЕЗ КОМІСІЇ продаж 1 кім квартири ЖК Сіті Парк.
Центр міста. 1 кімнатна Видова квартира в новобудові з теплою підлогою.
Вишгород ЖК Сіті Парк 7 секція .
Набережна 8 Д .
Видова квартира з приголомшливим видом на Київське море , Дніпро , Київ.
Дизайнерський ремонт, вся необхідна сучасна мебель та техніка.
13 поверх, ліфт працює навіть при відсутній електроенергії, в будинок куплений генератор, інвертор та модульну акумуляторну батарею з метою безперебійної роботи насосів теплопостачання, води та пасажирського ліфта.
Центр міста . Поряд є все : школа, дитсадок, банк, магазин, кафе , ресторан, салони краси, Лоток, АТБ, Фора, Сільпо, лікарня, зупинка міського транспорту та інше .
8 км від Києва...

54 000 $
1 166 $/м²
Борисо-Глібська вул. (Ватутіна), 111-А
1 кімната
46 / 16 / 20 м²
поверх 11 з 11
2017 рік побудови
3 дні тому
Пропонується стильна та простора однокімнатна квартира площею 46,3 м², розташована на 11 поверсі сучасного житлового комплексу «Велесгард» у мальовничому Вишгороді.
Ця квартира — ідеальний вибір для тих, хто цінує комфорт, якісний ремонт та неймовірні краєвиди. Завдяки розташуванню на високому поверсі з вікон відкривається розкішний панорамний вид на ліс та Київське море, який щодня дарує відчуття затишку, спокою та гармонії з природою.
У квартирі вже виконано 90% ремонтних робіт, що дозволяє майбутнім власникам швидко завершити облаштування під власний смак та незабаром заселитися. Використані якісні та сучасні матеріали:
— покладена італійська плитка;
— встановлена система теплої підлог...

16 000 грн/міс
Шевченко
1 кімната
45 / 20 / 12 м²
поверх 5 з 10
2014 рік побудови
сьогодні
Оренда просторої однокімнатної квартири в самому центрі Вишгорода, ЖК “Форт Хаус”, проспект Шевченка, 6б.
Індивідуальне опалення(газовий котел).
Ця стильна та сучасна квартира з дизайнерським ремонтом площею 45 кв.м ідеально підходить для комфортного життя. Простора зона відпочинку з м’яким диваном, затишна ізольована спальня, роздільний санвузол, гардеробна кімната та ексклюзивна зона відпочинку для мешканців комплексу створюють атмосферу затишку та спокою.
Квартира повністю мебльована та оснащена побутовою технікою високої якості, Індивідуальне опалення та газовий котел гарантують тепло в будь-яку пору року, а низькі комунальні платежі (до 1000 грн/міс) дозволяють заощаджувати на витратах...

15 000 грн/міс
Набережна вул., 8д
1 кімната
40.6 / 16.4 / 12.4 м²
поверх 12 з 17
2019 рік побудови
2 дні тому
Оренда сучасної однокімнатної квартири у престижному ЖК «Сіті Парк», вул. Набережна, 8Д, корпус 7, м. Вишгород. Перша здача — усе нове та в ідеальному стані.
Пропонується стильна та затишна квартира з новим якісним євроремонтом у сучасному житловому комплексі комфорт-класу. Квартира розташована на 12 поверсі 17-поверхового будинку та має продумане планування: загальна площа — 40,6 кв.м, простора кухня — 12,4 кв.м, житлова кімната — 16,4 кв.м, коридор — 5,6 кв.м. Висота стелі — 2,7 м, що додає простору та комфорту.
Санвузол сумісний площею 3,9 кв.м, обладнаний сучасною душовою кабіною, рукомийником із дзеркалом, туалетом, рушникосушаркою, пральною машиною та бойлером. У кімнаті встановлені н...

94 000 $
1 021 $/м²
Борисо-Глібська вул. (Ватутіна), 79
3 кімнати
92.1 / 39 / 11.4 м²
поверх 9 з 10
2018 рік побудови
2 дні тому
Продаж стильної дворівневої квартири з індивідуальним опаленням в ЖК «Зірковий»: ідеальний простір для великої родини!
Пропонується до продажу сучасна дворівнева квартира у місті Вишгород за адресою: вулиця Борисо-Глібська, 79. Це ідеальний варіант для родини, яка понад усе цінує простір, комфорт та безпечне середовище. Планування оселі продумане до дрібниць: дві затишні дитячі кімнати (окремо для дівчинки та хлопчиків) та простора батьківська спальня.
Серцем квартири є велика кухня-вітальня з чітким функціональним зонуванням, встановлено якісний газовий котел. Тут ви знайдете зону відпочинку зі зручним диваном, практичний кухонний куточок та затишну обідню зону для теплих сімейних вечорів...

1 700 000 $
1 308 $/м²
Шолуденка вул., 319
ПРЕМІУМ
багатофункціональне приміщення
1300 м²
сьогодні
Пропонується до продажу комерційний складсько-виробничий комплекс під бізнес у Вишгороді
Це не просто ділянка з будівлями — це готова база для запуску або масштабування бізнесу.
Локація, площа, потужності та організація території вже сформовані. Ви заходите — і працюєте.
Основні характеристики:
Площа земельної ділянки: 59 соток
Додаткова можливість розширення: 18 соток (за бажанням, за власний рахунок)
Загальна площа забудови: ~1300 м²
Земля в оренді до 2068 року
Склад об’єкта
Продумане планування території
Територія вже організована як повноцінна робоча база, що видно навіть по фактичній схемі:
• два основних великі склади (600 і 550 м²)
• окремі виробничі та складські блоки (150 і...

46 000 $
1 122 $/м²
Шолуденка вул., 18-А
приміщення вільного призначення
41 м²
2015 рік побудови
сьогодні
Вишгород, вул. Шолуденка 18А
ЖК Зірка Вишгорода
Пропонується до продажу фасадне комерційне приміщення з ремонтом у заселеному житловому комплексі. Продається сусіднє ідентичне приміщення, МОЖНА КУПИТИ ОДРАЗУ ДВА ТА ОБ'ЄДНАТИ, загальна площа двох приміщень 84 м²
Площа: 41 м²
Формат: фасад, перший поверх
Стан: готове до роботи — заходь і заробляй
Чому це вигідно:
✔️ Фасад — відмінна видимість та постійний трафік
✔️ Ідеальний метраж під орендний бізнес
✔️ Заселений ЖК — стабільний потік клієнтів
✔️ Підходить під будь-який вид діяльності: б’юті, кав’ярня, магазин, послуги
✔️ Мінімальні вкладення — вже є ремонт
Інвестиційна привабливість:
Потенційна оренда: 12 000 – 18 000 грн/міс
Стабільни...
92 000 $
1 022 $/м²
Борисо-Глібська вул. (Ватутіна), 110
2 кімнати
90 / 50 / 40 м²
поверх 10 з 11
2016 рік побудови
сьогодні
Без комісії !
2-кімнатна простора 2-поверхова квартира в ЖК "4 карати".
Квартира з прекрасним видом на Київське море, великими вікнами та захопливими заходами сонця.
ЖК з закритою територією, камерами на території, альтанками з мангалами та зоною відпочинку, прекрасним дитячим майданчиком та привітним сусідами. Продуктовий магазин в дворі. Зупинка маршруток біля ЖК.
Загальна площа квартири 90 м. кв.
1й поверх: простора кухня-вітальня, санвузол та велика кладова під сходами.
2й поверх: 2 окремі кімнати, санвузол та гардеробна.
Квартира з сучасним якісним ремонтом.
1й поверх повністю обладнаний теплою підлогою (декілька контурів, які можна вмикати окремо) та встелений якісним керамогр...
100 000 $
1 176 $/м²
Кургузова вул., 11-Д
2 кімнати
85 / 70 / 15 м²
поверх 25 з 25
2020 рік побудови
сьогодні
Видова квартира у місті Вишгород.
ЖК "Ярославичі-2"
Дизайнерський ремонт.
Всі меблі і техніка залишаються.
Батарея 5 кіловат підключена до щитка. Пікове навантаження 2 кіловати
Комісія АН- 5%, податки 1%. Послуги нотаріуса навпіл.
48 500 $
2 205 $/м²
Набережна вул., 8д
1 кімната
22 / 13 / 2 м²
поверх 13 з 17
2019 рік побудови
сьогодні
Центр Вишгороду. Сіті-Парк, 7 секція.
Дизайнерський ремонт, сучасні меблі і техніка.
62 000 $
827 $/м²
Кургузова вул., 1а к1
ПРЕМІУМ
ЖК Ярославичі
2 кімнати
75 / 50 / 18 м²
поверх 18 з 20
2015 рік побудови
сьогодні
Продам 2-х кімнатну квартиру в м. Вишгород ЖК "Ярославичі-1"
вул. Кургузова, 1 А корпус.1
Світла, простора квартира площею 75,5 м на 18-му поверсі 20 поверхового сучасного будинку.
Ремонт після забудовника.
+ Дві окремі кімнати – зручно для сім’ї
+ Велика вітальна
+ Роздільний санвузол
+ 2 балкони засклений та не засклений.
+ Встановлені лічильники: воду, електроенергія, опалення.
+ Великий простір для життя та відпочинку на території комплексу.
Інфраструктура ЖК: магазини, кав’ярні, державна лікарня, перукарня, дитячі майданчики...
Будинок розташований поблизу лікарні, школи, поруч магазин ФОРА.
Зупинка з маршрутками на метро "Почайна" поруч.
Нерухомості більше 3-ох років.
Готова до пере...

2 500 000 $
1 563 $/м²
Квіткова вул., 15
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
багатофункціональне приміщення
1600 м²
сьогодні
Продається новий склад в Вишгороді
Ремонт робився для себе
Своя трансформаторна підстанція 100 кВт
Своє газове господарство + твердопаливне опалення
Складська частина становить 1300м2+300м2 (офісна будівля в 3 поверхи)
Підлога антипил
Мембранна покрівля
Закрита територія з красивим ландшафтним дизайном
Є кухня та їдальня для персоналу
Рампа для вивантаження товару
Парковка для машин
Земельна ділянка: 56 соток у власності+25 соток оренда.
RR17557
Ціна 2ʼ500ʼ000$
90 000 $
807 $/м²
Шевченка просп., 2-Г
багатофункціональне приміщення
111.5 м²
2015 рік побудови
сьогодні
Просторе приміщення з ремонтом у житловому комплексі
Продається/здається в оренду приміщення у багатоквартирному будинку з новим якісним ремонтом.
Спочатку було підготовлене під дитячий садочок, але його планування та оздоблення ідеально підійдуть для будь-якого бізнесу:
✅ приватний садочок або центр розвитку дітей
✅ медичний кабінет чи клініка
✅ офіс, салон краси або фітнес-студія
✅ магазин чи шоурум
Переваги приміщення:
• Сучасний ремонт з використанням безпечних матеріалів
• Продумане планування (можливість зонування)
• Декілька санвузлів
• Зручний перший поверх у житловому будинку
• Локація з високим трафіком та великою кількістю мешканців
Це приміщення — готове рішення для ст...
198 900 $
1 201 $/м²
вулиця Садова, 32
ПРЕМІУМ
165.6 / 82.5 / 20.8 м²
2 поверхи
6 сот
5 кімнат
2015 рік побудови
сьогодні
Будинок біля Дніпра з усіма удобствами — ідеальний варіант для великої родини
м. Вишгород, масив «ВЕТЕРАН-3», СТ «Дніпро», вул. Садова-1
Продається просторий та дуже доглянутий 5-кімнатний будинок площею 165 м² на земельній ділянці 0,063 га.
Будинок повністю готовий для комфортного проживання. Доглянута територія, гарний сад, затишна атмосфера та чудове розташування біля Дніпра роблять цей об’єкт ідеальним як для постійного проживання, так і для відпочинку.
На території:
літня кухня;
велика альтанка на 12 осіб;
мангальна зона;
власна свердловина;
септик;
доглянутий сад;
місце для відпочинку всією родиною.
Зручне планування будинку дозволяє комфортно проживати великій родині. Просторі к...

2 300 000 $
1 294 $/м²
Шолуденка вул., 5
ПРЕМІУМ
багатофункціональне приміщення
1777 м²
сьогодні
Пропонується до продажу сучасний окремо розташований офісно-виробничо-складський комплекс у Вишгороді з великою власною територією.
Загальна площа будівлі — 1777 м². Комплекс розташований на земельній ділянці площею 0,54 га (54 сотки) з асфальтованим заїздом та зручною логістикою.
Функціонально об’єкт поєднує складські приміщення та повноцінну офісну частину, що дозволяє ефективно організувати роботу компанії в одному комплексі.
Складська частина площею близько 1250 м² — просторий функціональний простір із висотою стелі 3,5 м та зручною рампою для завантаження і розвантаження транспорту.
Офісна частина займає три поверхи загальною площею близько 400 м². Сучасні світлі кабінети, переговор...
311 040 грн/міс
180 грн/м²
Новопромислова, 7/8
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
Відеотур
багатофункціональне приміщення
1728 м²
сьогодні
Оренда складу, ангару.
Вишгород, вул. Новопромислова.
Площа - 1728 м.кв
Ціна - 180 грн з ПДВ
Розмір - 72х24 м,
Висота до балки 8,5м.
Матеріали: металевий каркас, утеплення - сендвіч панелі 100 мм, підлога під бетон.
Дорога біля складу бетонні плити, 160мм.
Можливий поділ ангару на 2 частини.
Підлога - бетон.
Своя ТП на території - 100 кВт.
Вода - свердловина.
Каналізація - вигрібна яма.
Земельна ділянка в оренді, договір оренди.
Промислова земельна ділянка.
Територія огороджена, охорона, ворота, парковка.
Поряд з ангаром в наявності офісне приміщення 350 м.кв з ремонтом, кухнею та санвузлом.
Власник Юр. Особа
Поряд великі підприємства: ТОВ Сандора, ТОВ Мілкат, ТОВ Хенкель Баутехн...
Всі вулиці