Фильтры
Продажа квартир в Чабанах (Фастовский район, Киевская область)
15 объявлений
- наибольшая площадь
15 объявлений
- наибольшая площадь

68 000 $
1 585 $/м²
Покровська ул., 24
1 комната
43 / 16 / 14 м²
этаж 6 из 6
2020 год постройки
сегодня
ДЕРЖАВНІ ПРОГРАМИ РОЗГЛЯДАЄМО!
Продаж 1-кімнатної квартири 42,9 м² у ЖК «Плаза Квартал» — готова до заселення
Пропонується сучасна 1-кімнатна квартира площею 42,9 м² у ЖК «Плаза Квартал». Квартира з якісним ремонтом у форматі «заїжджай і живи» — повністю укомплектована меблями та необхідною технікою, без потреби у додаткових витратах чи ремонтах.
Функціональне планування включає:
• простору кухню-вітальню
• окрему гардеробну кімнату
• затишний балкон
• теплу підлогу для максимального комфорту у холодну пору року
Житло розташоване у тихому та спокійному дворі комфорт-клас комплексу, поруч з озером та пішохідною зоною. Особливістю будинку є облаштований дах для мешканців секції — чудове міс...

54 000 $
968 $/м²
Машинобудівників ул., 14а, к.2
1 комната
56 / 23 / 13 м²
этаж 1 из 10
2021 год постройки
сегодня
🤝Без комісії для покупця, за запитом надішлю детальний відеоогляд
📍Локація: смт. Чабани , ЖК Чабани 2, вул. Машинобудівників 14а
🏠 Характеристики квартири:
• Площа: 55.8м2
• Поверх: 1 (високий)
• Тип будинку: цегляний
• Опалення: автономне
🛋Стан та ремонт:
Без ремонту
🏢Інфраструктура та локація:
• Магазини, супермаркети: в 1 хвилині - Траш.
• Приміщення на декілька входів, перший вхід одразу біля підʼїзду, другий буде виходити на дитячий майданчик, паркінг, прогулянкову зону.
• Парковка/паркінг: наземна парковка в дворі та підземний паркінг.
💰Ціна: 54 000$ - Без комісії
Умови продажу: за готівку, а також власники готові розглянути розрахунок по безготівковому розрахунку (єОселя, Постан...

67 000 $
1 718 $/м²
Машинобудівників ул., 16
1 комната
39 / 19 / 13 м²
этаж 9 из 10
2022 год постройки
вчера
Продаж 1-кімнатної квартири
ЖК «Dobre Misto 2»
(попередня назва - "Піонерський 2")
вул. Машинобудівників, 16
Загальна площа - 39 м²
Поверх - 9 / 10
Про квартиру:
- Квартира облаштована всім необхідним для комфортного проживання;
;
- Великій доглянутий підвал, якій можна використовувати як бомбосховище.
Будинок комфорт-класу, введений в експлуатацію у 2021 році. Доглянуте парадне, вхідні двері до будинку оснащені сучасним цифровим замком. Біля будинку просторе паркування, є дитячий та спортивний май...

41 000 $
891 $/м²
Машинобудівників ул., 16а
1 комната
46 / 16 / 10 м²
этаж 10 из 10
вчера
Видова квартира в смт Чабани — простір для ваших ідей!
Новобудова 2021 року, індивідуальне опалення та дизайн-проєкт у подарунок!
Пропонується до продажу 1-кімнатна оселя у смт Чабани, розташована у будинку 2021 року здачі за адресою: вулиця Машинобудівників, 16а.
Це комфортне житло поєднує затишок передмістя зі швидким доступом до Києва, і є ідеальним варіантом для тих, хто мріє втілити власний дизайнерський задум.
Квартира розташована на 10 поверсі 10-поверхового будинку, що має повноцінний технічний поверх вище. Будинок утеплений мінватою та обладнаний індивідуальним газовим опаленням.
Усі вікна орієнтовані на схід, що гарантує мальовничі світанки. Стан — після будівельників, але н...

32 000 $
1 067 $/м²
Одеське шоссе, 6-1
1 комната
30 / 10 / 13 м²
этаж 14 из 16
2021 год постройки
вчера
Вартість "під ключ", ніяких додаткових витрат для покупця!
Найкраща приміська локація: 5 хвилин від станції метро Теремки, пішки- 20 хвилин, практично в Києві.
Відчуття заміського простору, одночасно розвинута інфраструктура, яка постійно покращується: McDonald's, Roshen. Egersund Seafood, Sport Life з басейном та аквазоною, ТРЦ з підземним паркінгом і облаштованим сховищем, супермаркетом, бутиками, фудкортами, великим Епіцентром.
Будинок введений в експлуатацію в 2021 році, мешканці активно заселяються.
Функціональне планування, максимально використані квадратні метри:
кухня- вітальня 13 кв.м, окрема спальня, санвузол, місця для двох вбудованих шаф. Гарний краєвид.
ЖК знаходиться в 2 к...

41 500 $
1 038 $/м²
Одеське шоссе, 6-1
1 комната
40 / 19 / 15 м²
этаж 11 из 16
2021 год постройки
вчера
Продаж квартири в 5 хвилинах на транспорті, 25 хвилин пішки від станції метро Теремки, практично в Києві.
Функціональне планування,
можливість втілити різні дизайнерські рішення, в тому числі без зайвих витрат перепланувати в двокімнатну, максимально використані квадратні метри.
ЖК знаходиться в 2 км від станції метро Теремки. Проїзд БЕЗ ЗАТОРІВ на автомобілі можливий трьома шляхами- Одеською трасою , через с. Новосілки та смт. Чабани , а також від Кільцевої автодороги через Крюківщину та с. Гатне. Безліч маршруток.
Будинок введений в експлуатацію, мешканці активно заселяються.
- Двофазні лічильники "день-ніч", діє нічний тариф!
- Встановлені якісні двері, радіатори, лічильники на гарячу...
39 800 $
1 206 $/м²
Покровська ул., (Будинок 16)
1 комната
33 / 14 / 13 м²
этаж 2 из 4
вчера
Без % «ЖК Плаза, квартал 3. Продається однокімнатна квартира в центрі Чабанів, вул. Покровська, 52 -А корпус 16 , Площа 33 м², 2-й поверх, 4-поверховий будинок. Нова будова, під ремонт. Всі комунікації підведені. Світло по ціні населення, Документи , право власності 2024 року. "Plaza Kvartal 3" - комплекс преміум класу з монолітно-каркасним будинком. На території є свій підземний паркінг, гостьовий паркінг, відеоспостереження, консьєрж, пожежна сигналізація та охорона. Навколо розвинена інфраструктура: поруч озеро та парк, школа, дитячий садок, амбулаторія, приватна клініка, магазин "Фора", "Лоток", "Мегамаркет", кінотеатр "Батефляй", дитячі майданчики та аптеки. Громадський транспорт у крок...
55 000 $
1 015 $/м²
Одеське шоссе, 6-1
БЕЗ КОМИССИИ
ЖК ATRIA CITY. TEREMKY
2 комнаты
54 / 20 / 19 м²
этаж 4 из 8
вчера
Квартира знаходиться практично у Києві, Голосіївський район 2,5 км від метро Теремки в смт Чабани. ЖК "Atria [ссылка скрыта]"
Будинок комфорт класу уже введено в есплуатацію. Можна заходити на ремонт
В квартирі 54,2 м2 з дуже зручним плануванням. Висота стелі 3.03 м
Є дизайн проект
Є власна кладовка, яку можна придбати за додаткову оплату.
Через дорогу МегаМаркет, поруч Нова лінінія, пункт видачі Rozetka, Фора, аптека та інша зручна інфраструктура. До метро Теремки 2,5км, пішки приблизно 30 хв. Машиною кілька хвилин, поряд зупинка маршруток на будь-який смак.
Якісний ЖК, комфорт классу, закрита, безавтомобільна територія всередині комплексу. Заведено оптоволокно (інтернет працює і у в...
Ищите недвижимость в Чабанах (Фастовский район, Киевская область) по фильтрам
62 000 $
1 531 $/м²
Одеське шоссе, 18
1 комната
41 / 17 / 15 м²
этаж 21 из 25
2023 год постройки
вчера
ЖК "Одеський Бульвар" Одеське шосе,18, Теремки, 1
21/25 будинку, монолітно-каркасний, 40/20/10. Лоджія з кухні! Дуже тепла квартира, вид на місто Київ.
Квартира повністю укомплектована; мікрохвильовка, кондиціонер, 2 спальних місця. Лічильники на воду, тепло! Все в житловому комплексі, або поряд, 2 супермаркети, інші крамниці, нова пошта, та новий магазин "Нова лінія". До метро Теремки пішки 17 хвилин! Поруч паркова зона, Голосіївський ліс, Виставковий центр, Феофанія. Один із самих зелених районів міста!
Право власності має 3 роки!
Зупинка маршрутки біля будинку!
Підходить як для житла так і для інвестиції (під здачу в аренду)
Працюємо по програмах! По проханню відправляю відео!
Комісія-3%
49 900 $
1 188 $/м²
Молодежная ул., 3-А
1 комната
42 / 17 / 11 м²
этаж 6 из 8
2 дня назад
Видова квартира, с гарним плануванням
в санвузлі зроблений ремонт Іспанська плитка ,бойлер.Будинок розташована у сучасному житловому комплексі з розвиненою інфраструктурою та зручним транспортним сполученням - 5 км. від м. Теремки, з зручним виїздом на трасу "Одеса-Київ", а також з іншої сторони виїзд на Велику Окружну/ВДНГ. Біля комплексу є яблуневий сад, приватний сектор.Паркінг який можливо використовувати, як укриття.
55 000 $
965 $/м²
Покровська ул., (Будинок 16)
2 комнаты
57 / 22 / 19 м²
этаж 2 из 4
2024 год постройки
2 дня назад
Продається двокімнатна квартира в новому ЖК Plaza Kvartal 3, Чабани вулиця Покровська 50-52. вихід до озера з прогулянковою зоною, ЖК бізнес класу з підземним паркінгом, МОЖНО ЗАРЯДЖАТИ ЕЛЕКТРОМОБЫЛЬ , внутрішня територія двору зі своєю прогулянковою зоной.
є паркомісце у продаж за окрему оплату.
ЖК Plaza Kvartal 3
Чабани, Покровська 50-52
2/5 поверх
57,2 квадратних метрів
до Києва 5 хвилин на машині, 5 кілометрівЖК "Plaza Kvartal 3" - комплекс преміум класу з монолітно-каркасним будинком. На території є свій підземний паркінг, гостьовий паркінг, відеоспостереження, консьєрж, пожежна сигналізація та охорона. Навколо розвинена інфраструктура: поруч озеро та парк, школа, дитячий садок, амбулат...

52 000 $
945 $/м²
Одеське шоссе, 16
1 комната
55 / 19 / 16 м²
этаж 14 из 25
5 дней назад
Продається чудова однокімнатна квартира (за потреби можна перепланувати в 2 кімнатну, планування це дозволяє)
ЖК Одеський Бульвар.
Переваги :
По-перше, це новобудова, з поштовим індексом, яка введена в експлуатацію, вже отримано право власності, отже ідеально підходить під все державні програми.
По-друге: квартира не зіпсована ремонтом та має вільне планування з великою лоджією.
В квартирі зроблена якісна стяжка, штукатурка, електропроводка по всій квартирі, двокамерні склопакети, радіатори опалення, індивідуальний лічильник тепла, велика засклена лоджія з кухні 8,8 кв.м, тепла, світла, тиха, гарний вид на яблучні сади.
Ви можете зробити своє ідеальне гніздечко для щасливого життя, викор...

36 000 $
1 208 $/м²
Одеське шоссе, 6-1
1 комната
30 / 10 / 13 м²
этаж 9 из 16
4 нед. назад
Код об'єкта:471559-40
Підходить під ЄОСЕЛЮ, ЄВІДНОВЛЕННЯ, ДЕРЖПРОГРАМИ!
Безкоштовна консультація з усіх питань оформлення іпотеки, а також участі у держпрограмах:
єОселя, єВідновлення, Постанови №206, №214, №280, №719
Продам 1-кімнатну квартиру в ЖК Атріа Сіті (Чабани, Одеське шосе 6) — поруч з Києвом, Голосіївський район.
Характеристики:
Площа: 29,8 м²
Кухня: 12,8 м²
Поверх: 9/16
Окрема кімната (не студія)
Французький балкон
Панорамні вікна (багато природного світла)
Стан: після забудовника
Всі комунікації підключені
Будинок заселений та введений в експлуатацію
Переваги ЖК:
Комфорт-клас
Закрита територія без авто
Охорона, відеонагляд
Ліфт та вантажний ліфт (з автономним живленням)
Про...

29 000 $
879 $/м²
Покровська ул., 26-А
1 комната
33 / 20 / 10 м²
этаж 4 из 5
2025 год постройки
2 мес. назад
Продаж квартири в ЖК преміум-класу Plaza Kvartal 3 (Чабани)
Пропонується до продажу квартира в сучасному монолітно-каркасному будинку
Характеристики об'єкта:
• Загальна площа: 32.20 кв. м.
• Поверх: 4.
• Технологія будівництва: монолітно-каркасна.
Безпека та сервіс:
Комплекс відповідає стандартам преміум-класу та забезпечує повний спектр послуг для комфортного проживання:
• Власний підземний та гостьовий паркінги.
• Система відеоспостереження та цілодобова охорона.
• Консьєрж-сервіс та сучасна пожежна сигналізація.
• Асфальтована під'їзна дорога та налагоджений вивіз відходів.
Інфраструктура:
Житловий комплекс розташований у районі з розвиненою соціальною та торгівельною мережею. У безпосер...

48 000 $
1 043 $/м²
Машинобудівників ул., 16
1 комната
46 / 16 / 11 м²
этаж 10 из 11
2022 год постройки
2 мес. назад
Код об'єкта:364398-16
єОселя 7% ВПО, 280 постанова, єВідновлення, Повний супровід!!!
Продам 1 кімнатну квартиру в Чабанах , ЖК Добре місто ( піонерський квартал) 2.
Загальна площа 45.5 м2.
Будинок введений в експлуатацію.
В ЖК заведені всі міські комунікації.