Описание
Продаю трикімнатну квартиру із ремонтом вул. Льотна
Загальна площа 74.9 м2
Площа кухні 8.5 м2
Знаходиться на 9 поверсі 10 поверхового будинку
Зроблений авторський ремонт в передпокою, коридорі, ванній та на кухні
Кухня
Обладнана газовою варильною поверхнею, електричною духовою шафою, посудомийною машиною, витяжкою та мікрохвильовою піччю. Передбачена система вентиляції, три варіанти освітлення, а також розкладний кухонний стіл.
Електрика
У квартирі прокладена нова електропроводка від коридорного лічильника, з виведенням кінців у кімнати. Встановлено двозонний лічильник (день/ніч), а також розподільний щит із автоматичними вимикачами для кожного приміщення та окремих електровузлів. Є можливість підключення зарядної станції.
Коридори
Стіни вирівняні та покриті венеціанською штукатуркою з восковим покриттям. У коридорах, ванній кімнаті, туалеті та кухні укладена єдина плитка. Стелі натяжні з яскравим освітленням. У першому коридорі встановлена підвісна прихожа. Міжкімнатні та санвузлові двері виконані в єдиному стилі. Центральний коридор (8,8 кв. м) спроектований як вітальня.
Не відкладай час на завтра та записуйся на перегляд вже сьогодні – завтра може бути неактуально
Експерт Рієлт –ваш партнер у сфері нерухомості
#9794 Д
Детали
В квартире 3 комнаты. Общее состояние квартиры - Отличное состояние. Без комиссии