40 900 $
1 062  $/м²
БЕЗ КОМИССИИ
38.5 / 24.3 / 5.6 м²
этаж 3 из 5
Цегляна
3 дня назад
1 мес. назад
45 (сегодня 0, вчера 2)
Описание
✨ 2-кімнатна квартира з гаражем у м. Дубно (район Цукрового) ✨

Шукаєте квартиру, в яку можна швидко заїхати та зробити фінальні штрихи під себе? Це саме той варіант 👇

🏠 Площа — 38,5 м²
🏢 Зручний 3 поверх із 5 (цегляний будинок)
☀️ Сонячна, тепла та затишна

🔧 У квартирі вже виконано основні роботи:
✔️ Замінені металопластикові вікна
✔️ Повністю нова електрика (посилена під техніку)
✔️ Тепла підлога (кухня + коридор)
✔️ Паркет у кімнатах, ламінат у кухні та коридорі
✔️ Стіни вирівняні + декоративна штукатурка
✔️ Натяжні стелі
✔️ Дерев’яні міжкімнатні двері в хорошому стані

🔥 Нова газова колонка
📄 Є дозвіл на автономне опалення
🚗 + ГАРАЖ у дворі — великий бонус!

🛠 Залишилось зробити лише санвузол і балкон — і квартира повністю готова до життя

💡 Ідеальний варіант для тих, хто хоче завершити ремонт під свій стиль без великих вкладень

👆Телефонуйте — домовимось про огляд!

📞[телефон скрыт]
📞[телефон скрыт]
Детали
В квартире 2 комнаты, Технологія будівництва - Цегляна. Есть газ, кухонная плита газовая. В квартире есть Подогрев полов, Ванна. Общее состояние квартиры - С ремонтом. Горячая вода - газовая колонка. Без комиссии
В квартире есть
  • Подогрев полов
  • Ванна
ЮНА - ДІМ
Верифицированный профиль
PRO аккаунт
Професійний акаунт
12
Лет опыта
10
Лет на сайте
Активных объявлений 71
Эксклюзивных объектов 0
Рекламная активность 399
Последний визит на сайт вчера
Рекомендовать
Адрес
Ваша жалоба принята!
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.