Фильтры
Продажа торговых помещений в Гримайлове
1 объявление
- наибольшая площадь
1 объявление
- наибольшая площадь
650 000 $
640 $/м²
Віконська, 5
БЕЗ КОМИССИИ
многофункциональное помещение
1015 м²
1980 год постройки
2 мес. назад
ПРОДАЄТЬСЯ ТЕРМІНОВО!!! (виїзд власника за кордон) Пропонується на продаж приміщення, загальною площею 1015 кв.м. Загальна площа земельної ділянки 1 га.
Встановлені пластикові вікна, двері. Утеплений фасад. Зроблена наливна підлога.
Комунікації: світло, вода (скважина), інтернет, опалення котельня
Розташоване в м. Гримайлів. Поруч місце для парковки. Приміщення може використовуватись під будь яку діяльність.