🏡 Продається будинок у стилі неокласики | с. Холодновідка (Кирпівка)
Пропонуємо елітний будинок у престижному районі Холодновідки. Простора територія, продумане планування та якісний ремонт забезпечать комфортне життя для всієї родини!
📍 Локація: с. Холодновідка (Кирпівка)
📐 Площа будинку: 380 м² + 40 м² тераса + мансарда
🌳 Ділянка: 9 соток
Особливості будинку:
🏠 Окремостоячий будинок у стилі неокласики
🌿 Доглянута територія: газон, бруківка, альтанка, міні-город
🏡 Тераса із садовими меблями для затишного відпочинку
💎 Якісні матеріали та техніка
🪟 Шумоізоляційні вікна з УФ-захистом
🔥 Підігрів підлоги
Функціональне планування:
🛏️ 4 окремі спальні
🛋️ Кухня-вітальня
🚿 2 санвузли + ванна кімн...
Продаж котеджу з якісним ремонтом в селі Холодновідка.
У котеджі 3 ізольовані кімнати, кухня-вітальня, 2 санвузли, тераса та своє подвір'я. Зверху просторе мансардне приміщення.
Будівля цегляна з монолітним перекриттям, утеплена підлога на першому поверсі та утеплений фасад. Загальна площа 135 м². Індивідуальне опалення (котел), підігрів підлоги. Ділянка площею 3 сотки з покладеною бруківкою та парканом.
Телефонуйте!
Код об'єкта: 356994. АН "Атланта".
Продаж котеджу з якісним ремонтом в селі Холодновідка.
Телефонуйте! Код 356994.
Пропонується просторий таунхаус у тихому та комфортному районі села Холодновідка. Об’єкт підходить під програму «єОселя», можливий перерахунок, також присутній торг.
Переваги таунхаусу:
• Закрита територія лише для власників
• Власне паркомісце на дві машини
• Усі комунікації підведені: газ, електрика, вода, каналізація
• Спокійне та тихе місце — ідеально для комфортного життя родини
Локація:
• Всего 300 метрів від метро
• Поруч школа, дитячий садок, магазини та аптеки
• Для відпочинку — ліс і озеро «Лапаївське море», чудове місце для сімейних прогулянок
Телефонуйте для організації перегляду та детальної інформації!
Код об’єкта: 365015.
Продаж котеджу готового до внутрішніх оздоблювальних робіт
Основні характеристики:
Стан: Готовий до внутрішніх оздоблювальних робіт
Комунікації: Підведені всі необхідні комунікації
Розташування: Спокійна, обжита, не проїзна вулиця
Опис котеджу:
Конструкція: Побудований за старими вимогами з дотриманням товщини всіх стін 40 см, включаючи другий поверх
Утеплення: Пінопласт 15 см відповідно до нових розрахунків для нашого кліматичного поясу
Локація: Зручне розташування, неподалік ліс та озеро "Лапаївське море" (10 хв пішки з дітками)
Інфраструктура:
Відстань до ТЦ МЕТРО: 1.4 км
Неподалік розташовані:
Цей котедж ідеально підходить для сімейного проживання, з можливістю налаштув...
Код об'єкта: 356994. АН "Атланта".
Продаж котеджу з якісним ремонтом в селі Холодновідка.
Телефонуйте! Код 356994.
Продаж котеджу з якісним ремонтом в селі Холодновідка.
Телефонуйте!
Код 356994
Продаж будинку
Локація:с.Холодновідка (Кирпівка)
Площа: 380м2 40м2 (тераса) мансарда
Площа території: 9 сот
Продається окремостоячий будинок у стилі неокласики в Холодновідці.
Елітний район, обжитий приватний сектор із прокладеною дорогою.
Об'єкт знаходиться близько до озера та дитячих просторів, що додасть особливої атмосфери Вашому проживанню тут.
Територія доглянута, засаджена газоном та викладена бруківкою.
Є також міні-город, де можна вирощувати власні еко-продукти до Вашого столу.
Оздоблено терасу із садовими меблями, а також альтанку на території.
Матеріал стін - цегла. Вікна, що поглинають шум та захищають від УФ випромінення. Підігрів підлоги.
У будинку використ...
Код об'єкта: 365015. АН "Атланта".
Переваги таунхаусу:
• Закрита територія лише для власників
• Власне паркомісце на дві машини
Локація:
• Всего 300 метрів від метро
• Поруч школа, дитячий садок, магазини та аптеки
Код об’єкта: 365015.
Код об'єкта: 356994. АН "Атланта".
Продаж котеджу з якісним ремонтом в селі Холодновідка.
Телефонуйте! Код 356994.
Продаж просторого котеджу (таунхаусу) з газовим опаленням та паркомісцем на 2 авто!
Спокійна вулиця у престижному районі — ідеальне місце для комфортного життя!
Усі комунікації підведені
Закрита територія, доступна лише для власників таунхаусів — безпечно та затишно
Власне паркомісце, розраховане на дві машини
Поруч: ліцей ім. Г. Кирпи, дитячий садок, школа мистецтв, студія звукозапису, фотостудія, магазини, аптеки та все необхідне для щоденного життя.
Для відпочинку — неподалік ліс і озеро «Лапаївське море», чудове місце для сімейних прогулянок.
Доступний відеотур.
Телефонуйте, щоб домовитись про перегляд!
Код об’єкта: 365015
Пропонується сучасний спарений котедж з ремонтом, розташований у селі Холодновідка (Кирпівка), на затишній тупиковій вулиці з вуличним освітленням. Поруч знаходиться лісовий масив, що створює атмосферу приватності та спокою.
Інфраструктура: Усі необхідні об’єкти для комфортного проживання зовсім поруч: дитячий садок, школа, магазини, амбулаторія, аптеки, кафе та інше.
Особливості котеджу:
Планування: продумане, що дозволяє ефективно використовувати житловий простір.
Сучасний ремонт: якісні матеріали, стильні інтер'єрні рішення.
Підведені комунікації: вода, електрика, газ.
Безпека та комфорт: закрита територія, достатньо місця для паркування, свіже повітря та спокійний район.
Цей...
Продаж котеджу з якісним ремонтом в селі Холодновідка.
Телефонуйте!
Продаж будинку 330 кв м, Холодновідка (навпроти АТБ), три поверхи, 10 кімнат, перший поверх з ремонтом, другий поверх хороший житловий стан, третій поверх нульовий цикл. Три входи. Вікна МП. Два балкони. Всі комунікації світло, газ, вода центральна та скважина. Будинок утеплений, накритий метелочерепиця. На території літня кухня, господарська будівля. Ділянка 13 сот. Ціна 195000$
Пропонується до продажу сучасний котедж у зручній локації біля Львова — ідеальний варіант для тих, хто хоче створити житло під себе без зайвих витрат часу на будівництво.
Локація: кінець вул. Городоцької
Площа: 138 м²
Поверховість: 2
Ділянка: 5.3 сотки
Планування: 4 кімнати + кухня-вітальня з виходом на терасу
Стан: під чистову обробку
Комунікації: газ, електрика, центральна вода та каналізація
Переваги:
– Будинок вже збудований з якісних матеріалів (півтори цегли, монолітні перекриття)
– Панорамні вікна Salamander з енергонапиленням
– Простора кухня-вітальня з виходом на терасу
– Гараж з автоматичними воротами Hörmann
– Асфальтований заїзд, освітлення та відеоспостереження по вулиці
– Огоро...
Продаж будинку. Холодновідка. (2 км до Львова)
Загальна площа - 280 кв.м., житлова -112 кв.м., кухня -18 кв.м.
7 сотих земельна ділянка, рівна, прямокутної форми.
Будинок збудований з цегли, монолітний фундамент і перекриття 1/2 поверх і горище - 40 кв.м., великі панорамні вікна VDS.
Центральна вода, центральна каналізація (два санвузли), газ в будинку, електрика 3 фази/ 13 кв.
Два балкони, гараж для двох автомобілів, вивід під камін, зовнішнє утеплення пінопластом. Дах металочерепиця.
Є ліс, пагорби, озеро.
Ціна - 260000 у.о.
Більше ексклюзивних об'єктів на сайті ан "Магнат".
068+972+07+19 Андріана
Просторий будинок у стилі неокласики в престижній частині села Холодновідка (Кирпівка).
Окрема будівля з великою терасою, доглянутою територією та чудовим розташуванням поруч з озером і дитячими зонами.
Локація: с. Холодновідка
️ Площа будинку: 380 м² + тераса 40 м²
️ Ділянка: 9 соток
️ Планування: 4 окремі спальні, кухня-вітальня, 2 санвузли, ванна з окремостоячою ванною, гардеробна, кладова
️ Додатково: простора мансарда (під облаштування)
️ Стан: новий ремонт, підігрів підлоги, преміальні матеріали, сучасна техніка
️ Стіни — цегла, шумопоглинаючі вікна з UV-захистом
️ Комунікації: газ, електрика, вода, каналізація
Переваги:
– Засаджена територія з газоном і бруківкою
– Зона відпочинку:...
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса — село Лапаївка, Геофізиків, Львівська область.
Кількість кімнат — вісім.
Поверховість — триповерховий.
Матеріал стін — цегла.
Земельна ділянка — 12 соток, огороджена.
Призначення — для будівництва і обслуговування житлового будинку.
Загальна площа будинку — 390 м², житлова — 350м², кухня — 20 м².
В будинку зроблений ремонт, наявні меблі та побутова техніка.
Опалення — газовий котел.
З підігрівом підлоги (на кухні / коридорі / санвузлі).
Балкони — три.
Санвузли — три..
Перший поверх будинку включає: 3 кімнати,кухня, 2 санвузли, гараж.
Другий поверх: 3 кімнати, кухня, 2 санвузли.
Третій поверх : 2 кімнати в стані «0» циклу, виводи під сантехніку, газ.
Наявні комунікаці...
Продається новий цегляний будинок 2025 року.
• Загальна площа: 144 м²
• Ділянка: 2,7 сотки
• Ціна: 120 000 $ (833 $ за м²)
Планування:
• Кухня-студія
• 3 кімнати (в головній — гардеробна)
• 2 санвузли
• Гараж
Комунікації:
• Газ проведений
• Центральна каналізація
• Вода (лічильник в будинку)
• Електрика 5 кВт
Будинок з цегли, утеплення 10 см пінопластом.
Готовий до проживання, без ремонту.
Ціна дуже приваблива — 833 $ за квадратний метр.
Пишіть або телефонуйте — покажу. Є відеоогляд.
Продаж котеджу в Холодновідці.
Площа — 130 м² + 60 м² мансарда. Ділянка — 3,5 сотих.
Будинок зведений із керамоблоку та утеплений пінопластом 100 мм. Дах утеплений мінеральною ватою 150 мм. Встановлені вікна WDS (3-камерні). Виконана чистова стяжка, електрика розведена по всьому будинку. Стіни поштукатурені та готові до фінішного оздоблення.
Передбачено теплу підлогу. Мансарда площею 60 м² може використовуватись як додатковий житловий простір або зона відпочинку.
Будинок підключений до всіх комунікацій:
центральне водопостачання та каналізація
електрика
газ
індивідуальна котельня
Є вихід на терасу з першого поверху.
Локація: Холодновідка — спокійне та престижне передмістя Львова із зручною т...
Публикация объявлений доступна для зарегистрированных пользователей в роли “Риелтор” или “Владелец“.
Если на вашей странице АН остались объявления, которые вы хотите опубликовать, пожалуйста, напишите нам за кем из риелторов вашего агентства их закрепить.
Зарегистрируйте риелторов АН на RIELTOR.UA и привяжите их аккаунты к аккаунту АН, чтобы:
видеть совокупную статистику и расходы по объявлениям ваших риелторов,
пополнять баланс вашим риелторам,