Фильтры
Продажа комнат в Холодноводке (вторичный рынок)
По вашему запросу объявлений не найдено
По вашему запросу объявлений не найдено
Вас также могут заинтересовать объявления рядом
4 объявления
17 500 $
951 $/м²
Левандовская ул., 9а
1 комн. в 1 комн.
18 / 16 / 2 м²
этаж 3 из 5
1967 год постройки
4 дня назад
Продаж кімнати в гуртожитку по вул.Левандівська
Скромний житловий стан.
Облаштовано кухонний куточок. Холодильник, маленька плита.
В кімнаті диван, шафа, стіл.
У загальному користуванні кухня, санвузол з бойлерами. Користуються 6-8 кімнат. Щоразу мешканці щось покращують у побуті.
Остання кімната по коридору.
Вільна.
Послуга від ріелтора.
18 500 $
1 156 $/м²
Львов, Владимира Великого ул. (Артема), 20
1 комн. в 1 комн.
16 / 12 / 4 м²
этаж 9 из 9
1972 год постройки
сегодня
Продаж кімнати в гуртожитку по вул. В. Великого
Світла кімната у зручному районі міста — хороший варіант для проживання або інвестиції під оренду.
-Загальна площа — 16 м²
-Поверх — 9/9
-Кухня на 5 кімнат
-Власний душ, спільна кухня
38 000 $
803 $/м²
Угорская ул., 21
2 комн. в 3 комн.
47 / 31 / 8 м²
этаж 3 из 4
сегодня
Вул.Угорська (навпроти «Полярону «).
Продаються дві кімнати в гуртожитку ,кухня та вигоди спільні з одною сусідкою .Цегляний будинок ,кімнати світлі ,в хорошому житловому стані ,є бойлер ,паркет .
Гарне місце розташування,поряд школа,садочок ,магазини ,зупинка громадського транспорту,неподалік паркова зона .
Огляд по домовленості
19 500 $
975 $/м²
Крымская ул., 26
єВідновлення
Стрыйский парк
1 комн. в 1 комн.
20 / 18 / 2 м²
этаж 7 из 9
1 нед. назад
Продаж кімнати в гуртожитку по вул. Кримська 26 а, бічна вул. Зелена м. Львів
Загальна площа - 20 м.кв
Кухня та санвузол спільні з сусідами .