Фильтры
Продажа квартир в Кривом Роге, Европейский бульв. (Кирова)
10 объявлений
- по рекламной активности
- самые новые
- самые дешевые
- самые дорогие
- самые дешевые/м²
- самые дорогие/м²
- наименьшая площадь
- наибольшая площадь
10 объявлений
- по рекламной активности
- самые новые
- самые дешевые
- самые дорогие
- самые дешевые/м²
- самые дорогие/м²
- наименьшая площадь
- наибольшая площадь

15 000 $
417 $/м²
Европейский бульв. (Кирова), 3
1 комната
36 / 21 / 7 м²
этаж 6 из 9
1980 год постройки
5 дней назад
Продаж 1-кімнатної квартири Східний-1 6/9 поверх у Довгинцівському районі, мікрорайон Східний-1, вул. Бульвар Європейський 3 .
Квартира розташована на 6 поверсі 9-поверхового будинку— зручний середній поверх.
Переваги квартири:
встановлені пластикові вікна
-замінені труби
- є лічильники на газ та воду
- тепла та світла квартира
- хороший варіант як для проживання, так і для здачі в оренду
Зручне розташування:
Поруч магазини, зупинки громадського транспорту, школа, дитячий садок та вся необхідна інфраструктура.
Квартира готова до продажу.
Телефонуйте для перегляду та детальної інформації.

27 500 $
443 $/м²
Европейский бульв. (Кирова), 21
3 комнаты
62 / 37 / 10 м²
этаж 8 из 9
сегодня
Продаж Трикімнатної квартири з індивідуальним газовим опаленням у центрі мкр. Східний-1, вул. Бульвар Європейський 21
Квартира розташованна на восьмому поверсі дев'ятиповерхового будинку. Не кутова, двостороння, утеплена ззовні. Квартира має узаконене газове автономне опалення, тому в холодну пору року вам буде дуже комфортно і затишно. Для теплої пори року квартира має 2 кондиціонери. Планування роздільне, загальна площа квартири складає 62.1 м², житлова 36.2 м², велика та простора кухня 9.5 м².
Кімнати мають приємний та якісний ремонт, кухня та санвузол готові до використання. Стіни вкриті гіпоалергенною декоративною штукатуркою. Всі комунікації замінено на нові. Квартира не потребує вел...
Приобрести квартиру в Кривом Роге, Европейский бульв. (Кирова)

24 000 $
369 $/м²
Европейский бульв. (Кирова), 15
3 комнаты
65 / 39 / 9 м²
этаж 5 из 9
1980 год постройки
сегодня
Продаж 3-к квартири на Бульварі Європейському, будинок 15, Східний 1, Довгинцівський район.
Працюємо за житловим сертифікатом єВідновлення!
Квартира розташована на п'ятому поверсі дев'ятиповерхового будинку. Загальна площа 65 м2, житлова 39 м2, кухня 9 м2. Вікна металопластикові, балкон і лоджія засклені. Вихід на балкон з кухні, що дуже зручно. Санвузол окремий, встановлений електричний бойлер. У ванній кімнаті є пральна машина. Опалення централізоване, квартира тепла і світла. Встановлені лічильники на світло, газ та воду. Все, що на фото залишається новим власникам. Квартира в гарному житловому стані, косметичний ремонт можна заїхати і жити.
Будинок знаходиться в гарному районі з розви...

25 000 $
385 $/м²
Европейский бульв. (Кирова), 17
БЕЗ КОМИССИИ
м-н Восточный 1
3 комнаты
65 / 37 / 9 м²
этаж 7 из 9
сегодня
Пропонується до продажу світла та затишна 3х кімнатна квартира на Східному-1 (бульвар Європейський), розташована на 7-му поверсі 9-поверхового будинку.
Загальна площа — 65 м², житлова — 37 м², кухня — 9 м².
Квартира має зручне двостороннє планування, не кутова, тепла та затишна. Усі кімнати окремі — ідеально для сім’ї. Простора кухня, суміжний санвузол, дві лоджії додають ще більше комфорту та функціональності.
Стан квартири — житловий, доглянутий:
• встановлені металопластикові вікна
• замінені труби
• є кондиціонер для спекотних днів
• встановлений бойлер для гарячої води
Приємний бонус — залишаються меблі та техніка, можна одразу заїжджати і жити без додаткових витрат.
Будинок догляну...

14 700 $
350 $/м²
Европейский бульв. (Кирова), 11
1 комната
42 / 17 / 8 м²
этаж 8 из 9
1992 год постройки
сегодня
Продаж 1к на Східному-1
Хочете жити в тихому, спокійному районі? Є гарний варіант.
Пропонуємо до продажу 1-кімнатну квартиру на Східному-1, бульвар Європейський (Кірова), біля “Абсолюту". Квартира розташована на 8 поверсі 9-ти поверхового будинку, тепла, не кутова. Зручне планування: окрема кімната, кухня, балкон.
Загальна площа: 42 м². Житлова: 17 м². Кухня: 8 м²
Стан — можна заїхати і жити: косметичний ремонт, металопластикове вікно на кухні , підлога — лінолеум, є бойлер.
Меблі в квартирі залишаються за домовленністю.
Важливо: світло не вимикали. Чистий під’їзд, нові вікна, новий ліфт
Поруч все необхідне: школа, садок, магазини, транспорт
Зацікавились? Пишіть або телефонуйте - до...

28 000 $
444 $/м²
Европейский бульв. (Кирова), 9
БЕЗ КОМИССИИ
м-н Восточный 1
3 комнаты
63 / 42 / 9 м²
этаж 7 из 9
1 нед. назад
Продаж 3-к квартири з покращеним плануванням на бульварі Європейському (еВідновлення, сертифікат)
Квартира розташована на 7-му поверсі 9-поверхового будинку.
Загальна площа — 63 м²
кухня — 9 м².
Усі кімнати окремі, не прохідні.
Є велика міжповерхова кладова, закріплена за квартирою.
Планування зазнало змін: дитячу кімнату переобладнано під простору ванну, а колишню ванну кімнату можна використовувати як комірку або облаштувати гардероб.
Квартира укомплектована: встановлено кондиціонер, залишається пральна машина, велика шафа-купе та кухонні меблі.
Спальню розширено за рахунок балкона. Балкон і лоджія засклені, встановлені металопластикові вікна.
Є всі необхідні лічильники: на газ, во...

20 000 $
304 $/м²
Европейский бульв. (Кирова), 25
БЕЗ КОМИССИИ
м-н Восточный 1
3 комнаты
66 / 39 / 9 м²
этаж 3 из 9
1 мес. назад
Продаж 3к квартири на Схiдному-1 (Бульвар Європейський)
До Вашої уваги пропонується простора трикімнатна квартира на Східному-1, яка розташована на комфортному третьому поверсі дев'ятиповерхового будинку.
Квартира світла та затишна, планування двостороннє, не кутова, кімнати окремі, велика кухня, санвузол роздільний. Вікна частково МПО. Є балкон та лоджія. Для нагріву води встановлено бойлер. Поміняні стояки.
Квартира в стані під ремонт, але на перший час можно зайти та жити.
Загальна площа - 65.7 кв.м.Житлова площа - 39 кв.м.Кухня - 8.9 кв.м.
Вся інфраструктура в кроковій доступності: дитячий садок, школа, супермаркет АТБ та інші магазини, аптека, зупинка громадського транспорту.
У дво...
8 900 $
247 $/м²
Европейский бульв. (Кирова), 5
1 комната
36 / 17 / 8 м²
этаж 1 из 9
4 нед. назад
Квартира знаходиться по вул. Бульварі Європейський, 5,
1/9 будинку, ОСББ,тому питань з підвалом та чистотою у під'їзді не буде. Зроблено мінімальний косметичний ремонт, м/п вікна,
решітки на вікнах, частково замінені труби водопостачання, проводка.
Є лічильники на воду, газ і світло.
Все залишається, як є на фото.
Без боргів.
На місці розумний торговий
Всі деталі зателефоном
Ищите жилье в Кривом Роге, Европейский бульв. (Кирова) по фильтрам
18 900 $
291 $/м²
Европейский бульв. (Кирова), 2
БЕЗ КОМИССИИ
м-н Восточный 1
3 комнаты
65 / 39 / 9 м²
этаж 3 из 9
1 мес. назад
Тихий спальний район міста. Східний, бульвар Європейський.
Зручна інфраструктура. Все поруч. Школа та дит садочок. Метро . Епіцентр. Сонячна галерея.
Великий плюс та бонус. !
Це автономне газове опалення.
Найкращий третій поверх. Ексклюзивне планування. Велика лоджія.
Квартира підготовлена до ремонту.
Чекаємо ваших пропозицій. Розглянемо обмін. Розстрочку.
25 000 $
385 $/м²
Европейский бульв. (Кирова), 17
3 комнаты
65 / 39 / 9 м²
этаж 8 из 9
2 мес. назад
Простора, затишна 3-кімнатна квартира, де кожна деталь створена для комфортного життя. Це ідеальний варіант для тих, хто мріє одразу переїхати у готове житло без зайвих витрат та клопоту.
Три великі роздільні кімнати та велика кухня дарують максимум простору, затишку та свободи для всієї родини. У квартирі виконаний якісний ремонт: встановлені металопластикові вікна, засклені балкон і лоджія, у всіх кімнатах натяжні стелі, стіни оздоблені сучасними шпалерами, підлога вкрита лінолеумом і затишними м’якими килимами.
Замінені труби, встановлений бойлер, квартира укомплектована всіма необхідними меблями та технікою - вам залишається лише перевезти особисті речі та насолоджуватися новим домом....





























































































































































