Пропонуємо вам 2-кімнатну квартиру на 17 кварталі, Тернівський район. Гарний район. Все поруч, багато різних магазинів, супермаркетів, парк, лікарня, школа, садочок поруч з будинком.
Квартира на 1 поверсі, не кутова, в середині будинку, без балкону. Планування "трамвайчиком", одна кімната прохідна. Є перепланування. Вихід у кухню із кімнати, санвузол об'єднали.
Ремонт трохи не завершений. Вікна скрізь замінені на металопластикові, електроводка замінена у залі, коридорі, санвузлі. У спальні і кухні треба робить.
Капітально зроблений санвузол. Підлога з підігрівом, нова сантехніка, електросушарка, сучасний кахель.
Зроблений ремонт у коридорі та у великій кімнаті. Спальня і кухня без ремон...
До вашої уваги 2кімн. квартира на другому поверсі 9-ти поверхового будинку по вул.Сергія Колачевского 81.(Тернівський район)
Квартира світла, тепла та затишна з дуже зручним плануванням,кімнати окремі.Замінено вікно на кухні та в залі. Нові вхідні двері.Є лічильник на газ,воду.
Документи готові до продажу.
Проблемні питання та прописані – відсутні.
Без боргів.
Гарні сусіди, доглянутий, чистий під'їзд та акуратний двор.
Тихе місце, широке подвір'я, що дозволяє паркувати багато авто; чудова інфраструктура та відмінне вигідне розташування будинку: у пішій доступності транспортні зупинки (автобус, марш.таксі, тролейбус) ринок, супермаркети, школа та дитячій садок біля будинку .
Продаж чудової 2-х кім квартири, сталінка (Рокувата)
Набридли прохідні кімнати?
Потрібна квартира з меблями та технікою?
Немає часу та бажання займатися ремонтом, а хочеться купити, заселиться та жити?
Тоді до Вашої уваги пропонується затишна 2-х кім. квартира за адресою вулиця Сергія Колачевськго, район станції Рокувата. Поруч із цим об'єктом є вся необхідна інфраструктура для комфортного життя. Прекрасний затишний сквер, дозволить Вам приємно провести час і відпочити від міської метушні. У кроковій доступності є школи, сади та міська лікарня. У під'їзді є чудовий бомбосховище!
Квартира не кутова і дуже тепла, має окремі кімнати, в яких ви зможете легко розділити свій особистий про...
Продаж 2-х кім кв, 17 квартал,середній поверх (Сталінка)
Шукаєте середній поверх !
Високі стелі, просторі та окремі кімнати !
Зручний район, із добре розвиненою інфраструктурою !
Тоді до Вашої уваги пропонується затишна 2-х кім. квартира на 17-му кварталі. Поруч із цим об'єктом є вся необхідна інфраструктура для комфортного життя. Прекрасний сучасний парк дозволить Вам приємно провести час та відпочити від міської суєти. Також у кроковій доступності є школи, сади та 8-ма міська лікарня, торговий центр ТЕРРА та АТБ.
Квартира не кутова і дуже тепла, має окремі кімнати, в яких ви зможете легко розділити свій особистий простір з Вашими рідними людьми. Меблі за домовленістю.
Телефонуйте,...
Продаж
2 кімнатної квартири
М.Кривий Ріг
Тернівький район
Біля жд.ст. Рокувата
Червона лінія
1/4
Сталінка
Вікна виходять в двір, одне вікно на зупинку громадського транспорту. Можна під бізнес.
Квартира повністю під ремонт.
Загальна площа 51м2
Житлова площа 30м2
Площа кухні 7м2
Ціна 7500$
Запрошую на показ і перемовини.
Готові до швидкої угоди.
Вікторія [телефон скрыт]
3 комнатная квартира по улице С.Колачевского (23 Лютого), 17 квартал, Интернат
Не угловая, цоколь высокий, сухая и очень теплая.
Квартира двусторонняя, в жилом состоянии, нужен ремонт
Есть счётчики
Входная железная дверь.
Уютный двор, чистый подъезд
До центра 3 минуты, рядом остановка, супермаркеты, рынок, школа, детский сад и детская площадка.
Документы готовы к продаже. Без долгов. Никто не прописан.
Цена договорная.
Продаж трикімнатної квартири по вул. Колачевського 68 (зупинка Інтернат).
Світла, тепла, не кутова квартира зі зручним плануванням. Вікна виходять на дві сторони. У квартирі залишаються всі речі, які видно на фото. Є бойлер на 50 літрів, проведений інтернет, окрема кладова. Мінімальні житлові умови. Документи в порядку, без боргів.
Доглянуте подвір’я, хороші сусіди. Поруч зупинка громадського транспорту, АТБ, кафе, школа, дитячий садочок.
Телефонуйте для домовленості про зустріч та перегляд квартири.
Публикация объявлений доступна для зарегистрированных пользователей в роли “Риелтор” или “Владелец“.
Если на вашей странице АН остались объявления, которые вы хотите опубликовать, пожалуйста, напишите нам за кем из риелторов вашего агентства их закрепить.
Зарегистрируйте риелторов АН на RIELTOR.UA и привяжите их аккаунты к аккаунту АН, чтобы:
видеть совокупную статистику и расходы по объявлениям ваших риелторов,
пополнять баланс вашим риелторам,
видеть в кабинете все объявления, созданные вашими риелторами,
объявления риелторов были брендированы логотипом вашего АН