Описание
Продаж затишної 2-кімнатної квартири в сталінці з ремонтом.
Пропонуємо унікальну можливість придбати простору квартиру з ремонтом, розташовану за адресою: пл. Володимира Великого, 9. Це ідеальний вибір для тих, хто цінує комфорт, стиль і зручне розташування.
Основні характеристики квартири:
Розташування: 3-й поверх 3-поверхового будинку.
Площа та планування: простора двокімнатна квартира з функціональним плануванням.
Ремонт: виконано капітальний ремонт з нуля – замінено всі комунікації (включно з електромережею), встановлено якісні вікна, утеплено підлогу на балконі та у ванній кімнаті.
Обладнання: квартира частково укомплектована меблями та технікою, які залишаються новому власнику.Доглянута прибудинкова територія, доброзичливі сусіди. Чудова інфраструктура: поряд Нова пошта, супермаркети, ресторани, парк Саксаганський, магазини, ДК та зручна транспортна розв’язка до будь-якої точки міста.Ця квартира стане ідеальним варіантом як для власного проживання, так і для вигідної інвестиції.За деталями та переглядом телефонуйте прямо зараз!
Детали
Дом Введено в эксплуатацию - Сталинка, в квартире 2 комнаты. Планировка комнат Раздельная. В квартире есть Шкаф, Холодильник, Стиральная машина, Кондиционер, Счетчики, Душевая кабина, Посудомоечная машина. Общее состояние квартиры - Евроремонт. Срочно, Свободна, Эксклюзивный договор. Работает без света - вода. Без комиссии