Фильтры
Продажа квартир за 70000 долларов в Квасилове
14 объявлений
- наибольшая площадь
14 объявлений
- наибольшая площадь

43 000 $
881 $/м²
Перспективна ул., (Будинок)
ПРЕМИУМ
ЖК Субурбия Дуо
1 комната
49 / 13 / 16 м²
этаж 1 из 5
сегодня
Пропозиція від агенції «Гарант».
Квартира в новому будинку.
Загальна площа 48.8 м.кв.
Житлова ,ізольована спальня - 13.1 м.кв..
Коридор 4.6 м.кв.
Гардероб - 2.8 м.кв.
Кухня -вітальня - 16.3 м.кв.
Санвузол - 7.4 м.кв.
Тераса - 4.6 м.кв.

34 000 $
971 $/м²
пгт. Квасилов, Перспективна ул., 23
БЕЗ КОМИССИИ
ЖК Субурбія
1 комната
35 / 12 / 13 м²
этаж 4 из 4
2024 год постройки
вчера
Підходить під програму єОселя.
Продам 1-кімнатну квартиру в ЖК «Субурбія», м.Рівне
Пропоную сучасну квартиру в новобудові житлового комплексу «Субурбія» у Квасилові, всього за кілька хвилин від Рівне.
Загальна площа — 35 м²
Кімната — 12,2 м²
Простора кухня-студія — 13 м²
Санвузол суміжний
Коридор
Лоджія
Квартира в стані після будівельників — ідеальний варіант, щоб реалізувати власний дизайн-проєкт та втілити всі ваші дизайнерські ідеї та побажання
Комунікації заведені: є вода та електрика.
Переваги комплексу:
Закрите подвір’я
Зовнішня парковка
Лапомийник для тварин
Нові, чисті та охайні під’їзди
Дуже приваблива пропозиція для новобудови поблизу Рівного! Гарний початок дл...
35 200 $
903 $/м²
Перспективна ул., 23
1 комната
39 / 18 / 21 м²
этаж 2 из 4
2024 год постройки
2 дня назад
1 кімнатна квартира
Квасилів
Вул.Перспективна 23.
Поверх 2/4
Площа 38,2/17,6/20,6
Електро опалення
• Сучасний будинок з ліфтом
• Безбар'єрний вхід , естетика та зручність
• Колясна на першому поверсі
• Продумана прибудинкова територія
• Дитячий простір та внутрішній двір
• Укриття
• Затишна зона відпочинку зі штучною водою
• Достатньо місця для паркування
Підходить під державні програми
Ціна 35200$
Податок( меньше 3 років у власності)
Телефонуйте [телефон скрыт]Лілія
Є ключі!!!

63 000 $
988 $/м²
Перспективна ул., 23
2 комнаты
64 / 40 / 18 м²
этаж 1 из 4
2024 год постройки
3 дня назад
Квартира в новобудові в новому районі - Ваш ідеальний проєкт! ✨🔑
📍 Локація: вул. Перспективна, 25 (сучасний район, що розвивається)
💰 Ціна: 63 000 $, найкраща пропозиція за м² у зданій новобудові!
✅ Чому цей об'єкт вартий вашої уваги:
Максимальна готовність: Усі брудні роботи вже позаду! Зроблена чистова стяжка та штукатурка — ви заощаджуєте час та бюджет на старті ремонту.
Технологічність: Вже змонтована тепла підлога в кухні та санвузлі
Практичне планування: Квартира площею 63.75 м² з роздільним санвузлом та світлими кімнатами.
Будинок зведений із цегли, що гарантує чудову тепло- та звукоізоляцію.
1-й високий поверх, це зручно для молодих сімей або як інвестиція під оренду.
Ви отр...

35 200 $
921 $/м²
Перспективна ул., (Будинок 2)
1 комната
38 / 18 / 21 м²
этаж 2 из 4
2024 год постройки
4 дня назад
🏠 1-кімн. квартира, Квасилів, вул. Перспективна 23
—📲 [телефон скрыт]Уляна
Квасилів — це вже майже Рівне, але тихіше та затишніше.
Будинок новий, інфраструктура поруч, умови — як у столичних ЖК, а ціна в рази нижча.
💰 $35 200 | Поверх 2/5 з ліфтом | 38,2 м²
✅ ЧОМУ ЦЕ ВИГІДНО:
✨ Сучасний будинок
🚪 Безбар'єрний вхід + колясна
🌳 Двір із дитячим простором та штучною водою
🛡️ Укриття
🚗 Паркомісць вистачає
🔥 Електроопалення
✅ Підходить під державні програми
35 200 $
921 $/м²
Перспективна ул., 23
1 комната
38 / 18 / 21 м²
этаж 2 из 5
2024 год постройки
1 нед. назад
Продам однокімнатну квартиру в новобудові. ЖК Субурбія. Стан квартири після будівельників. Вода, електрика, опалення електричне. Можливо під державні програми. Площа 38,2/17,6/20,,6. Поверх 2/5. цегла.

63 000 $
988 $/м²
Перспективна ул., (Будинок 2)
2 комнаты
64 / 46 / 18 м²
этаж 1 из 5
2024 год постройки
1 нед. назад
Продається простора 2-кімнатна квартира у сучасній новобудові в Квасилові!
📍 вул. Перспективна, 25
💰 63 000 $
📐 63,75 м²
Квартира з продуманим роздільним плануванням -світла, простора та комфортна для проживання. Ідеальний варіант для тих, хто хоче реалізувати власний дизайн інтер’єру.
🏗️ Стан -після забудовника
✔️ Виконано чистові роботи:
▫️ стяжка
▫️ штукатурка
🔥 Тепла підлога у кухні та санвузлі
🚿 Роздільний санвузол
Телефонуйте у зручний для вас час - із радістю відповім на всі запитання та домовимось про огляд.
34 500 $
885 $/м²
Перспективна ул., (Будинок)
Свободная планировка
39 / 10 / 20 м²
этаж 4 из 5
2026 год постройки
1 нед. назад
Продам квартиру в новобудові!
Світла, простора квартира з панорамними вікнами - ідеальна база для створення сучасного, стильного інтер’єру.
Функціональне планування дозволяє легко трансформувати простір у повноцінну двокімнатну квартиру, зберігши відчуття простору та світла.
39 м² продуманого простору
4 поверх із 5
Не кутова . Тиша, тепло та енергоефективність
Панорамні вікна - максимум денного світла та атмосфери
Рівень комфорту, який відчувається щодня:
• Сучасний будинок з ліфтом
• Безбар’єрний вхід , естетика та зручність
• Колясочна на першому поверсі
• Продумана прибудинкова територія
• Дитячий простір
• Укриття
• Затишна зона відпочинку зі штучною водоймою
• Достатньо місця для п...
Ищите жилье в Квасилове за 70000 доларів ($) по фильтрам

43 000 $
876 $/м²
Перспективна ул., 25
БЕЗ КОМИССИИ
2 комнаты
49 / 27 / 10 м²
этаж 2 из 4
1 нед. назад
ПРОДАЖ 2 к. квартири в новобудові ЖК "Субурбія" сучасний житловий комплекс закритого типу, поєднує всі переваги міського комфорту та заміської гармонії, що робить його ідеальним вибором для тих, хто цінує якість життя.
Квартира площею 49.1 квадратних метрів розміщена на 2-му поверсі, що забезпечує чудовий вид та можливість насолоджуватися спокійною атмосферою далекою від шуму міста. Об'єкт має дві кімнати 10,7 м2 та 15,87 м2, простора кухня 10,33 м2 , суміжна ванна кімната 4,09 м2.
У новобудові створені всі умови для ведення активного міського життя та релаксації в приватності заміському стилі. Зручна транспортна розв'язка дозволяє швидко добиратися до будь-якої частини міста, водночас Ж...

22 500 $
750 $/м²
Молодіжна, 42
1 комната
30 / 12 / 6 м²
этаж 1 из 9
1 нед. назад
Продається 1-кімнатна квартира, м. Квасилів, вул. Молодіжна, 42
Квартира розташована на 1-му поверсі 9-поверхового будинку (високий цоколь).
Не кутова, загальна площа – 30 м², кухня – 6,3 м².
Квартира у житловому стані, потребує косметичного ремонту.
У помешканні залишаються меблі та побутова техніка, встановлено бойлер, є кладовка та просторий санвузол.
Є лічильники на газ, воду, та електроенергію.
Спальний район, тихий двір, є дитяча площадка та стоянка для авто.
Зручне місце розташування: поруч магазини, школа, садочок, зупинка громадського транспорту.
Неподалік є залізнична колія де їздять електропотяг ,та дизельний потяг, є зупинка, зручне сполучення в бік Львова та в бік полісся....
58 000 $
867 $/м²
Перспективна ул., (Будинок)
БЕЗ КОМИССИИ
ЖК Субурбия Дуо
2 комнаты
67 / 26 / 18 м²
этаж 1 из 4
2025 год постройки
1 мес. назад
Продається світла та простора квартира у новому будинку Квасилів на вул. Індустріальна — у перспективному районі, який активно розбудовується та стає все комфортнішим для життя.
Квартира розташована на першому поверсі та має одну з головних переваг — власну patio-зону. За документами площа 5 м², але фактично простір близько 15 м², де можна облаштувати зону відпочинку, поставити стіл, зробити терасу для ранкової кави або сімейних вечорів.
Загальна площа — 66,9 м². Квартира після забудовника — ідеальна можливість зробити ремонт під власний стиль.
Переваги:
• перший поверх з виходом на patio
•закритий двір
• шлагбаум та зручна парковка
• сучасний новий будинок
Інфраструктура:
• поруч школ...

22 500 $
750 $/м²
Молодіжна, 42
єВідновлення
1 комната
30 / 12 / 6 м²
этаж 1 из 9
1 мес. назад
Продається 1-кімнатна квартира, с.м.т. Квасилів, вул. Молодіжна,
Не кутова, загальна площа – 30 м², кухня – 6,3 м².
Квартира у житловому стані, потребує косметичного ремонту.
Є лічильники на газ, воду, та електроенергію.
Неподалік є залізнична колія де їздять електропотяг ,та дизельний потяг, є зупинка, зручне сполучення в бік Львова та в бік полісся...
35 000 $
875 $/м²
Перспективна ул., 23
1 комната
40 / 12 / 20 м²
этаж 5 из 5
2026 год постройки
1 мес. назад
Пропонується 1-кімнатна квартира площею 40 м² у сучасному житловому комплексі ЖК «Субурбія», смт Квасилів, вул. Перспективна, 25.
5 поверх із 5 жодного шуму зверху, більше світла та відчуття простору.
Основні переваги:
Первинна нерухомість право власності ще не оформлене
Стан від забудовника:
стіни без оздоблення
стеля без обробки
підлога моноліт
ідеальний варіант зробити ремонт під себе, без демонтажу
Зовнішнє утеплення будинку
Індивідуальне електричне опалення
Встановлені лічильники на електрику та воду
Комунікації: електрика, інтернет
Суміжний санвузол
Будинок та інфраструктура:
Сучасний підїзд
Пасажирський ліфт зі звуковим супроводом
Новий житловий комплекс, охайна територія, озеленення...

37 000 $
474 $/м²
Рівненська, 1
єВідновлення
3 комнаты
78 / 56 / 7 м²
этаж 5 из 6
2 мес. назад
3-кімнатна квартира біля Рівного за привабливою ціною!
Шукаєте просторе житло для сім’ї в затишному районі? Ця пропозиція варта вашої уваги 🏡
Загальна площа – 63 кв.м
Комфортне планування та хороші умови для проживання.
- простора кухня
- великий коридор
- роздільний санвузол
- встановлені металопластикові вікна
- газова колонка для підігріву води
Будинок доглянутий, чистий під’їзд, затишний дворик 🌿
Є своє паркомісце – додаткова перевага для власників авто 🚗
Поруч школа, садочок, зупинка транспорту – все необхідне для комфортного життя сім’ї.
Вигідна ціна робить цю квартиру чудовим варіантом як для проживання, так і для інвестиції.