30 000 $
2 000  $/сот
Шевченка, 9
  Собственность верифицировано  Кадастровый номер верифицирован Відеотур
под застройку
15 сот
1 мес. назад
1 мес. назад
11 (сегодня 0, вчера 1)
Описание
Ділянка(0,15 га) біля озера та лісу під забудову(с.Липовий скиток)
Видова земельна ділянка в межах села Липовий скиток, вул.Шевченка 9. Чудові краєвиди на ліс та на озеро. Озеро має сучасно облаштований піщаний пляж з спортивним та дитячим майданчиком, і ця рекреаційна інфраструктура надалі розвивається - прокладають доріжки, саджають дерева. В озері багато риби.
Чудове місце для життя у власному будинку або для відпочинку на заміській дачі в тихій, екологічно чистій місцевості. Нахил ділянки чудово підходить для облаштування ландшафтного дизайну. Власник, приватизована. 25х60 м. Електрика - 50 метрів. Сусіди по вулиці через дві ділянки з обох боків вже побудувались. Фасад з обох сторін - зверху та знизу.
Детали
Земельный участок, Размером 15 соток. Назначение участка - Под застройку. Возможно подключение электричества, расстояние до линии электропередач - 50 м метров. Возможно подведение газа. Холодной воды нет. Нет ограждения. Нет канализации. Рядом есть остановки, речка/озеро, лес. Земля приватизированная. Документы на земельный участок: договор купли-продажи. Торг уместен. Подъезд к земельному участку - грунт
Костянтин
Костянтин
Собственник
Верифицированный профиль
7
Лет на сайте
Активных объявлений 1
Последний визит на сайт 1 месяц назад
Адрес
с. Липовый Скиток, Шевченка, 9
Кадастровый номер 3221482004:03:004:****  верифицировано через реестр
площадь
0.15 га
cобственность
Приватна власність
использование
02.01 Для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
категория
Землі житлової та громадської забудови
адрес
Київська область, Васильківський район, село Липовий Скиток, вул. Шевченка, 9
Ваша жалоба принята!
В пропозиції є незбережені дані.