34 000 грн/мес
262  грн/м²
офисное помещение
130 м²
сегодня
2 нед. назад
2 (сегодня 0, вчера 0)
Описание
Оренда офісного приміщення вул. Уманська Шевченківський район

Пропонується в довгострокову оренду сучасне офісне приміщення у Шевченківському районі м. Львів.

Приміщенням з високими стелями та всіма необхідними комунікаціями для комфортної роботи вашого бізнесу.

Основні характеристики:

площа — 130 м²
1 просторе приміщення
висота стелі — 4–6 м
7 поверхз 7

Зручна локація:
Поруч житловий масив, супермаркети, банківські відділення, промислова зона та зупинки громадського транспорту.

Приміщення чудово підійде під офіс, студію, шоурум, ІТ-компанію або інший вид комерційної діяльності.

Ціна: 34 000грн

Деталі та огляд за телефоном. Є відео огляд.
Детали
Объект коммерческой недвижимости, Класс B, Помещение в офисном центре, Офисное помещение. Объект на 7 этаже, В здании 7 этажей. В помещении 1 комната. Комиссия за услуги 100 %
XHOUSE
Верифицированный профиль
3
Года опыта
1
Год на сайте
Активных объявлений 55
Эксклюзивных объектов 0
Рекламная активность 921
Последний визит на сайт сегодня
Рекомендовать
Адрес
Ваша жалоба принята!
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность