18 000 грн/мес
Цегляна
Дореволюційний
1929 год постройки
вчера
1 нед. назад
159 (сегодня 0,
вчера 17)
Описание
Оренда 2кімнатної квартири вул. Хорватська площею 56м на 3 поверсі
* Гарний житловий стан, зроблений свіжий косметичний ремонт
* нове 2-спальне ліжко з ортопедичним матрацом, новий 2-спальний кутовий диван, кухонні меблі, шафи, пральна машина, холодильник
* зручне планування для проживання: вітальня прохідна, спальня ізольована, зашклений балкон, кухня, санвузол разом, коридор
* індивідуальне опалення:2функційний газовий котел для опалення і підігріву води. Є діючі пічка
• інтернет оптоволоконний
* вікна в тихий двір, близько до центру, поруч вся інфраструктура, зручна транспортна розвязка
•є відео
* Гарний житловий стан, зроблений свіжий косметичний ремонт
• інтернет оптоволоконний
•є відео
Детали
В квартире 2 комнаты, высота потолков 3.1 метра, Технологія будівництва - Цегляна, Тип будинку - Дореволюційний. Есть газ, кухонная плита газовая. Есть балкон. В квартире есть Стиральная машина, Ванна, Холодильник. Дом построен в 1929 году. Общее состояние квартиры - Частичный ремонт. Горячая вода - газовый котел. Количество санузлов: 1. Интернет оптоволоконный. Работает без света - вода, газ, интернет. Тип кухни - отдельная кухня. Количество спален: 2. Нет подземного паркинга, доступного как укрытие. Комиссия за услуги 18000 грн
В квартире есть

Бондарець Наталія
Риелтор
| Активных объявлений | 11 |
| Эксклюзивных объектов | 0 |
| Рекламная активность | 0 |
| Последний визит на сайт | вчера |
Рекомендовать
История изменения цены
| 18.05.2026 | - 500 грн | 18 000 грн |
| 12.05.2026 | 18 500 грн |