400 000 $
2 144  $/м²
186.6 / 85.5 / 49.5 м²
этаж 3 из 4
Цегляна
вчера
4 мес. назад
120 (сегодня 0, вчера 0)
Описание
Продаж 4-кімнатної квартири в історичному центрі Львова, вул. Стецька. Квартира займає весь поверх.

Пропонується до продажу простора квартира площею 186,6 м², розташована на 3 поверсі 4-поверхового австрійського будинку в самому серці старого Львова.

Головна особливість — квартира займає повністю весь поверх, що забезпечує приватність, тишу та відчуття окремого житлового простору.

Під’їзд будинку доглянутий, з дуже широким парадним входом, характерним для австрійської архітектури. На першому поверсі організований культурний простір у форматі невеликого музею, тому будинок підтримується у належному стані. Найближчим часом також планується реставрація історичних вхідних дверей.

Будинок знаходиться на тихій історичній вулиці, при цьому вся центральна інфраструктура міста — в пішій доступності.

Планування квартири:
- простора кухня-студія з балконом (у внутрішній двір)
- 4 ізольовані кімнати
- кімната з діючим каміном, оздобленим мармуром
- другий балкон з виходом з кімнати з каміном (фасад на вул. Стецька)
- гардеробна кімната
- два санвузли
- технічне приміщення

Технічні характеристики:
- Загальна площа: 186,6 м²
- Індивідуальне газове опалення (котел).
- Додатково встановлений бак для гарячої води.
- Є кондиціонер.
- Електропостачання стабільне — відключення світла не відбуваються.

Ремонт:
- Квартира була капітально відремонтована у 2015 році.
- У 2024 році відреставровано та заново лаковано дерев’яну підлогу, що підкреслює автентичний стиль австрійської архітектури.

Додатково:
- До квартири належить підвальне приміщення.
- На даний момент підвал сухий, однак потребує прибирання. Раніше були наслідки потрапляння поверхневих вод, які зараз усунуті. Підвал знаходиться повністю нижче рівня землі, тому при бажанні його можна облаштувати як повноцінне укриття або бомбосховище.