78 300 $
1 150  $/м²
БЕЗ КОМИССИИ
ЖК ORLAN RESIDENTS
68.09 / 24.15 / 23.08 м²
этаж 7 из 9
Цегляна
Спец. проект
4 дня назад
3 мес. назад
59 (сегодня 1, вчера 0)
Описание
ПРОДАЖ КВАРТИРИ В 0-ЦИКЛІ
БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ

Адреса — місто Львів, вулиця Пластова, 4.
Кількість кімнат — двокімнатна квартира.
Поверх — 7 з 9.
Матеріал стін — керамоблок.
Квартира в 0-циклі, тобто ще без ремонту.

Загальна площа — 68.09 м², житлова — 24.15 м², кухня — 23.08 м².
Опалення — індивідуальне, встановлений газовий котел.
Лоджія — одна, засклена.
Гардеробна кімната — 2.13 м².
Санвузол — один, суміжний.

Будинок вводиться в експлуатацію в 1 кварталі 2027 року.

Особливості даної квартири — енергоощадне панорамне скління вікон та лоджій, планування квартир ретельно розроблене з врахування усіх вимог ергономіки та зручності, територія комплексу закрита від сторонніх та охороняється. Усі двори є виключно пішохідними, що робить їх безпечними для мешканців, зокрема для дітей. Автомобілі розташовуються у просторій підземній автостоянці, що звільняє територію двору для відпочинку та прогулянок. На території передбачені сучасні дитячі та спортивні майданчики, комфортні зони відпочинку з лавками, озелененням і ландшафтним дизайном. У дворах також будуть висаджені дерева, кущі та квіти, які надають простору затишку і природної краси.
Поруч з будинком: школа, дитячий садочок, паркова зона «Високий замок», супермаркету «Близенько» та «АТБ», ТРЦ «ВАМ» з супермаркетом «Сільпо», різноманітними магазинами, дитячим центром, кафе та ресторанами, спортивною залою, боулінгом, ТРЦ «New Point» з бутиками, магазинами техніки, гіпермаркетом «Ашан», ресторанами швидкого харчування, дитячим розважальним центром «Леопарк», ТЦ «Епіцентр», амбулаторії сімейної медицини та приватні медичні центри, залізнична станція «Підзамче» .

Ми надаємо повний цикл: девелопмент, дизайн проект, ремонт та подальший продаж, або професійне управління нерухомістю для задачі в оренду.