117 720 $
1 200  $/м²
Рудненская ул. (Белогорская), (3 черга (будинок 5а))
БЕЗ КОМИССИИ єОселя єВідновлення Левандовка
ЖК Riel City
98.1 / 50.8 / 12.31 м²
этаж 6 из 12
Монолітно-каркасна
Спец. проект
2025 год постройки
сегодня
3 нед. назад
3 (сегодня 0, вчера 0)
Описание
ПРОДАЖ КВАРТИРИ В 0-ЦИКЛІ
БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ
МОЖЛИВА КУПІВЛЯ ПІД ПРОГРАМУ Є-ОСЕЛЯ ДЛЯ ВПО

Адреса — місто Львів, вулиця Рудненська, 8.
Кількість кімнат — трикімнатна квартира.
Поверх — 6 з 12.
Квартира в 0-циклі, тобто ще без ремонту.
Матеріал стін — газоблок.

Загальна площа — 98.1 м², житлова — 50.8 м², кухня — 12.31 м².
Опалення — будинкове, дахова котельня.
Санвузли — два.

Будинок введений в експлуатацію в 2022 році.
Продаж з правом власності, можливий продаж за державними програмами: єОселя (тільки для ВПО), єВідновлення, інші державні програми.

Можливе розтермінування: перший внесок — від 30%, розтермінування — до серпня 2026 року.

Особливості даної квартири — квартира в житловому комплексі з відкритою інфраструктурою на території. Внутрішні двори комплексу з парковою зоною, закриті для проїзду автомобілів, облаштовані широкими пішохідними доріжками з місцями для відпочинку та альтанками для великих компаній. Для маленьких мешканців комплексу «Ріел Сіті» будуть обладнані 6 дитячих ігрових майданчиків. У комплексі передбачені гостьові та підземні паркінги. Вся територія доступна для людей з обмеженими можливостями.
Поруч з будинком: супермаркети АТБ, Свій Маркет, продуктовий ринок, дитячий садок та початкова школа, тренажерні зали.
Ми надаємо повний цикл: девелопмент, дизайн проект, ремонт та подальший продаж, або професійне управління нерухомістю для задачі в оренду.

Код обʼєкта: 5472 (2)
Детали
В квартире 3 комнаты, высота потолков 2.7 метра, Технологія будівництва - Монолітно-каркасна, Тип будинку - Спец. проект. Газа нет. Есть 3 балкона. Дом построен в 2025 году. Общее состояние квартиры - Без ремонта. Горячая вода - электрический бойлер. Количество санузлов: 2. Интернет оптоволоконный. Владелец соглашается продать по программе єОселя. Работает без света - вода, отопление. Владелец соглашается продать по программе єВідновлення. Тип кухни - кухня-студия. Количество спален: 3. Есть подземный паркинг, доступный как укрытие. Инфраструктура территории: детская площадка, спортивная площадка, двор без авто. Без комиссии