Стильна 2-к квартира в ЖК «Новокиївський», Нові Петрівці
Пропонується до продажу сучасна 2-кімнатна квартира у комфортному житловому комплексі в екологічно чистому районі поблизу Києва.
Основні переваги:
Якісний стильний ремонт — заїжджай і живи
Повністю укомплектована меблями та технікою
Автономне газове опалення (двоконтурний котел)
Цегляний утеплений будинок (2016 рік)
Зручний 5-й поверх із 8
Планування та площа:
Загальна площа — 61,6 м²
Простора кухня — 11,5 м²
Дві окремі кімнати — 17,6 м² та 15,5 м²
Гардеробна кімната
Роздільний санвузол
Засклена лоджія
Локація та інфраструктура:
Тихий, зелений район поруч із природою
Поруч зупинка транспорту до Києва
На території ЖК: магазини, каф...
Продається чудова 2-кімн. квартира , 57/29/13,4м.кв., хороший середній поверх 4 із10, в новому цегляному будинку з газом та індивідуальним опаленням , та укриттям , вул. Європейська ,3в, ЖК Смарагдове місто, Нові Петрівці.Від метро Героїв Дніпра та пл.Шевченка на маршрутці 15хв., а також маршрутка до М.Почайна. У квартирі є все для комфортного проживання. На підлозі плитка та ламінат. Вбудована кухня, холодильник, газова вар. поверхня, духова шафа, витяжка, мікрохвильова піч, чайник, пральна маш.автомат Siemens. Двоконтурний газовий котел, індив. опалення, лічильники на все, дуже економні комунальні платежі). Спальня з двоспальним ліжком і ортопедичним матрацом, комод. Містка шафа-купе...
Продаж дворівневої 3к квартири в ЖК Смарагдове місто, Нові Петрівці.
Загальна площа 94м2, в квартирі 3 окремі житлові кімнати, 2 балкона, 2 санвузла та гардеробна.
Індивідуальне газове опалення!
ЖК вже обжитий, багато дитячих та спортивних майданчиків. Поряд є вся розвинена інфраструктура для комфортного життя: магазини, школи, зупинки громадського транспорту а також мальовнича природа!
До метро Героїв Дніпра 15 хвилин по трасі.
Пишіть/дзвоніть надам всю детальну інформацію та проведу перегляд!
Пропонується простора та тепла 3-кімнатна дворівнева квартира у передмісті Києва, с. Нові Петрівці, в сучасному ЖК “Смарагдове Місто” з продуманим ремонтом і якісним наповненням — ідеальний простір для великої сім’ї, де кожна дитина має своє місце, а батьки — комфорт, тишу та порядок.
Квартира площею=92 м², грамотно спроєктована на двох рівнях, що дозволяє чітко розділити приватну та гостьову зони.
Перший рівень — це простора кухня повністю укомплектована якісною вбудованою технікою, гостьова кімната та санвузол.
Другий рівень — тиха приватна зона зі спальнею, дитячою, великою гардеробною та додатковим санвузлом, що забезпечує максимальний комфорт і усамітнення.
Особливою перевагою...
Якщо ви шукаєте житло, де «зроблено для себе», а не на продаж - цей варіант для вас. Квартира площею 122 м² на два рівні.
Два рівні - максимум приватності. На першому поверсі - простора вітальня та кухня-їдальня для всієї родини. На другому - тиха зона спалень.
Кухня вашої мрії: Велика робоча поверхня з кухонним «островом».
Автономне опалення (надійний двоконтурний котел Roca). Встановлено систему фільтрації води. Тепла підлога забезпечує комфорт у прохолодну пору.
Встановлені кондиціонери, тому влітку у вас завжди буде свіжо.
Місця для зберігання: Велика гардеробна, дві шафи-купе та бонус, який рідко зустрінеш у квартирах - власне горище зі зручними сходами для зберігання габаритних р...
✨ Продаж просторої 2-кімнатної квартири з неймовірним видом на Київське море
📍 с. Нові Петрівці, Вишгородський район
▪️ 73 м² | 4 поверх із 7
▪️ Дві окремі кімнати
▪️ Гардеробна
▪️ Великий балкон
▪️ Роздільний санвузол
▪️ Двостороннє планування
Квартира світла, простора та затишна. Виконаний ремонт у хорошому житловому стані, за бажанням можна зробити косметику. Все, що на фото — залишається новим власникам.
🏡 Будинок 2008 року побудови, оснащений генератором на освітлення, ліфт та насоси, має власну котельню, індивідуальні лічильники та укриття.
🚪 Додатково: є тамбур на дві квартири — зручний та безпечний простір перед входом.
🔐 Закрита територія комплексу:
• відеоспостереження
• два з...
ЖК «PetrovSky» – сучасний житловий комплекс комфорт класу, який розташований в розвинутому, тихому та затишному передмісті Києва, Вишгородського р-ну в с. Нові Петрівці, по вул. 1-Травня.
Зручна транспортна розв’язка до Києва (11 км.), всього в 20 хвилинах від метро Героїв Дніпра – Почайна» (Оболонський район), транспорт курсує до пізнього вечора – 23.00.
«PetrovSky» будується надійним забудовником, у якого введено в експлуатацію більше ніж 30 будинків з 2010 року, продаж здійснює «Проф-Групп» Development.
Комплекс складається з 5-ти житлових 9-ти поверхових будинків, які зводяться з червоної цегли та мають монолітне міжповерхове перекриття та власне газове опаленням (двоконтурний газовий к...
ЖК «PETROVSKY» - це тихий, затишний і сучасний житловий комплекс в передмісті.
Комплекс розташований всього в 10 км від м.Київ, а саме Вишгородський район, с. Нові Петрівці, на розі вул. 1-го Травня та пров. 1-го Травня.
Інтервал поїздки до метро Героїв Дніпра займає всього 15-20 хвилин громадським транспортом. Регулярні перевезення, гарне транспортне сполучення.
Комплекс складається з п’яти , 9-ти поверхових цегляних будинків. На території комплексу передбачена наземна гостьова парковка , сучасний благоустрій, озеленення подвір'я і безпечні дитячі майданчики.
Комплектація квартири:
- чорнова штукатурка(обробка) стін,
- вхідні металеві двері,
- сантехніка розведена по стоякам,
- металопласти...
Можливий безготівковий розрахунок, розглядаються держпрограми: Є-відновлення, постанови.
Продам однокімнатну квартиру у м. Вишгороді по вул. Шолуденка 24 корпус 5 ЖК "Французький бульвар", квартира розташована на 8 поверсі 10-ти поверхового цегляного будинку, загальною площею 37,7 кв.м., кімната 16,1 кв.м., кухня 9,7 кв.м., стан після будівельників, зроблена чорнова штукатурка, під ремонт, лоджія не засклена, санвузол сумісний, до квартири підведені точки комунікацій, є лічильники на газ, електрику, воду.
Квартира з індивідуальним опаленням, встановлений двоконтурний газовий котел.
Поруч з будинком знаходяться укриття, зупинки громадського транспорту, кав'ярні, магазини. Неподалік супермарке...
Газ / Електрика / ЖК «Французький Бульвар» / Вишгород / вулиця Шолуденка, будинок 24, корпус 1, 9 поверх / 11 поверхового будинку. Продається 2-х кімнатна квартира з ремонтом, меблями та побутовою вбудованою технікою. Все робилося для себе за функціональністю. Загальна площа: 61,6 кв. житлова площа: 34,2 кв. кухня: 11 кв. Функціональне планування: кухня-студія; спальня (еркер); просторий коридор; санвузол роздільний. Меблі в кожній кімнаті, техніка. Кладова / Гардероб. Зручна транспортна розвʼязка. У ЖК також є : кав'ярні, магазини, зоомагазин. Закритий двір.
Продаж дворівневої 2к квартири, вул. Шолуденка, 20, корп. 1, м. Вишгород (ЖК Start Life)
Площа: 64 м² (житлова — 31 м², кухня — 5 м²)
Поверх: 10 із 11
Тип будинку: цегляний
Простора та тепла квартира без ремонту, що дозволяє виконати оздоблення повністю на ваш смак.
Має зручне та функціональне планування:
• 1-й рівень — вітальня, кухня, санвузол, балкон;
• 2-й рівень — простора спальня, санвузол, балкон.
Будівля зведена з червоної цегли, товщина зовнішніх стін — понад 50 см, що забезпечує відмінну тепло- та звукоізоляцію.
Встановлено лічильники на воду, тепло та електроенергію. Будинок обладнаний власною газовою котельнею на даху.
Інфраструктура:
До центру Вишгорода — 15 хвилин пішки.
У д...
Продаж дворівневої 3к квартири, вул. Шолуденка, 20, корп. 1, м. Вишгород (ЖК Start Life)
Площа: 72 м² (житлова — 36 м², кухня — 9 м²)
Поверх: 10 із 11
Тип будинку: цегляний
Простора, світла та тепла дворівнева квартира зі зручним і продуманим плануванням: дві окремі кімнати, вітальня, кухня, два санвузли, гардеробна та два засклені балкони.
Квартира без ремонту (після забудовника).
Стіни — цегляні, підготовлені під чистове оздоблення.
Стеля — бетонна, без оздоблення.
Підлога вирівняна.
Повністю розведені електропроводка, системи водопостачання та каналізації.
Встановлено лічильники на воду, тепло й електроенергію.
Будинок має власну газову котельню на даху.
Будівля зведена з червоної цегли...
Продаж 3к квартири (дворівневої), вул. Шолуденка, 20, м. Вишгород (ЖК Start Life)
Площа: 74 м² (житлова — 36 м², кухня — 10 м²)
Поверх: 10 із 11
Тип будинку: цегляний
Простора, світла та тепла дворівнева квартира зі зручним і продуманим плануванням: 1-й рівень: Просторий передпокій, кухня з лоджією, вітальня та гостьовий санвузол. Вітальня може бути також як повноцінна третя спальня.
2-й рівень: Дві роздільні світлі спальні, одна з лоджією, другий повноцінний санвузол та окрема гардеробна (3,3 м²)
Квартира без ремонту (після забудовника).
Стіни — цегляні, зроблена чорнова стяжка. Стеля — бетонна, без оздоблення.
Підлога вирівняна.
Встановлено лічильники на воду, тепло й електроенергію.
Бу...
Продаж 3к двохрівневої квартири, вул. Ватутіна (Борисо-Глібська), 79, (ЖК «Зірковий)
Площа: 95 м² (житлова — 36 м², кухня — 11 м²)
Поверх: 9 із 10
Тип будинку: монолітно-каркасний
Квартира простора, світла й тепла, без ремонту.
Зручне планування: двохрівнева — має дві повноцінні житлові зони на різних рівнях, простору кухню, вітальню та спальні на другому рівні, два санвузла.
Встановлено індивідуальне опалення — двоконтурний газовий котел, який дозволяє значно заощаджувати на комунальних платежах.
Є лічильники на газ, воду та електроенергію.
Будинок із чистою та доглянутою територією.
Інфраструктура: поруч зупинка громадського транспорту, магазини, школи, дитячі садочки та інші необхідні...
Продаж стильної дворівневої квартири з індивідуальним опаленням в ЖК «Зірковий»: ідеальний простір для великої родини!
Пропонується до продажу сучасна дворівнева квартира у місті Вишгород за адресою: вулиця Борисо-Глібська, 79. Це ідеальний варіант для родини, яка понад усе цінує простір, комфорт та безпечне середовище. Планування оселі продумане до дрібниць: дві затишні дитячі кімнати (окремо для дівчинки та хлопчиків) та простора батьківська спальня.
Серцем квартири є велика кухня-вітальня з чітким функціональним зонуванням, встановлено якісний газовий котел. Тут ви знайдете зону відпочинку зі зручним диваном, практичний кухонний куточок та затишну обідню зону для теплих сімейних вечорів...
ЖК ЗЕНІТ. Продаж 1-кімнатної квартири, 48.8 м², ЖК «Зеніт»,
Вишгород, 3 поверх, унікальне планування, велика сонячна кімната,
простора кухня-вітальня. кладова та санвузол.
Автономне опалення (дахова котельня).
Будинок введений в експлуатацію, документи готові.
20 хв до Києва, поруч зона відпочинку.
Ідеально для життя та інвестиції.
Будинок на стадії підключення комунікацій.
На перших поверхах будуть розміщуватися аптеки, магазини, сервіси, служба експлуатації;
Газобетоні стіни з додатковим утепленням з мінеральної вати — комфорт у будь-яку пору року;
Комплексне озеленення, дитячі майданчики, місця для відпочинку;
Гостьові паркінги, освітлення територі...
Продаж 2к квартири, вул. Борисо-Глібська (Ватутіна), 111, м. Вишгород (ЖК «Велесгард»)
Площа: 63 м² (житлова — 40 м², кухня — 12 м²)
Поверх: 9 із 11
Новий житловий комплекс комфорт-класу: будинок збудований за монолітно-каркасною технологією. Стіни — цегляні, будинок утеплений.
Квартира тепла та світла, із хорошим ремонтом і зручним плануванням: дві окремі кімнати, простора кухня, два санвузли, незасклений балкон.
Квартира продається з меблями та технікою — усе залишається новому власнику.
Техніка та обладнання: холодильник, газова варильна поверхня, духова шафа, мікрохвильова піч, пральна машина, телевізор.
Встановлено двоконтурний котел, який забезпечує автономне опалення та гаряче вод...
Продаж 1к квартири, вул. Борисо-Глібська (Ватутіна), 110, ЖК «4 Карати», м. Вишгород
Площа: 42 м² (житлова — 22 м², кухня — 13 м²)
Поверх: 3 із 10
Тип будинку: монолітно-каркасний
Пропонується затишна, світла та тепла квартира з якісним сучасним ремонтом.
Квартира повністю укомплектована меблями та побутовою технікою, що дозволяє одразу заїхати й комфортно проживати без додаткових витрат.
Техніка та обладнання: холодильник, газова варильна поверхня, духова шафа, витяжка, пральна машина, посудомийна машина, мікрохвильовка.
На кухні встановлена вбудована техніка Bosch.
Встановлено систему очищення води — фільтр зворотного осмосу з мінералізатором.
У ванній кімнаті облаштовано систему «тепла...
Продаж 2к квартири, вул. Борисо-Глібська (колишня Ватутіна), 110, м. Вишгород, ЖК “4 Карата”
Площа: 67 м² (житлова — 37 м², кухня — 15 м²)
Поверх: 7 із 11
Тип будинку: монолітно-каркасний
Світла простора квартира без ремонту, готова до оздоблення під ваш смак.
Має зручне планування: простора кухня, дві окремі великі кімнати, два санвузли та лоджія.
Оснащена автономним опаленням (газовий котел), встановлені лічильники на електроенергію, воду та газ. На поверсі є додаткова кладова.
Територія комплексу облаштована всім необхідним для комфортного життя: магазин, дитячий майданчик, спортивна зона, тренажери, альтанки та мангали для відпочинку, а також багато зелених насаджень. Будинок і терит...
Продається 1к квартира по вул. Ватутіна, 110, м. Вишгород, ЖК 4 Карата.
Площа 43/16/12 м2, Поверх 5/11 поверхового будинку, 2016 року.
Квартира не кутова, з індивідуальним опаленням (двоконтурний котел). У передпокої своя простора вбиральня, окрема гардербна кімната. Кухня укомплектована сучасною технікою (витяжка , духова піч та газова плита , холодильник ) - все залишається новому власнику. Лічильники на електрику, воду, газ.
На території ЖК є магазин, дитячий майданчик, спортивна площадка, тренажери, альтанки та мангали для відпочинку, а також багато зелених зон. Будинок та територія обладнані відеоспостереженням, є шлагбаум на в'їзді та велика кількість місць для паркування. Оглядовий...
Публикация объявлений доступна для зарегистрированных пользователей в роли “Риелтор” или “Владелец“.
Если на вашей странице АН остались объявления, которые вы хотите опубликовать, пожалуйста, напишите нам за кем из риелторов вашего агентства их закрепить.
Зарегистрируйте риелторов АН на RIELTOR.UA и привяжите их аккаунты к аккаунту АН, чтобы:
видеть совокупную статистику и расходы по объявлениям ваших риелторов,
пополнять баланс вашим риелторам,
видеть в кабинете все объявления, созданные вашими риелторами,
объявления риелторов были брендированы логотипом вашего АН