6
67 000 $
1 098
$/м²
Цегляна
Новобудова
вчера
1 г. 1 мес. назад
511 (сегодня 3,
вчера 3)
Описание
Квартира зі свіжим ремонтом у ЖК Одеський двір у центрі!
Підходить під постанови.
Цегляний новобуд, товщина стін 60 см + утеплення мінеральною ватою.
Квартира двостороння з окремими кімнатами. Середина будинку.
Лоджія – 8 метрів на всю ширину квартири.
Зручний середній поверх.
Санвузол зміщений, ванна.
Є гардеробна.
Ремонт робили собі.
Гарний, відкритий вид на місто.
Закрита прибудинкова територія.
Будинок обслуговує керуюча компанія.
Газова дахова котельня, встановлений лічильник на опалення у квартирі.
Перевага: поруч з центром міста, поряд ринок Привоз, Преображенський парк, зоопарк, школи, дитячий садок.
Чекаємо на ваш дзвінок.
Підходить під постанови.
Лоджія – 8 метрів на всю ширину квартири.
Детали
В квартире 2 комнаты, Технологія будівництва - Цегляна, Тип будинку - Новобудова. Планировка комнат Раздельная. В квартире есть Ванна. Общее состояние квартиры - С ремонтом. Владелец соглашается продать по программе єОселя. Работает без света - отопление. Комиссия за услуги 5 %
В квартире есть
История изменения цены
| вчера | + 2 500 $ | 67 000 $ |
| 22.04.2025 | 64 500 $ |