Петропавлівська Борщагівка
Продаж двоповерхового будинку, побудованого з червоного керамоблоку, утепленого пелітом, оздобленого клінкерною цеглою, який розташований на земельній ділянці 6 соток
Планування будинку:
На першому поверсі: коридор, гостьовий сан.вузол, технічна кімната з якої є вихід до гаражу, котельні та підвалу, кімната та простора кухня-вітальня
На другому поверсі:
Три спальні кімнати, загальна ванна кімната, вихід на горище, у головній спальні є власний сан.вузол та гардеробна.
Будинок якісний, розташований у ТОПовій локаці.
Для детальної консультації та запису на перегляд - телефонуйте.
Продаж будинку та земельної ділянки, функціональне планування, шість окремих просторих кімнат, жилий стан будинку. А найголовніше це локація 1.4 км Ви вже у Києві, 15 хвилин метро Академмістечко, Житомирська. Розвинена інфраструктура поручь школа, садочок, дитячий центр розвитку. Додаткова інформація по телефону
ЕКСКЛЮЗИВ. БЕЗ КОМІСІЇ! Києво- Святошинський (Бучанський ) район, Петропавлівська Борщагівка, вул. Матросова 2. 12 км від центру Києва, 2,5 км до Кільцевої дороги. 4 км- Житомирська( м). 2 поверховий будинок з мансардою, загальною площею 350 м2 , 6 кімнат, дві зали( 1- з каміном), 3 - с/у, ділянка - 10соток( є можливість придбати сусідню земельну ділянку 6-8 сот).
• Рік побудови: 2007.
• Ремонт:2007 рік. З меблями та технікою.
Каналізація: септик (7куб. ), вода - 2 скважини ( система очищення води), 1 в будинку, 2- на вулиці.
• Опалення: замінені металопластикові труби, газовий котел, твердопаливний котел+ піч для спалювання сміття.
•Електрика: 2 кВт, двозонний лічильник....
Без комісії для покупця.
Продаю будинок, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Шкільна, 4а. Києво-Святошинський, Бучанський район.
2 поверхи, площа - 251 кв.м., житлова 91 кв.м., кухня - 15 кв.м., 5 кімнат, 2 сан.вузли (1 пов. - роздільний, 2 поверх. - спільний), гараж на 2 машини.
Земля – 0,0786 га.
На території: льох, альтанка із зоною для барбекю, фруктові дерева, невеликий город.
У будинку: підігрів підлоги, кондиціонери, централізоване водопостачання, три фази ел.енергії, газ, газове опалення, каналізація в будинку виходить у вигрібну яму (2 рівні, септик).
Будинок утеплений мінеральною ватою.
У всіх кімнатах по 2 вікна, це створює затишок та збільшує простір.
Хороший під'їзд до будинку...
Ексклюзивний будинок преміум-класу, дуже світлий і затишний, побудований з червоної цегли за найвищими технологіями, інтер'єр будинку продуманий до дрібниць для комфортного і щасливого проживання у ньому.
Земля за фактом 0,10 соток, на якій розташований головний будинок, гостьовий будиночок з сауною та санвузлом, лаунж-зона з барбекю, алея з фонтаном, гараж для авто + накриття для 2 машин біля гаража, ділянка з ландшафтним дизайном та садовими деревами.
Для комфортного проживання встановлено дизельний генератор. Зручний виїзд - 3 хв до Києва
Продаж Таунхаусу
Просторна домівка в Софіївській борщагівці ,
Затишний дворик
Закрита теріторія
Два паркувальних місця
Поруч з озером
Зручна транспортна розвязка
Пропонується унікальний будинок з виробничо-складськими приміщеннями у с. Петропавлівська Борщагівка, передмісті Києва. Ця нерухомість ідеально поєднує можливості для комфортного проживання та ведення бізнесу!
Опис об’єкта.:
Будинок площею 466 м²:
• 2-й і 3-й поверхи можуть використовуватися як житло (спальні, вітальня, кухня, два санвузли, ванна кімната, тераса).
• 1-й поверх – під офіс або адміністративні приміщення.
• Цокольний поверх підходить для складу чи іншого використання.
• Стан будинку: житловий, потребує косметичного ремонту.
Господарчий блок - виробничо-складські приміщення:
• Загальна площа – 800 м².
• Висота стелі – 4,3 м, що дозволяє працювати з великогабаритним обладнанн...
‼️ Якісний будинок у суперлокації: Київ+інфра+ліс+озеро. Торг і продаж
Вартість 280k актуальна до 30.04.2025 р. Від власника, 3 поверхи, 5 спалень, 174,4 м2, 4,02 соток, Петропавлівська Борщагівка, вул. Шевченка – 650 метрів від Києва (Святошин), 2 км від метро Житомирська. Уся столична інфраструктура поруч. Швидкий продаж і звільнення будинку. Ніхто не прописаний, без опікунського, у власності 3+ роки. Показуємо оперативно. Ріелторам завжди раді та платимо комісію. Готові до торгу з метою швидкої угоди. Залишаємо все, окрім ТВ, дрібної побутової, декору, горщиків, власних речей. Телефонуйте / пишіть.
ПЕРЕВАГИ:
- 31 кВт потужності, три фази, тариф «день-ніч», тариф «Електроопалення» (-50%...
Продаж будинку 190м2 з гаражем та навісом на 2 автівки, розташований на земельній ділянці 4 соток, повністю облаштованій зеленими насадженнями та газоном. Є автополив
Планування будинку:
На першому поверсі передпокій зі зручною нішею під гардероб, вихід в гараж через будинок, гостьова кімната та ка велика кухня-гостьова 55м2 (в якій зроблений вивід під камін)з якої є вихід на криту терасу та заднє подвірʼя
Другий поверх: три спальні, сан.вузол
Будинок максимально підготовлений до ремонтних робіт:
- виконана розводка теплої підлоги на першому поверсі
- розводка водопостачання та водовідведення
- розводка електрики
- розводка під радіатари та встановлені радіатори опалення на 2 поверсі
- стя...
Найкраща пропозиція!Окремий будинок в Гатному -готовий до ваших ідей!
Локація с.Гатне, вул.Травнева. Тиха вуличка з новими будинками та статусними сусідами.
- Площа 177 м2. Комплектація під чистову -ідеальна основа для швидкого заселення!
- Кімнат 4
- Ділянка 5 соток вже з виконаним ландшафтним дизайном та з автоматичним поливом Hunter.
ТЕХНІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА:
- побудований з червоної керамічної цегли
- утеплення перліт 10см
- власна свердловина 52м з насосом
- власний септик 12 куб
-каналізація дощової води
- заведено газопостачання зі встановленим лічильником.
- електрика 16 кВт, 3 фази зі встановленим лічильником.
- По всьому першому поверсі зроблена тепла підлога (водяна) від кот...
Продається якісний будинок 192 кв.м с. Гатне, Київська обл.
Про будинок:
✔️ Будинок під чистове оздоблення!
✔️Товсті стіни, що дають енергоефективність і безпеку: червона цегла+утеплення перліт (найкраще на сьогодні)+цегла зовні= товщина стін 500мм!
✔️Якісні вікна і двері, стрічковий армований фундамент, бетонована основа під плитку, ніколи не буде просідати, дах утеплений 200мм мінватою. Ділянка 5 соток.
✔️Багата комлпектація: розводка опалення, телої підлоги, розводка електрики, інтернет, сигналізація, автополив на території, відкатні автоматичні ворота, вивід під камін у вітальні, газовий котел та вивід під електрокотел. Виконано стяжку під лазер і піщану штукатурку. ✔️Повністю готово...
Продаж одноповерхового будинку 128 кв.м. с. Петропавлівська Борщагівка.
🏠 Про будинок:
✅ Якісний будинок з гаражем і просторим укриттям.
✅ Тиха асфальтована вулиця, обидва ліцея пішки 10 хвилин.
✅ Планування на фото. 3 житлові кімнати, 2 санвузла, 2 гардеробні, крита тераса, гараж та великий підвал по всьому периметру будинка.
✅ Стіни керамоблок, утеплення перліт 120мм, зовні клінкерна цегла.
вікна Rehau. Перекриття панельне, утеплене 200мм пінопластом та залита стяжка.
✅ Розведені електрика, інтернет, сигналізація, вивод під генератор.
✅ Підключено газ, світло 18кВт, свердловина 42м, каналізація септик з переливом 15м3.
✅ Дуже зручний безпечний будинок з частковим ремонтом.
Умови пр...
БУДИНОК 167кв.м. НА СОФІЇВСЬКІЙ БОРЩАГІВЦІ ЗА ЦІНОЮ КВАРТИРИ!
Дуже класне місце розташування!
Земля 8 соток, на території двору є багато місця.
Під будинком є підвал (можна зробити укриття).
На першому поверсі ремонт зроблений на 90%. Тепла підлога. Залишилось тільки оздобити стіни та поставити меблі на Ваш смак.
На другому поверсі все підготовлено до ремонту, виведені всі комунікації для кухні. Просторий с/в.
Вхід на обидва поверхи з коридору абсолютно незалежні.
Септик подвійний з переливом. Скважина 28м. Заведено 13 кВт електроенергії, можна розігнати на більше.
Мідна проводка. Гідроізольований фундамент та підлога. Перекриття - панелі.
Дах - металочерепиця (утеплення мінвата).
Газ...
Продаж якісного будинку під чистове оздоблення с. Петропавлівська Борщагівка.
🏠 Про будинок:
✅Товсті стіни, що дають енергоефективність і безпеку: червона цегла+утеплення перліт (найкраще на сьогодні)+цегла зовні= товщина стін 500мм!
✅Якісні вікна і двері, стрічковий армований фундамент, бетонована основа під плитку, ніколи не буде просідати, дах утеплений 200мм мінватою. ділянка 9 соток.
✅Багата комлпектація: розводка опалення, телої підлоги, розводка електрики, інтернет, сигналізація, автополив на території, відкатні автоматичні ворота, вивід під камін у вітальні, газовий котел та вивід під електрокотел. Виконано стяжку під лазер і піщану штукатурку. Повністю готово під чистовий ремо...
Продаж будинку 200м2 на земельній ділянці 9 соток, Петропавлявська Борщагівка, вул.Польова.
Це ТОПОВА якість за невелику вартість!
Будинок побудований з червоної курамічної цегли, утеплений перлітом, фасадне оздоблення - облицювальна цегла
Будинок з індивідуальним газовим опаленням та підвалом 10 м2, є вивід під камін.
Планування:
На першому поверсі:
- просторий коридор, інженерна кімната з якої є вхід в підвал, гостьова кімната та простора кухня-вітальня з виводом під камін та робочою зоною вздовж вікна, вихід на терасу.
На другому поверсі:
- три спальні - 14м2, 19м2 з гардеробною та майстер-спальня 25м2 з власною гардеробною та ванною кімнатою 7м2.
Підключені всі мережі:
- газопо...
Продаєтся будинок на розрахований для декілька сімей або бізнесу. В будинку чотири окремі однокімнатні квартири, в кожній квартирі встановлені лічильники води, електроенергії та газу. Є всі необхідні меблі та побутова техніка. Затишний двір, 5 соток землі, сад із зоною для відпочинку, поруч облаштована парковка (відеоспостереження). Затишне місце, мальовничий крайовид, асфальтована дорога. Поруч чудова інфраструктура: зупинка маршруток до станцій метро Академмістечко і ВДНГ, торгівельний центр, ЖК Петрівський Квартал, Український тенісний центр. Документам більше 3-х років.
Петропавлівська Борщагівка. Продаж дбротного , затишного будинку біля соснового лісу. Швидкий та зручний виізд до міста. Ремонт та столярні роботи виконані із натуральних матеріалів. Продається із меблями та технікою. Є цокольний етаж, який може служити бомбосховищем. Простора зелена теріторія ділянки 14 соток, із деревами, квітами тощо. У дворі альтанка для відпочинку та барбекю. Є гараж, свердловина 48 м., септик на дві ями. Будинок газифікован, побудований із цегли.
Ціну знижено!!
Без % для Покупця
Пропонуємо Продаж ЗБУДОВАНИХ якісних фешенебельних таунхаусів від Забудовника в Києво-Святошинському районі, смт Чабани. До Києва 15 хв.
Вишуканий стиль таунхаусів не залишить в спокої жодного.
Загальна площа таунхаусів від 152 м2 до 158 м2 , вільне планування.
Вистота стелі Н= 3000 мм на першому поверсі і 2800мм - другий поверх.
Гостьова студія , 3 спальні, гардеробна кімната, 2-с/в, власне тех.приміщення з виходом на двір.
Є власний гаражний бокс+ паркомісце, земельна ділянка до 3-х соток з власним двориком ( за будинком з зоною барбекю)
- є дитячий майданчик
- Збудовано з газоблоку , каркасне будівництво, перекриття монолітне між поверхами, Втеплено...
Будинок/Таунхаус, село Чабани, Фастівський район.
Продається будинок (Таунхаус) на ділянці 2.35 соток.
Будинок 158 м.кв. під ремонт з вільним плануванням, розташований на відстані 23 км. до центру Києва.
МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ:
Київська область, Фастівський район, село Чабани, вулиця Яблунева.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Загальна площа – 158.85 кв.м., житлова площа – 50 кв.м., кухня – 29 кв.м., 2 поверховий будинок, висота стелі 3200мм., на другому поверсі 2800мм.;
перший поверх - тамбур, хол, передпокій, гараж, санвузол, кухня з вітальнею, котельня, тераса;
другий поверх - спальня, дві дитячі кімнати, ванна кімната, туалет.
Підключений до усіх мереж, стан – під ремонт.
ПЕРЕВАГИ:
• Закрита територія...
Публикация объявлений доступна для зарегистрированных пользователей в роли “Риелтор” или “Владелец“.
Если на вашей странице АН остались объявления, которые вы хотите опубликовать, пожалуйста, напишите нам за кем из риелторов вашего агентства их закрепить.
Зарегистрируйте риелторов АН на RIELTOR.UA и привяжите их аккаунты к аккаунту АН, чтобы:
видеть совокупную статистику и расходы по объявлениям ваших риелторов,
пополнять баланс вашим риелторам,
видеть в кабинете все объявления, созданные вашими риелторами,
объявления риелторов были брендированы логотипом вашего АН