Лісова ул.
Описание
Оренда будинку в с.Романків, Котеджне Містечко Сонячна Долина.
Загальна площа будинку 750 метрів 30 соток
2х поверховий будинок:
Генератор встановлено.
На 1 поверсі велика кухня з вітальнею, є вся необхідна побутова техніка великий камін
багато госп. приміщень ( кімната для прання та прасування речей, кімната для приготування їжі, кімната для інструменту, бойлерна та фільтраційна кімната)
дитяча кімната багато тренажерів та зон для розваги
свій домашній кінотеатр
санвузол
2-й поверх 4-ї спальні і в кожній є вбиральня і вбиральня
з хазяйської кімнати вихід на великий відкритий балкон, три кімнати для гардеробу вбиральня 20-30 метрів з джакузі
на території будинку гараж на дві машини
басейн
два будиночки з госп. приміщеннями, кухня, зона мангалу, вихід з будинку в лісову територію, до води дійти кілька хвилин і там можна рибалити.
Заїзд у Котеджне Містечко через пропускну систему та охорону, виїзд так само, територія охорони патрулюється та цілодобова охорона.
До Києва Обухівською трасою до Печерська 15-18 хвилин їзди до станції метро Видубичі
До центру Києва 25 хвилин!
Є генератор
Газовий котел
Свердловина своя.
RR59.43
Детали
Дом, 2 этажа, 6 комнат. Площадь участка 30 соток. Планировка комнат Смежно-раздельная. В доме есть Телевизор, Шкаф, Холодильник, Кровать, Стиральная машина, Микроволновка, Кондиционер, Сигнализация, Спутниковое ТВ, Счетчики, Душевая кабина. Общее состояние дома - Дизайнерский ремонт. Срочно. Работает без света - вода, отопление, интернет, резервное питание (акумуляторы/генератор). Комиссия за услуги 50 %