Фильтры
Продажа помещений свободного назначения в Самборе
1 объявление
- наибольшая площадь
1 объявление
- наибольшая площадь

33 500 $
1 015 $/м²
Тараса Шевченко ул., 12
помещение свободного назначения
33 м²
2 мес. назад
Вітаємо! Реальна пропозиція!
Продається комерційне приміщення у м. Самборі, по вул. Шевченка.
Можливий обмін на квартиру!
Загальна площа 32,9 кв.м. Приміщення велике, просторе і затишне.
Складається з однієї кімнати, кладови і санвузла, опалення – індивідуальне електричне.
Зроблений ремонт. Чудово підійде під магазин, офіс чи манікюрний салон.
ЦІНА 33 500 $
Звертайтесь, з радістю надамо додаткову інформацію.
З повагою, компанія "LAGOM".
Купить помещение свободного назначения в Самборе
Вас также могут заинтересовать объявления рядом
1 объявление
25 050 $
278 $/м²
Івана Франка, 1
помещение свободного назначения
90 м²
вчера
Продаж комерційного приміщення (гриль-хата Золота фіра) в с. Бісковичі по вул. І. Франка Львівської обл.
Комерційна будівля - дерев'яна, складається з 3 приміщень (залу; кімнати, в якій влаштовано печі; комори) та ґанку. На ґанку експозиція давніх речей, столи з сидіннями.
Наявні комунікації: електропостачання, водопостачання, каналізація - септик.
Територія загороджена, впорядкована. На території знаходиться трапезна, мангал тощо.
Площа: 0.0573 га.
Форма власності: приватна власність.
Цільове призначення: для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.
Вид використання: 03.07 Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.
Категорія: землі житлової та громадської забудови....
- Недвижимость (Самбор)
- Львовская область
- Самборский район
- Продажа коммерческой недвижимости Самбор
- Помещение свободного назначения