Фильтры
Продажа квартир за 70000 долларов в Сокале
По вашему запросу объявлений не найдено
По вашему запросу объявлений не найдено
Вас также могут заинтересовать объявления рядом
14 объявлений
80 000 $
994 $/м²
Андрея Шептицкого ул., 155а
БЕЗ КОМИССИИ
3 комнаты
81 / 71 / 10 м²
этаж 1 из 5
1990 год постройки
3 мес. назад
✨ Простора 3-кімнатна квартира в будинку “чешка” — готова для комфортного життя! ✨
Продається світла та доглянута 3-кімнатна квартира загальною площею 80,5 м² у надійному будинку чеського планування. Квартира ідеально підійде для сім’ї, яка цінує простір, тепло та зручність.
🏡 Переваги квартири:
• функціональне планування з трьома окремими кімнатами
• дві лоджії, що додають простору та світла
• два підвали під балконами — ідеальне місце для зберігання
• індивідуальне опалення — контроль температури та мінімальні комунальні витрати
• квартира в гарному житловому стані, не потребує термінових вкладень
🏢 Будинок та оточення:
• будинок типу “чешка” — перевірена якість і комфорт
• охайн...
70 000 $
1 167 $/м²
Бандери, 49
єВідновлення
3 комнаты
60 / 50 / 9 м²
этаж 1 из 5
6 дней назад
Продаж 3 км квартири по вул.Бандери. Автономне газове опалення, великий добудований балкон 20м.кв, є підвал, утеплений фасад. Житловий стан
70 000 $
897 $/м²
Сокальська, 34
4 комнаты
78 / 65 / 9 м²
этаж 2 из 5
3 нед. назад
Продаж 4км квартири на другому поверсі в районі 8-9 школи. Не кутова, опалення електричне. Балкон, лоджії. Квартира суха, сонячна
60 000 $
1 538 $/м²
Мазепи, 15
1 комната
39 / 11 / 27 м²
этаж 10 из 10
2015 год постройки
6 дней назад
НОВИНКА‼️НОВОБУДОВА
місто Шептицький Львівська обл.
🏙 Однокімнатна квартира в новобудові — заїжджай і живи
📍 вул. Мазепи
🏢 10 поверх з 10
📐 Площа — 39 м²
▫️ Не кутова
✨ Про квартиру:
✔️ Новобудова
✔️ Гарний житловий стан
✔️ Автономне газове опалення — економія та комфорт
✔️ Продаж з меблями та технікою — без додаткових витрат
Ідеальний варіант:
🏠 для першого власного житла
💼 для здачі в оренду
💰 для вигідної інвестиції
За деталями та переглядом - пишіть або телефонуйте - [телефон скрыт]Юлія
78 000 $
1 026 $/м²
Корольова, 6
3 комнаты
76 / 65 / 8 м²
этаж 8 из 9
3 нед. назад
🩶 НОВИНКА НА РИНКУ НЕРУХОМОСТІ 🩶
🏡 3-кімнатна квартира з ремонтом
📍 м. Шептицький, вул. Корольова
📐Площа — 76 м²
🏢 Поверх - 3/8/9
✅ Кімнати роздільні
✅ Квартира світла
✅ Індивідуальне газове опалення
✅ Тепла підлога в кухні
✅ Квартира з ремонтом — заїжджай і живи
✅ На підлозі паркетна дошка
✅ Велика власна кладова (загальна сушка переобладнана)
✅ Продаж без меблів
💡 Простора та комфортна квартира для сім’ї у хорошому районі!
За детальною інформацією:
📞[телефон скрыт]Наталія💥
📍 АН «Exclusive»
Більше нерухомості м. Шептицький та околиці 👇
https://[ссылка скрыта]/+JX5PoD_0YFFlNTEy
52 000 $
1 156 $/м²
Шептицького, 13
БЕЗ КОМИССИИ
2 комнаты
45 / 36 / 7 м²
этаж 1 из 5
1 мес. назад
#ПРОДАЖ
#ДВОКІМНАТНА КВАРТИРА ПО ШЕПТИЦЬКОГО З АВТОНОМНИМ ГАЗОВИМ ОПАЛЕННЯМ 🔥🔥🔥
📍 вул. Шептицького ( Львівська область)
👆Можливий продаж під Сертифікат 👆
Телефонуйте ☎️[телефон скрыт],
[телефон скрыт]Viber Наталя Михайлишин
✔️Площа — 47 м²
✔️Перший поверх
✔️Не кутова
✔️Роздільні кімнати
✔️ Індивідуальне газове опалення (всі документи є)
✔️ Підігрів підлоги в кухні та санвузлі
✔️ Вмістка шафа-купе в коридорі
✔️ Будинок ОСББ — доглянутий під’їзд і територія
👍 Ідеально підійде як для проживання, так і для здачі в оренду
40 000 $
1 $/м²
Шептицького, 18
2 комнаты
47000 / 36 / 8 м²
этаж 3 из 5
5 дней назад
🚨 ТЕРМІНОВИЙ ПРОДАЖ 🚨
🔥 2-КІМНАТНА КВАРТИРА ПО ВУЛ.ШЕПТИЦЬКОГО 🔥
❗️Саме той варіант, який довго не затримується на ринку!
✔️ 47 м² — зручне планування
✔️ 3 поверх — найкращий для проживання
✔️ Не кутова — тепла та економна
✔️ Кімнати окремі — комфорт для сім’ї
✔️ Металопластикові вікна
✔️ Опалення обрізане — можливість зробити сучасне індивідуальне опалення та не переплачувати за комунальні
✔️ Хороший будинок та зручний район
💥 Ідеальний варіант для тих, хто хоче зробити квартиру під себе та не переплачувати за чужий ремонт!
⚡️ Такі квартири на середньому поверсі продаються дуже швидко.
💥💥💥ціна 40000💲💥💥💥
За більш детальною інформацією телефонуйте, показ у зручний для вас час‼️
📲 [тел...
30 900 €
618 €/м²
Стуса, 29
2 комнаты
50 / 40 / 9 м²
этаж 5 из 5
2 нед. назад
Продаж квартири в будинку з білої цегли. Пластикові вікна, опалення електричне. Санвузол роздільний
47 500 $
1 011 $/м²
Стуса, 47
БЕЗ КОМИССИИ
2 комнаты
47 / 39 / 7 м²
этаж 5 из 5
вчера
#ПРОДАЖ. #ЕКСКЛЮЗИВНО ☝️
#ДВОКІМНАТНОЇ КВАРТИРИ З АВТОНОМНИМ ГАЗОВИМ ОПАЛЕННЯМ РАЙОН 11-12 ШКОЛИ 🔥🔥🔥
Телефонуйте ☎️[телефон скрыт],
[телефон скрыт]Viber Наталя Михайлишин
Продається двокімнатна квартира по вул. Стуса рн 11-12 школи ,кімнати окремі,все зроблено,сантехніка та електрика замінена, Автономне газове опалення!
Продаж з меблями та технікою.
Зручна локація ,поруч поліклініка,ринок,ряд магазинів ,зручна транспорта розв’язка
Готова до заселення 👌
47 800 $
1 062 $/м²
Стуса, 48
2 комнаты
45 / 39 / 6 м²
этаж 5 из 5
1 нед. назад
УВАГА ! КВАРТИРА З АВТОНОМНИМ ГАЗОВИМ ОПАЛЕННЯМ
☝️При необхідності можна заселитися☝️
Екслюзивна пропозиція в АН "Мрія Дім" Двокімнатна квартира у м.Шептицький!
Львівська обл.,м Шептицький
☎️ [телефон скрыт]Марта Ростикус
2/5/5 рн 11-12 школи
✔️Дві окремі кімнати
✔️Автономне газове опалення,
✔️Замінена сантехіка,електрика
✔️ Квартира суха та тепла,компактна
✔️Засклений балкон,є підвал
Зручна локація ,поруч поліклініка,ринок,ряд магазинів ,зручна транспорта розв'язка.
ВАРТА УВАГИ! РЕКОМЕНДУЮ
Ціна 48000 у.о
Готова до заселення!
Показ за домовленісттю !
30 900 €
618 €/м²
Стуса, 29
2 комнаты
50 / 40 / 9 м²
этаж 5 из 5
2 нед. назад
Двокімнатна квартира площею 50м.кв, не кутова, опалення обрізане, будинок з білої цегли.
34 000 $
1 097 $/м²
Стуса, 8
1 комната
31 / 20 / 6 м²
этаж 2 из 5
6 дней назад
Другий поверх. Хороший житловий стан. Засклений балкон. Не кутова
34 000 $
1 097 $/м²
Стуса, 10
1 комната
31 / 17 / 7 м²
этаж 2 из 5
1 нед. назад
🔥 Гаряча пропозиція! 1-кімнатна квартира на 2 поверсі 🔥
Продається затишна 1-кімнатна квартира площею 31 м² — ідеальний варіант як для життя, так і під інвестицію!
✔️ 2 поверх — найзручніший варіант
✔️ Не кутова — тепла та економна по комунальних
✔️ Хороший житловий стан — можна заїжджати і жити
✔️ Зручне планування
✔️ Засклений балкон
✔️ Світла та акуратна квартира
🏡 Чудово підійде для молодої сім’ї, оренди або як перше житло
💥ціна та більше фото 💵 👉 https://[ссылка скрыта]/+8531-WhszyNiYzRi
📞 Телефонуйте вже зараз — такі варіанти довго не затримуються!
📲 [телефон скрыт], [телефон скрыт]Олена
Агентство нер...
47 000 $
810 $/м²
Стуса, 8
3 комнаты
58 / 50 / 6 м²
этаж 1 из 5
1 мес. назад
НОВИНКА‼️МОЖЛИВИЙ ВАРІАНТ ПІД БІЗНЕС
місто Шептицький Львівська обл.
Кімнат :3
Поверх: 1
Поверховість: 5
Вулиця: Стуса
Площа: 50 м2
Квартира кутова, житловий стан, автономне газове опалення, гарна прохідність
Інфраструктура: школа, садок, базар, навчальні заклади
За деталями та переглядом - пишіть або телефонуйте 📞 [телефон скрыт]Юлія