Продається приватизована земельна ділянка поряд із селом Соколівка Козелецького району. Це гарне місце для дачного будинку, санаторію чи бази відпочинку. Недалеко від ділянки змішаний ліс, що робить повітря чистим та цілющим. У річці Десна ловиться більше 30 видів риби, є пляж для купання, а для любителів тихого полювання є де розгулятися – повно грибів і ягід. Цільове призначення – для індивідуального садівництва. Ділянка прямокутної форми, рівний рельєф, без ярів, не затоплюється.
Цивілізоване село Соколівка, де люблять відпочивати кияни, є магазини, кафе, база відпочинку «Десна». Між с.Соколівка та с.Самойлівка розташована Колодниця. Розташування від ділянки до села 1км, до Остра 29км, до...
Продається приватизована земельна ділянка 4га поряд із трасою біля села Красилівка Козелецького району. Цільове призначення – для ведення сільськогосподарської діяльності. Ділянка прямокутної форми, рівний рельєф, без ярів, поруч є копанка. Тут можна облаштувати придорожнє кафе чи чебуречну, мотель, автомийку, СТО чи АЗС. Як варіант – промислове підприємство чи складські споруди, ангари для транзиту вантажів – у будь-якому випадку інвестиції у бізнес на жвавій трасі будуть прибутковими. Придорожній бізнес примітний тим, що за рахунок постійного великого потоку машин формується досить високий попит на харчування та обслуговування.
Розташування ділянки поряд із селом, до Козельця 33км, до Черн...
Дача в СТ "Лісне" (с. Мажугівка ) в 20 км від центра міста.
Ділянка 15 соток приватизована з дачним будинком.
Переваги:
1. Дачна ділянка знаходиться поруч з лісом.
2. Земельна ділянка правильної форми, по периметру встановлений паркан.
3. 2-х поверховий будинок з грубою.
4. На участку є вода, електрика.
5. Літній душ, два господарських приміщення, погреб.
6. Плодові дерева, ягідні кущі ( малина, ожина, смородина ), виноград.
7. Оброблена земля.
Для уточнення інформаціі телефонуйте в зручний для Вас час.
Продається фасадна ділянка на трасі М-01.
Чернігівська обл., Козелецький р-н.
Розмір ділянки: 0.6008 га
Приватна власність.
Призначення: під будівництво розважально-готельного комплексу з офісними приміщеннями.
Поруч "Бістро Пекаря" та заправка Marshall.
3 1 5 9 1 7 3 4 7 2 7 4 Продажа / Земля под инд. строительство / Козелец
коммерческого назначения, сельхозназначение, промназначение, под застройку
22 сот
2 нед. назад
Продається земельна ділянка з якісною цегляною недобудовою 170м2 в с. Іванівка Чернігівського району (14 км від міста).
Площа ділянки 22 сот. Рівної прямокутної форми, приватизована. Земля с/х призначення.
Можливо під комерцію.
Поряд підстанція з електрикою 380 В, 3 фази.
По вулиці газ, можливо зробити свердловину.
Від траси Чернігів-Київ 100 м.
Телефонуйте: з радістю відповімо на питання та покажемо об'єкт.
Продам земельну ділянку на території Іванівської сільської ради. 10 соток приватизованої землі.
Цільове призначення: Для ведення садівництва.
Поруч є лінії електропередач, вже будуються сусіди, в пішій доступності річка Десна.
Продам дачу в СТ «Капрон» (Киїнка)
Приватизована земельна ділянка площею 3,78 соток.
Цегляний будинок площею 30 м2. Опалення пічне.
Комунікації: електроенергія/вода (сезонний полив).
На ділянці є господарські будівлі.
Поруч село. До траси 2,5 км. Зупинка «Бетонка»
Детальна інформація по телефону Телефонуйте, щоб уточнити деталі та домовитись про перегляд
Бажаєте жити в передмісті Чернігова та ближче до природи?
Гарна пропозиція! Продаж чудової ділянки в с.Количівка, 10 км від Чернігова!
Для будівництва будинку для житя або дачі для відпочинку!
Розташування: вул Дружби, недалеко від центру села. Поруч є все необхідне: магазини, зупинки. До школи та дитсадочка 10 хв пішки.
Недалеко річка та ліс.
Родюча земля, відсутні грунтові води.
Комунікації: електрика, газ та вода під ділянкою.
Повністю забудована вулиця! Порядні сусіди.
За більш детальною інформацією - телефонуйте. Із задоволенням організую перегляд!
Продаю Участок 19 сот., Черниговская обл., Козелецкий р-н, с. Евминка, р.Десна, участок под строительство. Электричество - 80 м. газ 90м. речка Десна 2,5 км., хвойный лес 100м. Без комиссии.
Земельна ділянка в центрі селища Радянська Слобода
Цільове призначення: Для будівництва і обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд
- 0, 2499 га
Для ведення особистого селянського господарства - 0, 0507 га
Комунікації на теріторії ділянки
Підїзд асфальтований, поряд зупинка
Земельна ділянка рівна, огорожена
Телефонуйте в зручний для Вас час, домовимось про показ!
Продається без комісії земельна ділянка загальною площею 600 соток, яка складається з трьох ділянок по два гектари кожна. Кадастрові номери 7422089300:74:114:0007/6/5.Фасадна ділянка по фасаду (300метрів) вздовж траси Е-95, сполученням Київ - Чернігів, Київ - Мінськ, Київ- Санкт-Петербург. Дуже великий транспортний потік. Телефонуйте більше інформації за телефоном.
Пропоную вам обрати зручне місце для побудови свого майбутнього житла.
В продажу приватизована ділянка 15 соток, призначення - під житлову забудову та обслуговування будинку. Друга лінія від проїзжої частини вулиці Слобідської, передбачена добудова під'їздної дороги. Найближче передмістя, Старий Білоус, фактично продовження Старої Подусівки, поруч магазин, сауна, зупинка міської маршрутки, до школи метрів триста, до центральної частини менше кілометра. Громадським транспортом до центру Чернігова близько півгодини, своїм авто хвилин 15. Сусіди з обох боків вже побудувались, проведена електролінія, опора на межі ділянки, біля ділянки шахта водонапорної башти, горизонт гарної питної води на гли...
Земельна ділянка 46 соток у мальовничому місці с. Старий Білоус, знаходиться відокремлено від житлових будинків і той же момент поруч комунікацій.
Родзинкою цієї локації є те, що навкруги майже всієї ділянки річка Білоус (перша лінія), за річкою неймовірно красивий чистий сосновий ліс.
Таке ексклюзивне місце "Необхідно" розглядати під банний комплекс, заміську базу відпочинку або під проведення різних заходів, кінний двір і нарешті дитячий табір. Все вищеперераховане є в дефіциті в нашому місті.
Або розбити по 6 соток, та продавати окремо, створивши садівниче товариство.
Цільове призначення цієї ділянки,, для ведення індивідуального садівництва,, що дозволяє втілити всі плани!
Продам земельный участок на берегу озера Земснаряд. Участок 7 соток (приватизирован). Недалеко от участка есть коммуникации. Подойдет как под строительство жилого дома, так и под бизнес. Кадастровый номер: 7410100000:01:039:0271. Звоните
ЗЕМЕЛЬНА ДІЛЯНКА БІЛЯ ОЗЕРА | ПЕРША ЛІНІЯ | 11 СОТОК | ЧЕРНІГІВ
Єдина в місті пропозиція: земельна ділянка на першій лінії біля озера з асфальтованим під’їздом, огородженою територією та готовою інфраструктурою для комфортного життя або інвестиційного проекту.
Переваги об'єкта:
1.Автоматичні ворота 5,5 метра з керуванням з брелока
2.Залізобетонна армована парковка, яка витримає будь-яке авто
3.Усі комунікації поряд: світло, вода, газ
4.Правильна форма ділянки, площа 11 соток
5.Розташування біля піщаного пляжу та дров’яної лазні
Ідеальне місце для будинку, дачі або бізнесу. Тиша, природа, озеро — і все це в межах Чернігова.
Телефонуйте зараз. Такі локації — рідкість на ринку!
Продам ділянку 4 сотки землі для будівництва житлового будинку, розташована в самому Центрі міста - вул.Василя Симоненка (Десняка). На ділянці розташована частина будинку – повністю зруйнована .
Здійсніть мрію про власне домоволодіння! Шукайте ділянку для будівництва будинку Вашої мрії в Центрі міста – зверніть увагу:
1. Купуючи ділянку в самому Центрі міста, Ви робите вигідне капіталовкладення, стаєте власником унікальної ділянки, розташованої поблизу парків та скверів.
2. Ділянка по периметру оточена парканом. Усі комунікації заведені на ділянку та підключені, що оптимізує Ваші затрати.
3. Ділянка розташована поруч із забудованими будинками. Сусіди доброзичливі та добропорядні люди.
4...
Публикация объявлений доступна для зарегистрированных пользователей в роли “Риелтор” или “Владелец“.
Если на вашей странице АН остались объявления, которые вы хотите опубликовать, пожалуйста, напишите нам за кем из риелторов вашего агентства их закрепить.
Зарегистрируйте риелторов АН на RIELTOR.UA и привяжите их аккаунты к аккаунту АН, чтобы:
видеть совокупную статистику и расходы по объявлениям ваших риелторов,
пополнять баланс вашим риелторам,
видеть в кабинете все объявления, созданные вашими риелторами,
объявления риелторов были брендированы логотипом вашего АН