1
55 000 $
1 155
$/м²
Смакулы ул., 8
Монолітно-каркасна
Новобудова
4 нед. назад
6 мес. назад
135 (сегодня 0,
вчера 0)
Описание
✨Купити квартиру з готовим дизайн проєктом ?
✨Саме так , квартира повністю готова до завершення, а кольори ти можеш замінити за власним смаком!
Продається 1-кімнатна квартира загальною площею 47.6 м2 з відкритим балконом у престижній новобудові за вул. Смакули (р-н Північний)
• 6 поверх з 12 (ліфт);
• новобудова;
• будинок зданий в експлуатацію;
• комунікації запущені;
• балкон;
• сирець;
• роздільне планування.
У квартирі зроблено усі чорнові роботи , ( готово до по краски) вже облаштований сан вузол та вмонтована вся сантехніка, підключені лічильники, комунікації (газ, світло, вода, каналізація), встановлені металопластикові енергоощадні вікна, якісні вхідні двері, зроблені міжкімнатні стіни, стяжка підлоги. Стан квартири – готова до ремонту після забудовників.
Квартира світла має зручне роздільне планування – 1 окремо житлова кімната з виходом на балкон як з кухні так і з кімнати, санвузол з ванною кімнатою та великий коридор.
• 6 поверх з 12 (ліфт);
Детали
В квартире 1 комната, Технологія будівництва - Монолітно-каркасна, Тип будинку - Новобудова. Планировка комнат Раздельная. В квартире есть Подогрев полов, Ванна. Общее состояние квартиры - Частичный ремонт. Без комиссии
В квартире есть
История изменения цены
| 24.02.2026 | + 1 500 $ | 55 000 $ |
| 21.01.2026 | - 1 500 $ | 53 500 $ |
| 16.11.2025 | 55 000 $ |