95 000 $
959
$/м²
Лепкого ул., 2-Б
Спец. проект
2021 год постройки
сегодня
1 мес. назад
23 (сегодня 0,
вчера 1)
Описание
🔥🔥Продаж 3-кімнатної квартири - вул. Б. Лепкого, ЖК «Говард-2», Тернопіль 🔥🔥
✨ Простора квартира у новобудові — ідеальний варіант для сім’ї та реалізації власного дизайну
🔹 Площа — 99,1 м²
🔹 Поверх — 9 з 10
🔹 Стан — після забудовника
✔ Індивідуальне опалення
✔ Три окремі кімнати
✔ Роздільний санвузол
✔ Зручне та функціональне планування
📍 Хороша локація:
поруч магазини, школа, садочок, зупинки транспорту, неподалік парк Національного Відродження 🌳
💰 Вартість: 95ʼ000$
📞 Деталі та огляд: [телефон скрыт]
🔹 Площа — 99,1 м²
🔹 Поверх — 9 з 10
🔹 Стан — після забудовника
✔ Індивідуальне опалення
✔ Три окремі кімнати
✔ Роздільний санвузол
✔ Зручне та функціональне планування
📍 Хороша локація:
💰 Вартість: 95ʼ000$
📞 Деталі та огляд: [телефон скрыт]
Детали
В квартире 3 комнаты, Тип будинку - Спец. проект. Есть газ. Дом построен в 2021 году. Общее состояние квартиры - Без ремонта. Горячая вода - газовый котел. Комиссия за услуги 3 %

Базюк Віталій
Риелтор
| Активных объявлений | 105 |
| Эксклюзивных объектов | 0 |
| Рекламная активность | 23147 |
| Последний визит на сайт | сегодня |
Рекомендовать
История изменения цены
| 25.04.2026 | - 4 100 $ | 95 000 $ |
| 24.03.2026 | 99 100 $ |