1
81 900 $
1 437
$/м²
Смакулы ул., 8
Новобудова
2024 год постройки
2 дня назад
3 нед. назад
5 (сегодня 0,
вчера 0)
Описание
Продається квартира у новозбудованому будинку по вулиці Смакули, масив БАМ.
Квартира розташована на 7 поверсі, має загальну площу 57 кв.м. Продумане планування: простора кухня-студія, дві окремі кімнати та суміжний санвузол.
Виконано якісний ремонт. Квартира укомплектована меблями та побутовою технікою, що дозволяє швидко облаштувати житло під себе або одразу заселитися.
Будинок новий, з сучасними комунікаціями та доглянутою територією.
Район із розвиненою інфраструктурою: поруч магазини, зупинки громадського транспорту. Усе необхідне для комфортного проживання — в пішій доступності.
Чудовий варіант як для власного проживання, так і для інвестиції.
Детали
В квартире 2 комнаты, Тип будинку - Новобудова. Есть газ, кухонная плита газовая. Есть балкон. В квартире есть Подогрев полов, Стиральная машина, Ванна, Холодильник. Дом построен в 2024 году. Общее состояние квартиры - С ремонтом. Горячая вода - газовый котел. Количество санузлов: 1. Владелец соглашается продать по программе єОселя. Работает без света - вода, газ, лифт. Владелец соглашается продать по программе єВідновлення. Тип кухни - кухня-студия. Количество спален: 2. Есть подземный паркинг, доступный как укрытие. Инфраструктура территории: детская площадка. Комиссия за услуги 3 %
В квартире есть
История изменения цены
| 21.05.2026 | + 2 000 $ | 81 900 $ |
| 27.04.2026 | 79 900 $ |