115 800 $
1 000
$/м²
Юности просп., 16в
БЕЗ КОМИССИИ
Вишенка
Цегляна
сегодня
1 г. 1 мес. назад
246 (сегодня 1,
вчера 1)
Описание
Без комісії.
Продам дворівневу квартиру.
Газове опалення. Гарний вид з вікна.
Є ще варіанти дворівневих від забудовника.
Можливий торг
Продам дворівневу квартиру.
Газове опалення. Гарний вид з вікна.
Є ще варіанти дворівневих від забудовника.
Можливий торг
Детали
В квартире 3 комнаты, Технологія будівництва - Цегляна. Планировка комнат Раздельная. Общее состояние квартиры - Без ремонта. Без комиссии
История изменения цены
| 09.08.2025 | + 1 800 $ | 115 800 $ |
| 23.07.2025 | - 2 000 $ | 114 000 $ |
| 26.03.2025 | 116 000 $ |