120 000 $
1 053
$/м²
Цегляна
Чеський проект
2 нед. назад
4 мес. назад
23 (сегодня 0,
вчера 0)
Описание
✨ Сучасна великогабаритна 3-кімнатна квартира у топовій локації ✨
Пропонуємо до продажу простору, світлу та функціональну трьохкімнатну квартиру за адресою вул. Данила Галицького, 16 — один із найліквідніших районів міста.
🏡 Планування та переваги:
• 3 окремі спальні:
• комфортна батьківська спальня
• дві повноцінні дитячі кімнати
• Кухня-студія 35 м² — ідеальний простір для сімейних вечорів та прийому гостей
• Гардеробна кімната
• Два окремих санвузли
• 2-й поверх — найзручніший та найзатребуваніший
• Автономне газове опалення
🔧 Стан квартири:
Квартира з якісним сучасним ремонтом, повністю готова до проживання — заїжджай і живи без додаткових вкладень.
📌 Додатково:
• квартира звільнена
• готова до швидкої угоди
• ідеально підійде для сім’ї, яка цінує простір, комфорт і локацію
📞 Запрошуємо на перегляд!
Це саме той варіант, де поєднується ліквідний район, правильний поверх і продумане планування.
🏡 Планування та переваги:
• 3 окремі спальні:
• комфортна батьківська спальня
• дві повноцінні дитячі кімнати
• Гардеробна кімната
• Два окремих санвузли
• 2-й поверх — найзручніший та найзатребуваніший
Детали
В квартире 3 комнаты, Технологія будівництва - Цегляна, Тип будинку - Чеський проект. Планировка комнат Раздельная. Есть газ, кухонная плита газовая. Есть 4 балкона. В квартире есть Телевизор, Кондиционер, Стиральная машина, Ванна, Холодильник, Микроволновка, Сигнализация. Общее состояние квартиры - С ремонтом. Горячая вода - газовый котел. Количество санузлов: 2. Интернет оптоволоконный. Работает без света - вода, газ, отопление, интернет. Владелец соглашается продать по программе єВідновлення. Комиссия за услуги 5 %
В квартире есть
История изменения цены
| 01.05.2026 | + 5 000 $ | 120 000 $ |
| 18.03.2026 | - 30 000 $ | 115 000 $ |
| 05.01.2026 | 145 000 $ |