119 000 $
1 449
$/м²
Спец. проект
2021 год постройки
1 мес. назад
1 мес. назад
5 (сегодня 0,
вчера 1)
Описание
Простора квартира в ЖК «Прем’єр Тawer, проспект Космонавтів.
Площа — 81 м², розташована на 15 поверсі з 15.
Головна перевага — неймовірний панорамний вид на все місто: багато світла, відчуття простору та приватності без сусідів зверху. Великі панорамні вікна додають ще більше комфорту та сучасності.
Квартира без ремонту — ідеальна можливість реалізувати власний дизайн-проєкт та зробити житло повністю під себе.
Сучасний житловий комплекс, зручна локація, поруч вся необхідна інфраструктура.
Ідеальний варіант як для життя, так і для інвестиції.
Площа — 81 м², розташована на 15 поверсі з 15.
Ідеальний варіант як для життя, так і для інвестиції.
Детали
В квартире 2 комнаты, высота потолков 2.7 метра, Тип будинку - Спец. проект. Есть газ. Есть балкон. Дом построен в 2021 году. Общее состояние квартиры - Без ремонта. Безбарьерность: пандус, вход в дом на уровне земли, дверные проемы в доме шириной более 0.9 м, парковочные места для людей з инвалидностью, лифт, приспособленный к инвалидной коляске. Горячая вода - централизованная. Количество санузлов: 1. Работает без света - вода, газ, отопление, интернет, лифт. Тип кухни - кухня-студия. Количество спален: 2. Есть подземный паркинг, доступный как укрытие. Инфраструктура территории: детская площадка, спортивная площадка. Комиссия за услуги 5 %
Планировка

История изменения цены
| 16.04.2026 | + 4 060 $ | 119 000 $ |
| 16.04.2026 | 114 940 $ |